Як матеріалізуються наші думки.

dumkyПро те, що наші думки можуть матеріалізуватися, всі чули вже багато.

І це дійсно так. Наші думки впливають на наш спосіб життя, на наш внутрішній і зовнішній світ. Саме тому багато духовних практик спрямовано саме на заспокоєння розуму. Коли розум спокійний, людина може досягти багато чого, але розум більшості людей дуже неспокійний, люди одночасно можуть думати про десятки речей, починати і не закінчувати, хотіти, але не домогтися бажаного.

Кажуть, що люди фізично набагато гірше пристосовані до життя на планеті, ніж тварини: у нас немає вовни, ми не змінюємо колір шкіри, погано бачимо в темряві, у нас відсутні багато інстинктів, та й взагалі  – мало що трапляється і починаємо хворіти, старіти та в’янути. Але зате у нас є розум, а він творить великі речі, якщо направити його діяльність у потрібно русло.

На мій погляд, розумові здібності людини нескінченні як в позитивному, так і в негативному напрямку. Ясно лише одне: наші думки матеріалізуються, і все, чого ми хочемо, боїмося, ненавидимо і любимо, рано чи пізно з’являється в нашій реальності.

Якщо ми не боїмося пройти по дорозі, яку перебігла чорна кішка, то з нами нічого не станеться, і ми тут же забудемо про цей забавний інцидент. Якщо ми будемо весь час думати про цю прикмету, то обов’язково припишемо нещасної кішці будь-яку негативну дрібницю, яка відбудеться з нами в цей день.

За таким же принципом діє і ефект плацебо, коли пацієнтам дають речовину, що не містить лікувальних властивостей, і вони одужують за рахунок самонавіювання. Іноді навіть справжні ліки не так дієві, як бажання людини видужати. У тому випадку, якщо пацієнт нескінченно песимістичний, не хоче ні думати про одужання, ні робити яких-небудь дій, його організм підкориться волі господаря і перестане боротися з хворобою.

Чому більшість людей, які виграли мільйон у лотереї або раптово отримали величезний спадок від далекої тітоньки, не можуть зберегти, а тим більше примножити звалившогося на голову багатства? Тому що вони не хотіли всім серцем цих багатств, все сталося випадково. Вони виявилися не готові розпоряджатися такими цінностями і, швидше за все, просто прогуляли їх. Щоб отримати бажане, потрібно дуже цього захотіти. Коли ви будете весь час думати про свою мрію, засинати і прокидатися разом з нею, бачити сни, де ви досягли своєї мети, то ви просто не зможете залишатися в бездіяльності.

Потрібно бачити свою мету в буквальному сенсі цього слова – візуалізувати її. Не просто говоріть собі: «я хочу мати багато друзів», а уявляйте себе у великій веселій компанії. Уявіть місце, де б ви хотіли з ними виявитися, яка там буде грати музика. Побачте обличчя своїх нових товаришів, придумайте, про що ви з ними будете розмовляти, які відчуття будете відчувати про того, що поруч з вами стільки близьких людей. Вам це сподобається, і ви не встигнете озирнутися, як ця фантазія втілиться в життя. Не дарма ж кажуть: бійтеся ваших бажань, вони мають властивість виконуватися …

Також привнесіть більше духовності у ваше життя. Сучасне життя дуже однобоке, багато людей забувають жити і радіти життю в гонитві за матеріальним достатком. Тому руйнуються сім’ї, особисте життя і відчувається постійна незадоволеність, навіть, коли дім – повна чаша і бажати вже нічого.

Духовна практика не тільки дозволить вам стати спокійніше, спокійніше, щасливіше, але і наповнить ваше життя сенсом. Духовність можна чудово поєднувати з бізнесом, адже матеріальне і духовне це два аспекти нашого життя. Коли ви приділяєте увагу обом енергіям, ваше життя стане гармонійніше.

Оцініть статтю
Додати коментар