Як часто потрібно відвідувати косметолога

Як часто потрібно відвідувати косметолога
Для сучасних жінок-відвідування косметолога, швидше необхідність, ніж розкіш. Адже для того, щоб зберегти свою шкіру молодою і красивою на довгий час одного лише домашнього догляду недостатньо.

Але як часто потрібно відвідувати косметолога, щоб отримати потрібний ефект і не витратити занадто багато грошей? Будемо розбиратися.

Якщо у вас немає яскраво виражених проблем зі шкірою, які вимагають термінового лікування, то оптимальний режим зустрічей з косметологом – один раз на місяць. Це дозволить фахівцеві добре познайомитися з вашою шкірою і підібрати для неї правильний догляд. Адже в залежності від пори року і погоди за вікном шкіра може вести себе зовсім по-різному.

Один візит на місяць ідеальний ще й тому, що цикл обороту клітин шкіри дорівнює приблизно 28 дням. Тому професійний догляд частіше ніж раз на місяць може призводити до подразнення і алергічних реакцій. Але і тут бувають винятки.

Деякі процедури вимагають більш частих або, навпаки, більш рідкісних візитів. Наприклад, якщо ви робите мікродермабразію або хімічний пілінг, то вам знадобиться приходити до фахівця рідше разу на місяць. Але в кожному конкретному випадку оптимальний режим косметолог завжди запропонує вам сам.

Але якщо з тих чи інших причин ви не можете відвідувати косметолога, то запам’ятайте базові правила догляду за шкірою, які ви повинні щоденно проводити вдома.

  • Нанесення зволожуючого крему (вранці і протягом дня)
  • Нанесення живильного крему (ввечері)
  • Очищаючий лосьйон або тонік (вранці і ввечері)
  • М’який пілінг (2-3 рази на тиждень)

Ну і не забудьте про масажну щітку або дермароллере для обличчя, які допоможуть підтримувати здорову лімфатичну систему шкіри.

Оцініть статтю
Додати коментар