Як боротися з лінню чоловіка.

Як боротися з лінню чоловікаОсновні правила, як боротися з лінню чоловіка:

№1 Не можна говорити чоловікові – ти повинен!

Чоловіки бояться того, що піде за словом «повинен». У них на плечах лежать і так не легкі завдання. Наприклад, вони повинні бути сильними, піклуватися про своє потомство, заробляти на життя своєї родини. Вони сприймають ці слова, як наказ або наїзд. Тому краще попросити більш ласкаво і м’яко, наприклад, «А чи не міг би ти …», «Тобі буде не складно допомогти мені в …», «Ти не сильно зайнятий, щоб …» і т. д. Якщо ж він не погоджується або далі продовжує лінуватися, будьте хитріше, запам’ятайте одне правило – не тільки дівчата люблять компліменти, а й чоловіки також. Похваліть його, скажіть, що краще за нього ніхто не впорається з цим завданням і, швидше за все, він допоможе вам про що б ви не попросили.

№ 2: Не змушуйте чоловіка вгадувати ваші думки.

Як правило, дівчата хочуть, щоб протилежна стать сама вгадувала, чого вони хочуть. Але це перша помилка, чоловіки не екстрасенси і думки читати не вміють, а якщо вже він спробує зрозуміти, чому ви на нього образилися або що означають натяки, він все одно зробить не так, як треба. Чоловікі багато речей розуміють по-іншому. Часто жінки плутають лінощі чоловіка з тим, що він просто не може зрозуміти те, чого хоче його благовірна. Найоптимальніший варіант в цьому питанні просто прямо сказати – чого ж ти хочеш і що від нього вимагається. Але не забувайте про пункт №1-це не повинно звучати з ваших вуст, як наказ, пам’ятайте про ввічливість.

№3: Не забувайте про те, що ви жінка.

Чоловіки люблять, коли з ними грають. Якщо ви хочете, щоб він допоміг вам, наприклад, поливавя квіти, заманюйте його маленьким фліртом. Для цього необов’язково надягати відвертий одяг, досить просто пускати бісиків очами. Тим більше, раз ви його дружина, ви повинні знати його слабкі місця.

№4: Відлучіться куди-небудь на час.

Якщо у вас є діти, тварини або ж до вас повинен хтось прийти в гості (наприклад, в неділю), скажіть своєму чоловікові, що на суботу у вас запланована зустріч з подругою і відкласти її не можна. Тому прибратися в квартирі, посидіти з дітьми або погуляти з собакою у вас не вийде. Чоловік, само собою, буде говорити, щоб ви залишилися вдома або взяли дітей з собою. Але скажіть йому, що це неможливо і відмовитися від зустрічі можна. Коли повернетеся, НЕ наїжджайте на нього через те, що у собаки брудні лапи, діти замурзані або не прибраний посуд. Похваліть його, скажіть, наприклад, “я знаю, як тобі було важко, наступного разу ти впораєшся ще краще”. Він зрозуміє, що ви його цінуєте і йому самому захочеться зробити вам приємне.

№5: Не тримайте в собі образу.

Сімей без сварок не буває. Не треба тримати в собі весь негатив, бо рано чи пізно ви зірветеся через яку-небудь нісенітницю. Краще випустіть з себе всю злобу, але це не означає, що потрібно наїжджати на нього і вже тим більше не треба створювати конфлікт. Сядьте за стіл, поговоріть, висловите свою точку зору, він нехай висловить свою. Те, що ви будете постійно мовчати, не зробить з вашого чоловіка-ледаря працьовитого чоловіка, і тим більше шлюб щасливим не буде.

№6: Один день будьте ледачою.

Коли прокинетеся вранці, скажіть чоловікові, що ви не хочете годувати свого кота чи будь-яку іншу тварину і лягайте далі спати. Ваш улюбленець буде просити їжі або ж на прогулянку. Але ви продовжуйте далі лежати на своїй половині. Чоловікові через якийсь час все це набридне і він, швидше за все, погуляє або погодує вашу тварину.

№7: У вас немає проблем.

Не забивайте собі голову різними проблемами. Запам’ятайте – немає таких проблем, які не можна вирішити. Якщо ви сидите вдома, присвятіть всю себе чоловікові та дітям, якщо ви знаходитесь на роботі, – повністю віддавайтеся роботі. Якщо ж вам важко впоратися зі своїми емоціями, придумайте собі заняття або просто випийте чай з медом, щоб заспокоїтися. Говоріть собі «Все добре, все пройде».

№8: Зробіть список справ.

Чоловіча стать впевнена в тому, що у дівчат свої турботи, а у чоловіків свої. Моя порада – напишіть список того, що ви робите за день і що робить ваш чоловік. Далі порівняйте списки. Само собою, у вас список буде більше, вашому чоловікові це не сподобається, йому буде соромно і це точно не сподобається. Він постарається допомагати вам у міру своїх сил.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар