Як дізнатися, чи не зраджує дружина?

Як дізнатися, чи не зраджує дружина?З психологічної точки зору надмірні ревнощі – це ознака слабкості. Ревнують своїх чоловіків або дружин зазвичай ті, хто вважає себе не дуже гідною парою для свого обранця. Мабуть тому, чоловіки дізнаються про зраду своїх дружин останніми, коли їх друзі і знайомі вже не сумніваються в тому, що у когось “ростуть роги”.

Але навіть самий впевнений у вірності своєї дружини чоловік на певному етапі сімейного життя може почати підозрювати дружину в зраді, якщо без всякої причини кохана стала затримуватися на роботі, почала з ним сухо спілкуватися, перестала йому готувати вечерю і придумує сто причин, щоб уникати інтимної близькості.

Насправді, наявність у поведінці дружини однієї або всіх цих ознак – зовсім не є доказом її зради. Швидше за все, вони свідчать про те, що дружина незадоволена поведінкою чоловіка і хоче, щоб він приділяв їй більше уваги.

Виявивши одну з перерахованих вище ознак у поведінці дружини, не поспішайте звинувачувати її в невірності, щоб безпідставно не образити кохану і не спровокувати скандал.

Якщо ж сумніви терзають вас вдень і вночі, і здається, що ваша суджена стала закритою, то щоб переконатися наскільки ваші обґрунтовані підозри, зверніть увагу, чи є в поведінці вашої обраниці наступне характерні ознаки жіночої зради:

1.Вона стала закритою

Ще недавно вона постійно дзвонила вам, довго розповідала про те, як пройшов її день, а зараз перестала цікавитися вашим життям і дзвонити. Ви помітили, що на її телефон постійно приходять смс-повідомлення, а свій мобільник тепер вона від вас ховає.

Помітивши ці ознаки в поведінці дружини, не поспішайте з висновками, а спробуйте забрати її телефон і перевірити всі вхідні-вихідні дзвінки та смс-повідомлення. Виявивши загадковий телефонний номер, від якого з жахливою періодичністю дзвонили і відправляли смс-ки вашій дружині, не здумайте влаштувати розбирання судженої. Для початку наберіть номер зі свого телефону і впевненим голосом вимовте: “Добрий день! Ви є абонентом нашої компанії стільникового зв’язку. Ми хотіли б дізнатися, вас влаштовує якість зв’язку чи у вас є якісь претензії?”. Отримавши відповідь, не забудьте запитати, як звуть абонента і де він працює. Цих даних достатньо, щоб залишившись наодинці з дружиною запитати у неї: “Люба, а хто такий …?”.

Якщо таке питання застане її зненацька, і вона почервоніє чи прийде в замішання, то не зайвим буде влаштувати коханій дружині розпитування, щоб дізнатися, чому цей її знайомий так часто телефонував та надсилав смс-ки. Те ж саме відноситься і до спілкування дружини по Інтернету. Якщо раніше вона не забороняла вам сидіти за комп’ютером, а тепер змінила пароль і моментально згортає картинку, як тільки ви наближаєтеся до неї, коли вона сидить за компом, то це говорить про те, що їй є що від вас приховувати.

Щоб розвіяти сумніви, в цьому випадку постарайтеся налаштувати браузер на її комп’ютері так, щоб він запам’ятав паролі. У відсутності дружини зайдіть під її профілем і перегляньте повідомлення, електронну пошту.

2.Вона стала часто залишатися ночувати у батьків і подруг

Самий вірна ознака зради дружини – це те, що вона стала часто залишатися ночувати у батьків і подруг. Якщо дружина стала з вами незвично лагідною, без угаву говорить про те, який ви класний і сильний, то це може бути ознакою того, що вона хоче відпроситися у вас ночувати поза домом.

Виявити її зраду в цьому випадку дуже просто, треба тільки запитати її, де вона збирається провести ніч і приїхати за цією адресою о 3-ій годині ранку. Якщо коханої дружини нема за цією адресою, то це повинно наводити на думку, не ночує ваша дружина в обіймах коханця?

3.Вона не хоче, щоб ви зустрічали її з роботи

Якщо у вашої дружини з’явилася маса нових захоплень, зустрічі з друзями та родичами без вас стали дуже частими, вона регулярно стала затримуватися на роботі, відвідує різні гуртки і клуби, то запропонуйте їй зустрічати її з роботи, пославшись на те, що ви турбуєтеся, коли вона одна повертається так пізно. Вас повинно насторожити, якщо дружина не хоче, щоб ви приїжджали до місця її роботи, а пропонує зустрічати її тільки на вашій зупинці. Це говорить про те, що вона не бажає, щоб ви були в курсі її службового роману. Щоб упевнитися в цьому, таємно від дружини спостерігайте за нею і уточніть, коли і з ким вона їде після закінчення робочого дня.

4. Вона любить відпочивати одна на курорті

Зраджують чоловікові в основному ті жінки, які воліють відпочивати, ніж піклуватися про дітей і створювати сімейний затишок. Вони часто їдуть на курорт або відрядження без чоловіка, щоб мати більше можливості бути наодинці з коханцем. Дізнатися про те, чи не зраджувала вам дружина під час відпочинку можна за фотографіями. На відміну від чоловіків, жінки не можуть подолати бажання мати на пам’ять знімок коханого чоловіка. Вони дуже люблять поклацати камерою свого смартфона або фотоапаратом, і накручують потім у пам’яті щасливі дні відпочинку з коханцем.

Повернувшись, природно, дружина не покаже фотографії вам, а сховає їх, щоб потайки від вас їх переглядати. Тому після приїзду дружини з чергового місця відпочинку загляньте у фотографії на її смартфоні або фотоапараті, щоб дізнатися, чи немає там доказів зради. Якщо на знімках фігурує один і той же чоловік, то з вашою дружиною у нього напевно щось було. Може бути легкий флірт, але не виключений і секс.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар

  1. Stilgar Ben Fifrawi

    “… Жінки не вибачають чоловіків, що пробачають їм зраду …”
    Коли зраджує жінка, то значить вона не любить чоловіка.
    Коли зраджує чоловік, то тут може бути ще біологічний потяг до інших жіночіх тіл. Чоловіки – полігамні.

    Відповіcти