Все про застосування терок і пемз для ніг

Все про застосування терок і пемз для ніг
Якщо хтось не знайомий з тим, що таке пемза, то наступна інформація для вас. Пемза – це природний пористий матеріал. Його почали використовувати давно, тим не менш, і сьогодні він має не меншу популярність. Застосування цього матеріалу в якості косметичного засобу відмінно очищає і пом’якшує шкіру і не здає свої позиції скрабам і маскам для ніг. За допомогою неї можна назавжди забути про мозолях.

Фахівці-косметологи звертають нашу увагу на те, що тільки після застосування пемзи щодня протягом декількох тижнів можна домогтися гарного результату. Тому, якщо хочете, щоб ваші п’яти були такими красивими, як у немовляти, не варто забувати про них. Після передбачуваного курсу процедури можна скоротити до мінімуму – до 2 разів на тиждень.

Хоча, на перший погляд, пемза має не надто презентабельний вигляд, проте, вона дійсно добре справляється зі своїми «обов’язками». Не варто занадто серйозно сприймати ту думку, що вона пошкоджує нашу шкіру. Якщо перестаратися, то дійсно можна пошкодити шкіру ступень.

Саме тому потрібно пам’ятати кілька секретів успішного фіналу процедур з використанням пемзи.

По-перше, пемзу не можна використовувати людям, у яких суха шкіра. Також перед застосуванням шкіру потрібно очистити і розпарити, після всього цього просушити за допомогою рушника. Що стосується парової ванни для ніг, то можна використовувати ромашку, морську сіль або крохмаль. Вони добре очищають і знімають втому.

По-друге, пемза призначена виключно для проблемної, грубої і жорсткої шкіри. Перш потрібно розпарити, а вже потім користуються пемзою. Якщо починаєте відчувати печіння, процедуру закінчують.

По-третє, пемзу не можна використовувати щодня, адже вона призначена для боротьби з непотрібною, омертвілою шкірою.

Останнє правило – після процедури з пемзою обполосніть ноги прохолодною водою і нанесіть крем, щоб уникнути пересихання шкіри.

Магазини і ринки мають великий асортимент пемз. При їх виборі потрібно звертати увагу на кілька нюансів. Потрібно уникати синтетичних підробок, адже вони не дуже тверді і швидко ламаються. Пемза повинна також бути зручною у використанні і мати дрібні пори. Вони більш ніжно очищають наші п’ятки.

Перед застосуванням потрібно наповнити теплою водою ту ємність, куди ми в подальшому опустимо свої ніжки.

Потім потрібно додати трохи гелю для душу або рідкого мила. Потім опустіть в ємність свої ніжки, приблизно на 15 хвилин, поки не розм’якне шкіра ступень.

Після цього змочіть пемзу мильною водою і приступайте до очищення шкіри, особливу увагу приділяйте п’ятах.

Потрібно з обережністю очищати шкіру, щоб уникнути пошкоджень і кровотеч.

Після пемзи потрібно ретельно вимити ніжки за допомогою губки, витерти рушником і змастити лосьйоном або кремом для ніг. Якщо у вас діабет або захворювання артерій, перед початком використання пемзи, проконсультуйтеся з лікарем.

Крім пемзи існує ще один предмет для очищення шкіри ступень – це терки для ніг.

Все про застосування терок і пемз для ніг

Найкраще, коли в наявності є кілька терок, адже ця річ, як і багато інших є індивідуальною. Перед покупкою потрібно обміркувати кілька моментів, щоб досягти максимуму комфорту в її застосуванні.

Це такі моменти, як кут нахилу ручки терки, твердість і жорсткість отворів.

Недавнє досягнення косметологів – це терки-моноліти. Отвори цих терок виготовляються за допомогою лазерів, хімічної обробки. Всі ці методи дозволяють досягти бажаних розмірів, гостроти і нахилів зубчиків. Ці терки служать набагато довше, ніж звичайні, не іржавіють. Їх також легко мити і очищати.

Кожна людина повинна піклуватися не тільки про своє здоров’я, але і зовнішність. Краса волосся, нігтів і шкіри – це успіх, як в особистому житті, так і в кар’єрі. Не обмежуйте свою фантазію, засоби і можливості при виборі засобів, у тому числі і по догляду за ступнями, і хороший результат і краса ваших п’ят буде приємно дивувати.

Будьте красивими!

ГАРМОНІЯ
Додати коментар