Як боротися з розширеними порами?

Як боротися з розширеними порами?

Пори збільшуються через посилену роботу сальних залоз. У підшкірному жирі сприятливе середовище для розмноження бактерій, які викликають запалення.

У будь-якої людини є пори, проте зменшити генетичні певні їх величини, звичайно, неможливо. Але зате ми маємо можливість замаскувати їх або зменшити візуально. Відомо, що найбільші пори розташовані в Т-зоні. Такі проблеми знайомі багатьом, не тільки власницям жирного типу шкіри, але навіть змішаного.

Які ж причини того, що пори розширені?

На обличчі пори розширюються з різних причин. Вони можуть бути такими не тільки через спадкову схильність, але і бути наслідком гормональних змін, сонячних опіків і зневоднення, неправильного або несвоєчасного очищення шкіри від жиру, бруду і відмерлих клітин, через дію неякісної, дешевої декоративної косметики. Також, пори розширюються внаслідок неправильного харчування, шкідливих звичок, стресів і багатьох інших факторів.

Так, наприклад, на нашу шкіру впливає ультрафіолетове випромінювання, з-за нього порушується вироблення колагену, наші пори збільшуються, шкіра просто не встигає регулювати їх розміри. Але все ж, на думку фахівців, практично в 80% випадків розширення пір викликано неправильним користуванням косметикою.

Коли ви підбираєте неправильно косметичні засоби, забуваєте або лінуйтеся змивати перед сном тональний крем, зрідка користуєтеся зволожуючим кремом, скрабами, ви самі дозволяєте проблеми зайти надто далеко.

В цьому випадку залишається тільки ліквідувати наслідки і постаратися хоч трохи звузити пори.

Як це можна зробити, запитаєте ви? У нас і на це питання є відповіді.

1. Головний метод боротьби з розширеними порами обличчя – очищення і відлущування

Кожен день в обов’язковому порядку необхідно вмиватися 2 рази, вранці і ввечері, спеціальними пінками або гелями, які підходять для вашого типу шкіри. Після вмивання користуйтеся спеціальними тоніками, які призначені для звуження пір. Їх випускають різні виробники, виберіть собі один, який підійде за ціною і якістю і не викликає алергії.

Допоможе звузити пори на обличчі також використання відлущуючих засобів – скрабів. Таку процедуру для обличчя рекомендується проводити в тиждень 1-2 рази. Після вмивання нанесіть скраб, акуратно масажуючи 2-3 хвилини шкіру обличчя. Далі, ретельно омийте обличчя водою. Скраби добре підходять для жирної шкіри, гоммажі (засоби з тим же призначенням, тільки на основі крему) – для змішаної і чутливої шкіри.

2. Салонна чистка обличчя – ефективний спосіб боротьби в даному випадку

Є кілька варіантів чищення обличчя в салоні:

  • механічний,
  • вакуумний,
  • ультразвуковий.

Косметолог проводить механічну чистку обличчя вручну. На початку ваше обличчя розпарять, потім видалять забруднення з пір. Дана процедура допомагає надійно позбутися від сальних пробок, але трохи болюча, через що не підійде для чутливої шкіри – сліди від процедури можуть триматися протягом 1-2 днів.

В процесі вакуумного чищення чорні точки видаляють за допомогою спеціального апарату з трубкою. Жир як би висмоктують з пір.

І, нарешті, ультразвукову чистку обличчя проводять високочастотними звуковими коливаннями. Вони дозволяють видалити забруднення з пір, розгладити дрібні зморшки.

3. Маски для розширених пор

Ефективну дію в боротьбі з розширеними порами обличчя надають очищаючі і звужуючі їх маски. Ви можете придбати їх в магазині або приготувати самостійно в домашніх умовах. Ми наведемо вам кілька найбільш простих, на наш погляд, рецептів натуральних масок.

Маска з білої або блакитної глини. Глину розвести в теплій воді, щоб вона стала схожа на сметану. При жирній шкірі можна додати кілька крапель соку лимона. Маску нанести на очищену шкіру, залишити на 10-15 хвилин, змити прохолодною водою. Видалити залишки тоніком, нанести зволожуючий крем.

Білково-лимонна маска використовується також для стягування пор. Змішати білок яйця з 10-15 краплями лимонного соку, нанести на шкіру, залишити на 10 хвилин. Ретельно вмитися прохолодною водою.

Розширені пори – це не дуже красиво візуально, тому вам знадобляться навички маскування. Пам’ятайте, що до нанесення макіяжу можна переходити тільки після очищення обличчя. Існують різні косметичні засоби, що допомагають звузити візуально пори на обличчі. Але, на жаль, позбутися повністю від розширених пір практично неможливо.

Бажаємо вам успіхів у боротьбі з розширеними порами обличчя.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар