Як дівчині познайомитися з хлопцем.

yak-divchyni-poznajomytysya-z-hloptsemЯк познайомитися? Для чоловіків це питання в більшості випадків – не питання, бо прийнято, що чоловік першим проявляє ініціативу при знайомстві. Вже хто-то, а чоловік уміє знайти необхідні слова, щоб справити на дівчину сприятливе враження.
Дівчата, які не обділені від природи красою, також не думають про те, як би познайомитися з чоловіком – навпаки, вони думають, як би деякі з небажаних кандидатів не підходили знайомитися з ними.
Набагато складніше справи йдуть в ситуації, коли дівчині симпатичний хлопець і вона хоче познайомитися з ним, однак не знає, як це зробити.

При цьому сам хлопець, як на зло, знайомитися не поспішає.
Що ж дівчині робити в такій ситуації? Як підійти познайомитися і справити на хлопця позитивне враження?

Про це ми сьогодні і поговоримо. Багато жінок, які не мають відносин, чекають, коли до них приїде обіцяний казками принц на білому коні з проханням руки і серця. Вони чекають місяць, рік, три роки – а він все не поспішає.
Ось вже нещастя! А виною всьому переважання в голові жінок старих стереотипів щодо того, що знайомитися першим повинен чоловік. Раніше так і було, коли чоловіків у світі було більше, ніж жінок. Однак, якщо вірити статистиці, на сьогоднішній день на одну жінку припадає 0,85 чоловіка і з кожним роком жінок стає все більше. Саме тому велика ймовірність того, що заповітний принц, якого так довго чекає дівчина, зараз вибирає собі наречену серед інших принцес.

Висновок – не можна не діяти! Потрібно самій ловити “принца”. Не лякайтеся завчасно, чоловік також здатний проявити ініціативу у відносинах і навіть знайомстві, ваша основна мета – зацікавити чоловіка собою.

Якщо ви залишите про себе сприятливе перше враження і сподобаєтеся чоловікові, то іншу частину знайомства він візьме на себе.

Важливе питання – де знайомитися?

Якщо для чоловіка існує всього два варіанти відповіді на це питання – “скрізь”  та  “та де завгодно”, то для жінки можливі варіанти.
Так, наприклад, на вулиці знайомитися навряд чи вийде, особливо коли зацікавивший чоловік кудись поспішає – у нього просто не буде часу звернути на вас належну увагу.
Що стосується транспорту, там, всупереч розхожій думці, знайомитися можна, але, знову таки, якщо “принц” у цей момент не зайнятий важливими справами (спілкування з іншою людиною, розмова по телефону).

Насправді все дуже просто – вибір місця знайомства залежить від двох факторів:
 а) мета знайомства;
б) тип чоловіка, з яким хочеться познайомитися.

Метою знайомства може бути все що завгодно: від невинної бесіди до створення сім’ї. Що стосується типу чоловіка, тут все просто – презентабельного і серйозного (а також забезпеченого) чоловіка ви навряд чи зустрінете в місцевій піцерії або на дискотеці, хоча і трапляються рідкісні винятки з правил. Такі чоловіки відвідують дорогі елітні клуби і не менш дорогі ресторани.

Якщо ви шукайте відносин для створення сім’ї, то в нічний клуб вам краще не ходити – такі там не водяться, максимум що ви знайдете – нетривалий роман з усіма витікаючими наслідками. Мета більшості чоловіків, які відвідують дискотеки і нічні клуби – знайомство з дівчатами для вступу з ними в інтимні зв’язки. Швидше за все, на ранок ви такого чоловіка побачите востаннє.

Що стосується видних забезпечених чоловіків, то, познайомившись з ними, в більшості випадків ви прирікаєте себе на роль “коханки”, бо такі люди, як правило, вже перебувають у шлюбі і вкрай рідко жертвують сім’єю заради нової пасії.
Якщо ви згодні на цю роль – тоді вам в дорогі ресторани і елітні клуби.
Якщо ні – розглядаємо варіанти.

1. Ваша робота – дуже непоганий варіант.

Напевно ви його навіть не розглядали, бо колеги-чоловіки для вас, в першу чергу, колеги. Якщо ви вважаєте, що на роботі необхідно тільки працювати – ламайте цей стереотип мислення, насправді завести відносини там навіть простіше – тисячі людей на рік заводять любовні стосунки на роботі і нерідко вони закінчуються щасливим шлюбом.
Якщо ж вас не приваблюють колеги, зверніть увагу на відвідувачів, які часто заходять до вас в організацію на обслуговування. Безумовно, збільшує ваші шанси на успішне знайомство з метою серйозних відносин та робота, що передбачає комунікації з людьми. А ви ж бо, мабуть, думали, що всі дівчата в захваті від роботи страховими агентами.
Якщо ви познайомилися на роботі з чоловіком, але він виявився “не вашим типом”, не турбуйтеся завчасно – у нього напевно є друзі і не всі перебувають у шлюбі.

2. Курси та вечірні заняття.

Дуже перспективне місце для знайомств, тільки слід звертати пильну увагу на статево-віковий склад учасників курсів. Не відвідуйте курси йоги і вже тим більше не ходіть на курси крою та шиття – чоловіків там ви не зустрінете (хіба що шити навчитеся).

Курси з веб-дизайну і бойових мистецтв – ось ваш правильний вибір, бо більша частина слухачів таких курсів – чоловіки. Існують також курси початківців-автомеханіків, але там мета вашого відвідування буде занадто очевидна. Якщо ви плануєте знайомство з подальшим створенням сім’ї, зробіть вибір на користь курсів за інтересами і відвідуйте цікавлячі вас курси (ваш майбутній чоловік повинен розділяти ваші інтереси).

3. Спортивні заходи.

На спортивні заходи також нерідко заходять самотні чоловіки. Тим не менш, метою їхнього візиту найчастіше є (не повірите!) саме спортивні заходи, а тому в полоні азарту вони можуть не зрозуміти ваше бажання привернути до себе увагу. Але все ж варіант знайомства під час спортивних заходів має право на існування.

4. Вечірки друзів, весілля, корпоративні заходи.

Дуже багато чоловіків ви можете зустріти тут. Головне правило – під час свята не переборщіть зі спиртним, а то можете познайомитися не з тим, з ким хотіли б. Гучна музика також перешкоджає нормальному знайомству – чоловік може просто не почути ваших слів.

5. Супермаркети.

Виходьте на “полювання” у вечірній час, коли всі чоловіки йдуть за покупками після роботи. Познайомитися простіше простого: “Чоловік, ви не були б такі люб’язні подати ось ту баночку з верхньої полиці?” (якщо ви невисокого зросту) або: ” Чоловік, як ви вважаєте, це пиво хороше” – в чому-в чому, а в питанні щодо пива вам допоможе кожен чоловік (якщо він тільки не явний непитущий).

6. Бібліотеки, інтернет-клуби та книгарні.

У подібних установах, як правило, нерідко можна зустріти освічених, інтелігентних і приємних у спілкуванні людей. У бібліотеці подсядьте за стіл до вподобаного вами чоловіка і поцікавтеся, що він читає (після чого дивним чином виявиться, що це також ваш улюблений автор – навіть якщо це і не так).

В інтернет-клубі попросіть вподобаного вами чоловіка допомогти вам, адже ви ж дівчина і не можете знати всіх тонкощів інтернету, зокрема, який значок на робочому столі натискати, щоб увійти в інтернет і навіщо потрібен цей дивний “прапорець” в лівому нижньому кутку екрану? Знайомство в книжковому магазині також не вимагає яких-небудь премудрощів – підходьте до вподобаного вами чоловіка, звертайте увагу на те, в якому відділі він вибирає книгу і просіть порадити книгу саме з цього відділу.

7. Вокзали і зали очікування в аеропортах.

До літака ще цілих півгодини? Так чому б не озирнутися навколо, чи немає ніде нудьгуючого без компанії чоловіка.

8Спільні знайомі.

Відзначимо, що не слід нехтувати таким важливим джерелом знайомства з хлопцями, як спільні знайомі. Вам достатньо просто натякнути знайомим, що ви – дівчина самотня і були б не проти спілкування з розумним інтелігентним молодим чоловіком.

У цьому способі знайомства відразу кілька переваг:
а) ваші друзі і знайомі добре знають вас, ваші риси характеру, а тому не будуть знайомити вас з чоловіками, які вам свідомо не підійдуть;
б) відразу кілька рівнів потенційних знайомств – це як в мережевому маркетингу, вас можуть познайомити не тільки зі знайомим вашої подруги, а й з знайомим подруги вашого друга;
в) вам не потрібно буде налаштовувати себе на те, щоб першою підійти і познайомитися з хлопцем; тому можна не думати, як би почати з ним розмову – ваші друзі самі представлять вас один одному.

Якщо у ваших знайомих немає відповідних вам кандидатів або відповідні кандидати пов’язані узами шлюбу (що найчастіше і буває), тоді вам все ж доведеться знайомитися самій у вищеописаних місцях дислокації потенційного “принца”.

Звичайно ж, поданий список місць знайомств далеко не повний і життя нам пропонує самі несподівані ситуації для знайомств, яких ви навіть не планували. Був не придуманий випадок, коли жінка на стоянці здавала назад і з необережності зачепила стоявшу ззаду машину, звідки вибіг розлючений…  її майбутній чоловік.

Тепер, як говориться, ближче до самого процесу знайомства. Нелегко, якщо чоловік сподобався вам і у вас виникло бажання познайомитися з ним спонтанно, адже тоді ви можете бути непідготовлені до знайомства і не привернути належну увагу.

Якісне знайомство, що залишає яскравий слід про вас в серце чоловіка, має бути підготовлено і ретельно сплановано.

Етап 1. Підготуйтеся до знайомства.

Ця підготовка стосується не тільки емоційної сфери, але і фізичної. Згадайте те, про що ми говорили раніше – жінок на сьогоднішній день більше, ніж чоловіків, а це означає, що, чим красивішою виглядає жінка, тим більше у неї шансів на успішне знайомство. Як би ви не переконували себе, що любити людину потрібно за її якості, чоловіки любили і будуть любити очима і з цим нічого не поробиш.

Тому перше, що ви повинні зробити – привести в порядок свій зовнішній вигляд. Це не означає, що необхідно переводити себе дієтами і годинами проводити в спортзалі – досить просто підтримувати свою ідеальну вагу. Спорт – це не тільки гарна фігура, але також і здоров’я, так що, зайнявшись спортом, ви не тільки станете красивіше, але і відчуєте прилив життєвих сил і оптимізму. Якщо ви вважаєте, що чим від більшої кількості кілограмів ви позбудетеся, тим вище стануть ваші шанси сподобатися чоловікові, то ви помиляєтеся.

Чоловіки (за рідкісним винятком) не люблять надто худих дівчат, як і надмірно повненьких. Чоловікам подобається, коли в жінці все гармонійно і коли вона вміє підкреслити свої достоїнства. Всі чоловіки різні і в кожного свої погляди на зовнішність та фігуру жінки, проте проблема в тому, що, поки ви не познайомитеся з чоловіком, ви не зможете дізнатися його переваги, тому просто підтримуйте себе у формі, придбайте місячний абонемент в спортзал – і вперед.

Суть не в тому, що, коли ви станете власницею підтягнутою фігури, ви сподобаєтеся чоловікові, а в тому, що ви сподобаєтеся самі собі і це сприятливо відіб ється на вашій впевненості в собі і чоловік відчує це. Адже немає нічого приємнішого спілкування з упевненою в собі людиною, з людиною, яка точно знає, чого вона хоче від життя і робить все, щоб цього досягти.

Також перед “полюванням на принца” відвідайте салон краси, зробіть собі стильну зачіску, ви повинні виглядати чарівно. Окрема розмова – це гардероб. Не одягайте речі, яким вже виповнилося п’ять і більше років, раптом чоловік (і таке теж буває) розбирається в моді. Обов’язково одяг повинен відповідати тому місцю, куди ви йдете. Якщо ви плануєте знайти свого принца в бібліотеці, вечірню сукню одягати не потрібно – пошкодуйте інших чоловіків, які прийшли туди почитати літературні твори.

Одним словом, підсумуємо вищесказане – гарний зовнішній вигляд дівчини є її головним козирем при знайомстві з чоловіками і нехай деякі особини чоловічої статі стверджують, що не краса в жінці головне – вони або обманюють дівчат, або самих себе. Природа чоловіча така і проти неї, як кажуть, не попреш.

Погано це чи добре? І не те, і не інше – це просто природно. Також природно, як і те, що жінка вибирає для створення сім’ї чоловіка, який здатний забезпечити її – це в природі жінки, вона шукає в чоловіку захисника.

Етап 2. Отже, ви чудово виглядаєте, впевнені у власних силах і вже прийшли в місце потенційно сприятливе для знайомства з хлопцем.

Що ж далі? Природний відбір – озирніться навколо. Ваша увага повинна бути зосереджена на сидячих самотніх хлопцях, які були б дуже не проти, щоб ви склали їм компанію. Вважаю, ваш інстинкт підкаже вам, хто б це міг бути. Ні в якому разі не знайомтеся з хлопцем, якщо поряд з ним сидить дівчина, – це як мінімум, непристойно і в більшості випадків хлопець проявить повагу до прийшовшої з ним дівчині і делікатно попросить вас піти.

Етап 3. Ви побачили його, самотньо сидячого за столиком за чашкою кави.

Тепер мета – познайомитися. Ось тут-то у більшості дівчат починається внутрішні війни – але як це зробити? Але про що говорити? Адже ні разу в житті перша не знайомилася з хлопцем і т.д. Тим часом, поки дівчина намагаєтеся перебороти в собі страх, хлопець встає і йде, а вона з розчаруванням намагаєтеся знайти іншого кандидата на знайомство, але … не знаходить його, бо той пішов той хлопець, який настільки сподобався вам, що решта особин чоловічої статі перед ним меркнуть.

Щоб не допустити подібної ситуації подумайте ось про що: що такого страшного станеться, якщо ви підійдете першою для знайомства? Хіба хлопець вас вб’є, принизить? У найгіршому випадку він скаже: “Ви мене вибачте, але я одружений” або щось типу: “На даний момент я не шукаю відносин” і, вибачте, встане і піде. Ну, так адже той же самий підсумок ви отримаєте, якщо й зовсім не підійдете до хлопця. Тому, наберіться впевненості – і вперед назустріч світлому майбутньому.

Етап 4. Придумайте привід для знайомства.

Ваша мета не в тому, щоб чоловік оцінив, як класно ви вигадали привід, а в тому, щоб він помітив вас, вашу чарівну зовнішність, щоб ви стали йому цікавою. Для цього немає краще приводу, ніж попросити чоловіка сфотографувати вас, можна навіть кілька разів на різних ракурсах. Головне бути впевненою, що чоловік нікуди не поспішає. Як привід може бути будь-яке прохання або питання.

Етап 5. Якщо чоловік звернув на вас увагу і надав вам допомогу, не забудьте віддячити йому, сказавши комплімент.

Так, якщо він допоміг вам підняти щось непосильно важке для вас (навіть якщо в житті ви і піднімаєте вагу, що в два рази перевищує вагу цього предмета), захопіться його силою і прагненням надати безкорисливу допомогу, мовляв, таких людей мало залишилося. Не переживайте про його реакцію, якщо ви зацікавите чоловіка, він з радістю включиться в гру і допоможе вам у побудові розмови, а, бути може, навіть перехопить ініціативу і буде вести розмову.

В принципі, на цьому дану статтю можна було б і закінчувати, оскільки ваша мета досягнута і з хлопцем ви познайомилися. Тим не менш, познайомитися з хлопцем – це ще півсправи, якщо ви не розраховуєте отримати в результаті знайомства просто чергового знайомого або друга.

Існує ряд правил, які повинна дотримуватися дівчина, щоб справити на хлопця незабутнє враження. Якщо ви все зробите правильно, хлопець сам попросить ваш номер телефону і запропонує зустрітися ще раз.
 
1. Будьте природною і не брешіть. Ніколи при розмові з хлопцем не вигадуйте зайвого, що не відповідає дійсності. Не кажіть про те, що чимось цікавитесь тільки заради того, щоб сподобатися хлопцю.
 Чоловіки не гірше за жінок відчувають, коли їм кажуть неправду, і, якщо жінка обманює чоловіка вже при першому знайомстві, то що ж буде далі? Також не слід намагатися здаватися тією, ким ви не є. Якщо ви володієте грайливою і веселою вдачею, а ваш новий знайомий з якої-небудь причини сидить похмуріше хмари, не слід робити обличчя “а-ля цеглина” і говорити: “Тааак, життя складна штука”. Бути може чоловік і сам по життю оптиміст, просто чимось дуже засмучений, а тут ви йому настрій і піднімете. Цю добру справу він вам точно не забуде.

 2. Дізнайтеся його інтереси. Дуже важливо при першому ж знайомстві дізнатися його інтереси і тільки потім спілкуватися на цю тему або не спілкуватися – якщо хлопцю вона не цікава. Як тільки ви дізнаєтеся його інтереси, ви будете знати, на що в спілкуванні робити упор. Чоловіки, як і жінки, годинами можуть говорити на цікаві для них теми.
Утримайтеся від різких і категоричних висловлювань типу “так кого може взагалі цікавити цей футбол?” та інших подібних. Бути може, він затятий футбольний фанат обо й колишній футболіст. Зворотний бік медалі – не підлаштовувайтесь під його інтереси. Якщо ви скажете, що обожнюєте футбол і він запитає вас про те, хто забив вирішальний гол у фіналі Євро-2000 у ворота італійців, стане ясно, що ви, як мінімум, далекі від футболу.

3. Не простромлюйте його своїм поглядом. Як би вам не подобався сидячий навпроти вас чоловік, майте терпіння – якщо у вас все вийде, ви на нього ще надивитеся і не раз. Зараз же пильний погляд, постійно спрямований в очі чоловікові, може змусити його відчувати дискомфорт. У вашому погляді повинна бути загадка, ви то дивіться на нього, то відводьте погляд, потім знову дивіться на чоловіка. Тільки робіть це не надто швидко, щоб чоловік не вирішив, ніби у вас нервовий тик.

4. Доторкніться до нього. Дуже часто чоловік в процесі розмови сам починає сумніватися, чи правильно він все говорить та робить і чи є до нього інтерес або дівчина просто так прийшла, лише б з ким поговорити. Розвійте його сумніви і, коли виникне пауза в розмові, непомітно і як би ненароком доторкніться до його руки, коліна або плеча. Це покаже чоловікові, що ви дійсно зацікавлені в ньому і дозволить розмові протікати більш невимушено.

5. Використовуйте жести. Пограйте з пасмом волосся, плавно покладіть руки собі на коліна і т.д. Все це повинно виглядати природно і доречно. Не переборщіть з невербальними сигналами, інакше чоловік вирішить, що з вашою нервовою системою не все гаразд,  злякається і втече. Також не зайвим буде застосування методу відзеркалювання або копіювання (в НЛП він називається підстроювання).
Цей метод давно відомий і полягає в підстроюванні під позу, жести і манеру спілкування співрозмовника. Також стежте за тим, щоб не копіювати чоловіка у всьому, інакше він вирішить, що ви його передражнюєте. І пам’ятайте, при знайомстві з чоловіками немає нічого важливішого  власної впевненості.

Спогади про вашу першу зустріч з чоловіком повинні викликати в ньому відчуття щастя, і тоді у ваших відносин буде велике майбутнє.

P.S. Можливо, Вас не переконала ця стаття або Ви одержали відповіді не на всі питання. В такому випадку можемо порекомендувати цікаву безкоштовну книгу з жіночого пікапу, на жаль, вона видана тількі на російській мові. Щоб одержати безкоштовну книгу, перейдіть по ссилці – Женский пикап.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар

eight + eleven =