Як лікувати мозолі

Як лікувати мозолі
З цією проблемою, напевно, стикався кожен. Мозолі-це не тільки косметична проблема, вона може призводити до неприємних відчуттів, тому від них варто позбавлятися. І зробити це можна в домашніх умовах.

Сіль Епсома

Вона допомагає пом’якшити мозоль і підготувати його до подальших процедур, наприклад, до обробки пемзою або пилкою для ніг. Насипте трохи солі в ванну або тазик з теплою водою і опустіть туди ноги на 10 хвилин.

Пемза

Пемза – легкий пористий камінь, який часто використовується для відлущування загрубілої шкіри і мозолів. Але не завжди ефект буде помітний відразу, можливо, вам знадобиться кілька процедур.

Пилка для ніг

Спеціальна пилка для ніг – це ще один інструмент, який допоможе відлущити омертвілу шкіру на стопах. Перед застосуванням пилки краще спочатку розм’якшити шкіру, а після її застосування нанести живильний крем.

Відлущуючі засоби

Щоб не відлущувати шкіру самостійно, можна зробити це за допомогою спеціальних косметичних засобів. Зазвичай такі креми або лосьйони вимагають щоденного застосування, на цьому тлі шкіра стане м’якше.

Содова паста

Це більш дешева і доступна заміна відлущуючим кремам. Для приготування пасти змішайте харчову соду з водою до утворення пасти і додайте пару крапель лимонного соку. Нанесіть кашку на ділянки з омертвілою шкірою і надіньте наверх шкарпетки або накладіть марлеву пов’язку. Робіть “маску” щоночі до зникнення мозолів.

Пом’якшувальні креми

Можна спробувати нанести на загрубілі ділянки жирний крем або вазелін, надіти шкарпетки і залишити його на всю ніч. Це пом’якшить мозолі і зволожить шкіру.

Захисні прокладки

Спеціальні прокладки допомагають зменшити тертя і тиск на область мозолі, і це прискорить її загоєння. Такі прокладки можуть бути різних форм і розмірів, тому можна знайти варіант для себе.

Профілактика

Як правило, мозолі з’являються через сильне тертя або тиску на невелику область шкіри, тому якщо усунути першопричину, це допоможе уникнути мозолів.

  • Щодня мийте ноги з милом і добре висушуйте шкіру
  • Носіть зручне взуття, підібране за розміром
  • Використовуйте спеціальні гелеві вкладки, щоб зменшити тиск на шкіру
  • Носіть захисні рукавички, якщо ви виконуєте дії, які призводять до мозолів на руках
ГАРМОНІЯ
Додати коментар