Як налагодити стосунки з дружиною

Як налагодити стосунки з дружиноюВ тому, що відносини з коханою дружиною розладналися, більш винні саме ви. Жінка — істота чутливіша і розумніша, ніж вам здається, тому багато особливостей чоловічої поведінки можуть її образити. Перед тим, як налагодити стосунки з дружиною, зрозумійте, що негативні почуття і емоції можуть збиратися довго, тому її зриви, образа на вас і істерики не виникли на порожньому місці. Визнайте, що ви теж робите помилки і вони можуть сильно ображати вашу дружину.

І ще. Ми ніколи не дізнаємося, чого насправді хоче жінка. Як же налагодити стосунки з дружиною при цьому? Ось кілька порад.

Не тоді, коли дружина в серцях вимовляє вам про те, який ви поганий, а просто кожен день. Для жінок важливі слова і тонкощі відносин. Дружина не тільки любить вухами, але і здатна багато чого розповісти. Бути може, вона соромиться сказати вам про те, що її не влаштовує, але це обов’язково прослизне в її розмові. Вашу байдужість до її слів вона сприймає як відсутність інтересу до неї самої. І ще. Дружина вважає, що ви повинні розуміти всі її натяки. Не повинні. Але намагайтеся вислуховувати її хоча б п’ять хвилин в день. Так ви зможете дізнатися багато чого про те, що ваша дружина живе, що її турбує, і чого вона все-таки хоче. Так ви вирішите багато проблем. В кінці-то кінців, вона вислуховує все, що ви говорите, так чому б вам відповісти тим же?

  • Обійміть її

І робіть це регулярно. Так, жінки люблять вухами, але світ тактильних відчуттів для них теж має велике значення. Коли ви обіймаєте її, ви даруєте їй почуття захищеності, а це саме те, що жінці завжди потрібно. Це не означає, що потрібно обіймати її весь час, просто не випускаючи з рук. Крім того, не варто обіймати її в той час, поки вона займається домашніми справами, тим більше, роблячи це несподівано. Так ви можете нарватися на негатив або навіть отримати травму. Крім того, не варто лізти з обіймами, коли дружина засмучена — ви допомогти їй не допоможете, а якщо в її образі або розладі винні ви, вона це сприйме як насильство над своїми почуттями.

  • Кажіть їй про свої почуття

Якщо ви один раз зізналися їй у любові, це не значить, що більше треба і вона завжди це пам’ятати. Навіть, якщо не всі ваші вчинки по відношенню до дружини будуть ідеальними, слова любові зможуть все виправити. Справа в тому, що у жінок немає жодних даностей і їх настрій і почуття змінюються по кілька разів за день. Це залежить від гормонів і зумовлено лабільністю жіночої психіки. І вони впевнені, що те ж саме відбувається і з вами, а це означає, що ви її могли розлюбити…

Цим і зумовлено постійне жіноче:»Ти мене любиш?». Вона хоче переконатися, що все в порядку і ваші почуття нікуди не поділися, а значить, все в порядку. Щоб постійно не слухати це питання, частіше освідчуйтесь їй у коханні.

  • Говоріть компліменти

Це теж обумовлено тим, що жінка любить вухами. В період, коли ви зустрічалися, ви постійно обсипали її компліментами, а з початком сімейного життя це кудись іде. А даремно. Те, що допомогло вам коли-завоювати серце красуні, допоможе налагодити стосунки з дружиною.

Але тут теж є одна особливість. Жінки люблять будь-які компліменти, але їм важливо, щоб ви оцінили якесь одне достоїнство, наприклад, кулінарні здібності. Такий комплімент вона оцінить вище інших, а незначне зауваження на цю тему може сприйняти як образу.

Шляхом дослідів знайдіть, які компліменти найбільш цінні для вашої коханої, а для цього…говоріть компліменти і стежте за її реакцією. І найголовніше. Коли ви говорите дружині про те, що в ній цінуєте, ви розвиваєте ці якості і закріплюєте їх. Якщо ж ви постійно її лаєте, то своїми словами ви виховуєте стерву, яку ви так не любите. Так що, якщо бажаєте, щоб поруч з вами була королева, називайте жінку королевою. І ще. Опануйте мистецтво говорити компліменти оригінально, а не штампуйте їх.

  • Внесіть щось нове у постільні справи

Жінці секс потрібен не менше, ніж вам. Для неї, правда, важливо не стільки фізичне задоволення, скільки можливість зблизитися з коханим. Крім того, жінкам дуже важлива динаміка статевих контактів. Якщо раніше, наприклад, ви цим займалися щодня, а тепер немає сексу кілька днів поспіль, вона може подумати, що ви її більше не хочете.

Ну, і не забувайте, що статеве життя потрібно урізноманітнити. Це і ваше завдання теж. А ще налагодити стосунки з коханою можна просто роблячи в ліжку те, що їй подобається.

  • Проводьте час разом

Це допоможе зблизитися, якщо між вами пройшов холодок. Краще займатися тим, що подобається вашій дружині. Нехай це буде навіть перегляд серіалу, але вдвох. Ідеальний варіант — романтична вечеря з пляшкою смачного вина. Якщо такі вечори ви будете проводити регулярно, відносини налагодяться швидше. Та й просто виходи в світ удвох зближують.

  • Інші способи

Побудьте хоч недовго уважним і люблячим чоловіком. Приносьте їй цукерки, квіти або шампанське, придумайте який-небудь цікавий сюрприз.

Допомагайте їй по господарству. Це взагалі один з вищих проявів любові. Доведіть своїми дрібними вчинками, що вона може сподіватися на ваше сильне плече і міцні руки. Спробуйте готувати вечерю кілька днів поспіль. Можливо, після цього ви переконаєтеся в тому, що домашні справи – це велика праця, а ваша дружина несе важкий тягар і робить все, щоб було комфортно її чоловікові.

Цілуйте її, ніжно торкайтеся і взагалі, висловлюйте свої почуття за допомогою рук і губ.

Давайте їй свободу. Ви маєте право посидіти з друзями? І вона теж має право сходити в кафе з подругами або просто займатися не тільки вами і роботою. Її спілкування з друзями або хобі — таке ж психологічне розвантаження, як ваші тусовки в гаражі з друзями. А якщо у неї є хобі — це подвійно добре: поки вона освоює пілон або вишивання, можна і з хлопцями сьорбнути пива…

Не розмовляйте про зайве. З дружиною потрібно відпочивати, а не постійно поринати в рутину своїх проблем.

Спробуйте зустрічати її з роботи. Якщо ви закінчуєте працювати раніше, ніж дружина, можете приїхати і забрати її з роботи. Вона буде пишатися вашим вчинком.

Дивіться з нею разом цікаве кіно. Якщо це її улюблена мелодрама, вона налаштує на романтичний лад, а якщо драма — можете обговорити і навіть знайти підказку, як вирішити ваші проблеми, ну а якщо комедія, то вас зблизить сміх.

Давайте гроші не тільки на ведення домашнього господарства, але і на дрібні радості. Це рівноцінно подарунку. Навіть якщо жінка працює і в неї вистачає грошей на себе, це буде для неї знаком, що ви про неї та її настрої дбаєте.

Відповіді на запитання, чого все-таки хоче жінка, немає, і взагалі, розгадати цю таємницю не дано нікому. Однозначно можна сказати, що жінка хоче ласки, захищеності і ніжності від коханої людини. Саме це допоможе налагодити похитнувшийся мир у вашій родині.

Оцініть статтю
Додати коментар