Як не варто поводитися, якщо ви в гніві.

ГніваєтьсяБагато мудрих людей вірять, що злість – це всього лише прояв людської слабкості. Почуття роздратування може затьмарити розум і змусити приймати безглузді і навіть ризиковані рішення. Науково підтверджено, що гнів може серйозно нашкодити ментальному і фізичному здоров’ю, бо дає на організм такий же ефект, як і стрес. Крім цього, прояви гніву впливають на суспільну, особисту і професійну сфери життя самим деструктивним чином. Чого варто уникати, щоб не допустити непоправної помилки?

Висловлювати свою злість в соціальних мережах.

На жаль, у багатьох існує тенденція використовувати соціальні медіа для виплескування негативу і вивантаження думок в маси. У кожному разі, не варто цим займатися. Розповісти всьому світові про свої неприємності – це не наймудріше рішення. Це може негативно позначитися на ставленні людей до вас, злісні коментарі можуть образити друзів, а у заздрісників виникне привід порадіти. Завжди краще акцентувати увагу суспільства на своїх досягненнях, а не слабкостях.

Приймати важливі рішення.

Коли приходить час розрулювати якісь життєві ситуації, з’являється необхідність максимальної концентрації та зважування всіх позитивних і негативних сторін питання. Крім того, більш ніж бажано приймати серйозні рішення в спокійному стані духу. Під тиском гніву та інших неприємних емоцій питання може вирішитися таким чином, що в подальшому це здасться найбільшою дурістю. Необхідно проводити межу між емоціями і відповідальністю.

Не зриватися на близьких.

Іноді це навіть непомітно, як наш емоційний стан впливає на оточуючих людей. Навчіться контролювати себе, якщо не хочете образити когось важливого для вас. Якщо ніякі техніки боротьби зі стресом не допомагають – просто залишіться наодинці з собою, надайте собі час охолонути на самоті. Успішні люди воліють піднімати собі настрій, а не псувати його оточуючим друзям або колегам, коли щось в житті йде не за сценарієм.

Сідати за кермо.

Коли ви сильно роздратовані, тримайтеся подалі від свого залізного коня. Дослідження показали, що люди, які знаходяться в сильному хвилюванні, становлять небезпеку для себе і оточуючих під час керування автомобілем. Вони украй неуважно і агресивно поводяться на дорозі. Якщо стрес застав вас прямо в автомобілі, краще зупинитися на пару хвилин і привести свій моральний стан в порядок.

Відкриватися всім підряд.

Абсолютно природним є бажання поговорити про свої проблеми і винести свої внутрішні переживання на загальне обговорення, проте врахуйте, що малознайомі люди не будуть берегти вашу репутацію і можуть згодом рознести чутки.

Повертатися до шкідливих звичок.

Всі знають, що гнів може зламати вироблену титанічною працею силу волі. Якщо сильна напруга повертає вас до сигарет або алкоголю, то варто пам’ятати, що проблем це не вирішить, а ось нова з’явиться точно – чергове коло боротьби із залежністю, яке, здавалося б, уже було розірвано. Для розслаблення рекомендуються інші, більш корисні і здорові варіанти. Наприклад, якщо замість походу в курилку ви пройдетеся швидким кроком по сходах туди і назад, це дозволить випустити пар. Доведено, що фізичні вправи підвищують рівень серотоніну, що робить людину більш задоволеною життям і знижує агресію.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар