Як не набрати вагу після дієти

Як не набрати вагу після дієти

Нарешті, сталося! Ви в довгій і складній боротьбі за стрункість здобули перемогу. Але святкувати рано. Адже, як показує досвід, складніше не скинути вагу, а зуміти утримати результат. Сьогодні ми дамо вам кілька порад, як не набрати зайві кілограми знову.

Для того, щоб не набрати вагу після схуднення, потрібно знати один секрет.

Секрет: як не набрати вагу після схуднення

Він полягає тому, що харчуватися потрібно помірно і регулярно займатися фізичними вправами.

Здавалося б, нічого складного, якщо дуже захотіти. Ось тільки найцікавіше починається якраз після схуднення. Так як найголовніше – зуміти зберегти придбані форми на довгий час, а краще назавжди.

Які причини у вашої зайвої ваги?

Важливо для цього визначити, яка причина вашого зайвої ваги. Не треба посилатися при цьому на повільний метаболізм або важку спадковість – це одні відмовки.

Справжні причини зайвої ваги криються глибше.

Найголовніші – неправильне харчування, а також низька фізична активність.

Але важливо зрозуміти, що стоїть за цим. Чому вам немислимо важко відмовитися від солодкого? Чому ви їсте на ніч? Чому можете затриматися на роботі, а на спортзал знайти час немає?

Подумайте, з якого саме моменту життя ви почали набирати зайву вагу. Може, ви змінили роботу, пережили розрив з коханою людиною?

Часто місце біля холодильника в таких ситуаціях стає просто рятівним. Коли ви знайдете витоки проблеми, подумайте, як ви можете виправити ситуацію, що можна зробити.

Як правильно вийти з дієти

Як правило, коли ми досягаємо бажаного результату, то пускаємося в усі тяжкі. Адже так довго ми обмежували себе, кохану. Потрібно відзначити таку подію тортиком.

І з наступного ж дня з режиму «на дієті» ви перемикаєте організм в режим «я можу тепер їсти все».

І, як наслідок, –  знову швидко поправляєтеся.

Щоб цього не сталося, звичні продукти вводьте в раціон поступово. Наприклад, якщо ви обідали без гарніру, тоді додайте його і харчуйтеся так кілька днів.

Якщо вага стоїть на місці, дозвольте собі в тиждень пару десертів, продовжуючи при цьому стежити за вагою. Так, не поспішаючи, переходите без втрат на інший режим харчування.

До колишнього режиму харчування повертатися ні в якому разі не можна, адже саме він привів до надмірної маси тіла. Отже, наша перша порада: виходьте поступово з дієти.

Продовжуйте займатися спортом

Коли ви придбаєте нові форми, зовсім необов’язково продовжувати заняття з тією ж інтенсивністю, якщо немає особливого бажання. Хоча якщо маєте час і бажання, буде великий плюс для вашої фігури і загального стану організму.

Якщо ви все ж вирішите трохи скоротити час занять, то ні в якому разі не кидайте їх зовсім. Хоча б два рази на тиждень по одну-півтори години продовжуйте займатися. Адже регулярні заняття спортом сприяють підтримці тонусам м’язів, зміцненню імунітету, прискоренню обмінних процесів в організмі. Так що радимо вам не закидайте заняття спортом після того, як схуднете.

Не забувайте відпочивати і жити!

Не потрібно жити за схемою «робота-дім, дім-робота». Більше відпочивайте, проводьте час з друзями, подорожуйте, загалом, розважайтеся. Чим більш насиченим і цікавішим буде ваше життя, тим менше у вас залишиться часу на їжу і як наслідок набір ваги. Ми дуже радимо вам урізноманітнити своє життя.

Не потрібно жити за схемою «робота-дім, дім-робота». Більше відпочивайте, проводьте час з друзями, подорожуйте, загалом, розважайтеся.

У нашій статті ми дали вам кілька порад, як не набрати вагу після дієти.

Перерахуємо їх: з дієти потрібно виходити поступово, при цьому слід не кидати фізичні вправи, а також радимо зробити ваше життя насиченим і цікавим, щоб у вас не було часу на нудьгу.

Пам’ятайте, що розуміючи, в чому ваша слабкість, вам легше боротися з власною лінню і поганими звичками.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар