Як мрії змінюють наше життя.

mrijnykКоли люди народжуються, то кожен день для них новий і несе в собі чарівництво незвіданого. З кожним днем ​​дізнаючись все більше і більше, дитина вчитися мріяти, жити в мріях і здійснювати їх. Чому так багато всього приємного відбувається саме в дитинстві? Чому, саме той момент, коли перестаємо мріяти, раптом взяли і назвали «дорослим життям»?

Мрії роблять нас легше. Мріючи, людина як би піднімається над реальністю, над ситуацією. І може побачити нетривіальний підхід до вирішення. Нерідко рішення може виявитися «дитячим» – взяти і перестати звертати уваги на проблему.

Мрії роблять нас оптимістичними. Мріють ті, хто вірить в майбутнє. Мріючи, ми вибудовуємо свої думки певним чином. А думки, як відомо, люблять втілюватися. Віра в краще майбутнє дозволяє не сумувати при вирішенні сьогодні своїх труднощів і проблем.

Мрії дозволяють ставити цілі і досягати їх. Мрія – це перший крок на шляху до постановки мети. Як відомо, якщо ми нікуди не прагнемо – ми починаємо деградувати. Навіть підтримання існуючого рівня фізичної і психічної форми людини вимагає певних зусиль. З часом фізичне тіло, без тренувань – старіє, а навички, без постійної практики – втрачаються. Цілі дозволяють додати напрямку розвитку людини. А мрії дозволяють ставити цілі.

Мрії дозволяють вірити в себе. У мріях ми найсильніші і найкращі. Без всяких медитацій і афірмації. Ніщо так не піднімає самооцінку як мрійливість. А  мрія, що вже збулася, дозволяє вірі в себе злетіти до небес.

Мрії дають віру в інших. Віра в інших не менш важлива ніж віра в себе. Чому? Тому що, як ми ставимося до світу, так і світ ставиться до нас. Чекатимемо маніяка за кожним темним кутом – вічно ходити нам пограбованими і побитими. А якщо будемо очікувати добра від світу – то й люди, що оточують нас будуть до нас добрішими і милосерднішими.

Є чимало способів почати мріяти. І про один з них ця стаття.

Суть способу полягає в тому, щоб придумати і розписати по хвилинах один день з вашого ідеального життя. Так, просто взяти папір, ручку і помріяти. Помріяти не просто – а помріяти в найменших деталях. Ось кілька навідних запитань.

– У скільки б ви прокидалися, якби жили своїм ідеальним життям?

– Ви б прокидалися самі або по будильнику?

– Ви б прокидалися один або ще хтось з вами?

– Що б ви робили відразу, відкривши очі? Що потім?

– Як би ви вставали?

– Ви б приймали душ або ванну?

– З піною або з сіллю?

– Чай або кава був би на сніданок? А може, ви б хотіли поснідати в кафе? Або з’їсти цілу яєчню з відбивною? А може млинці?

– Що б ви робили після сніданку? Скільки часу. Яка погода і в що б ви були одягнені?

… і так – весь день. У деталях і хвилинах. Як в режимі дня в дитинстві.

Фішка і хитрість методу в тому, що коли ви почнете вибирати собі заняття, гідні ідеального дня, ви повинні пам’ятати – що описати ви можете всього лише ОДИН день з вашої ідеального життя. Тобто варіант – сьогодні лежу до обіду у ванній, а потім валяюсь в шезлонгу до вечора, а завтра йду на йогу – не підійде. У вас завдання описати лише один день. Один шанс.

І ви починаєте шукати в собі заняття, щоб зайняти ними один свій день ідеального життя. Ви не зробите це завдання за один раз або навіть за два. Ви переміряєте на себе купу сценаріїв і образів, перепробуете, навіть подумки, мільйон занять. Ви подумки дозволите собі стати господинею слона або господарем пінгвіна, ви будете гламурною блондинкою  або  діловою  стервою, ви будете майстром йоги або чемпіоном з пауерліфтингу … ви зможете побути будь-яким чином, ким захочете.

Може півроку або рік пройде, поки ви зможете покласти на стіл, нарешті, остаточний варіант одного свого ідеального дня. І я відкрию вам секрет – це не буде остаточний варіант. Ви будете повертатися до нього і допрацьовувати його. Ви будете шукати себе. Шукати себе який же ви насправді. Що ж ви дійсно хочете в цьому житті. І що для вас важливо. І непомітно, ваше життя почне змінюватися у бік вашої мрії.

Ось так, просто мріючи, ви можете змінити своє життя і себе.

Мрійте і шукайте себе.

Оцініть статтю
Додати коментар