Як допомогти схуднути дружині

Як допомогти схуднути дружині
Жінки в шлюбі повніють з багатьох причин. Пологи, вікові зміни гормонального фону, зниження фізичної активності, винахідливість на кухні, доїдання за дитиною, несприятлива обстановка всередині сім’ї, стрес і психологічні розлади – все це впливає на вагу.

Дивлячись на ці причини, неважко здогадатися, що зниження ваги базується на трьох китах – правильний режим харчування, достатня фізична активність і контроль стресу. Без допомоги і підтримки чоловіка не обійтися.

Як допомогти дружині правильно харчуватися

Щоб жінка почала правильно харчуватися, її чоловікові необхідно теж змінити раціон харчування. Дружина не повинна сідати на жорстку дієту заради вас.

Навіть, якщо вона так зробить, коли дієта закінчиться, ваша дружина повернеться до колишніх харчових звичок і колишньої ваги.

Міняти потрібно харчові звички – поступово, але назавжди. Це означає, що і вам доведеться забути про ковбасу і полюбити м’ясо птиці і рибу, замість смаженого їсти запечену, відварну, бланшировану, тушковану їжу, істотно скоротити кількість цукру і цукровмісних продуктів у раціоні. Це не дієта, а здорове харчування, яке важливо обом.

Якщо ви хочете допомогти дружині правильно харчуватися, то:

  • Почніть самі купувати корисні продукти;
  • Подумайте про власне здоров’я і зовнішність;
  • Ненав’язливо збалансуйте сімейний раціон по білках, жирах і вуглеводах;
  • Перестаньте наїдатися на ніч, їсти перед телевізором, просити готувати висококалорійні страви;
  • Замініть пов’язані з їжею заняття іншою цікавою діяльністю;
  • Відмовтеся від шкідливостей, можливо, дружина послідує вашому прикладу;
  • Не саботуйте її успіхи покупкою шкідливої їжі.

Можливо, дружина не відразу зрозуміє, що відбувається. Постарайтеся акуратно пояснити їй, що ці зміни важливі для здоров’я – погане харчування призводить до ожиріння, діабету, хвороб серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту. Уникайте словесних конструкцій: «Ти погладшала», «Тобі треба худнути», «Ти худнеш, цього тобі не можна», «Ти, що знов їси?!» і подібних. Це зробить тільки гірше.

Як мотивувати дружину на тренування

Щоб змінити ставлення до спорту іншої людини, почніть тренуватися і покажіть, яке задоволення це вам приносить. Не нав’язуйте, а запропонуйте займатися разом.

Ви можете разом піти в тренажерний зал, придбати необхідний спортінвентар додому або почати з ранкових пробіжок. Людям з надмірною вагою складніше даються вправи, тому підтримуйте і допомагайте коханій людині.

Якщо ваша дружина фізично або психологічно ще не готова до тренувань, почніть з тривалих прогулянок на свіжому повітрі і проводьте вихідні активно. Запропонуйте дружині купити абонемент в басейн або на танці, а самі посидьте з дітьми.

Як підтримати дружину в схудненні

Надлишок ваги часто має психологічні причини. Можливо, ваша дружина занадто сильно втомлюється на роботі і вдома, їй не вистачає вражень і сил їх отримати, тому свої бажання заглушає їжею. Вона може відчувати сильний стрес або страждати від емоційних розладів. Медики підтверджують, що депресивні розлади у жінок зустрічаються частіше, ніж у чоловіків.

Якщо дружина часто сумує, роздратована, відчуває занепад сил, скаржиться на головні болі і болі в спині, погано спить і страждає розладами ШКТ, це говорить про перенапруженні нервової системи та психологічні проблеми. Поговоріть з дружиною, запитайте, що її турбує. Почніть з озвучування власних почуттів і занепокоєнь.

Якщо дружина не відкриється вам, запропонуйте їй звернутися за допомогою до психотерапевта. А головне, запропонуйте їй свою допомогу і розділіть домашні обов’язки. Коли на жінці лежить вся робота по дому, догляд за дітьми та обслуговування чоловіка, вона неминуче зіткнеться з виснаженням нервової системи, депресією і зайвою вагою.

Найголовніше для худнучого – це підтримка близької людини. Він може не усвідомлювати цього, але підтримка робить величезний внесок. Підтримка повинна виражатися не тільки словами, але і діями. Змініться самі і допоможіть змінитися коханій людині, створюючи для цього сприятливі умови.

Оцініть статтю
Додати коментар