Вправи

Щоби жити продуктивним і щасливим життям, ми повинні підтримувати наше психічне, розумове і фізичне здоров’я. У даному розділі зібрано вправи поліпшення психічного, фізичного та розумового станів людини.

Для того, щоби перейти до зацікавившого підрозділу вправи для здоров’я, натисніть його  назву:

Вправи для психічного здоров’я

Вправи для психічного здоров’я не є чимось новим. Самі різноманітні методики практикувалися і досліджувалося як в минулому, так і в сучасному світі.

Психічне здоров’я – це коли людина може радіти життю без депресії або тривоги. Більшість з нас сьогодні відчувають багато особистих і професійних стресів, які призводять до різних життєвих проблем. Але емоційно і психічно здорові люди, як правило, контролюють свої емоції і поведінку. Вони здатні адекватно реагувати на виклики життя і справлятися з ними, будувати міцні відносини і жити повноцінним і продуктивним життям.

Вправи для мозку

Наш мозок є найважливішим органом в нашому тілі. Він дає нам можливість думати, запам’ятовувати і давати команди всім іншим системам нашого тіла. Щоби зробити його більш здоровим і активним, ми можемо використовувати різні методи і вправи.

Один із способів полягає в зміні руки, якою ви зазвичай використовуєте, щоб робити різні справи. Тобто, якщо ви лівша, спробуйте використовуйте праву руку, і навпаки. Ви повинні спробувати почати з невеликих завдань, таких як перевірка електронних листів мишею або написання чого-небудь на аркуші паперу іншою рукою. Робіть це часто, якщо не кожен день. Ви можете робити це в більш відокремленій обстановці, коли чистите зуби, наприклад, і т.д.

Одна з головних умов: пам’ятайте, що вправи потрібно робити таким чином, щоб ви при цьому відчували себе спокійно і не дуже емоційно втомлювалися.

Вправи для фізичного здоров’я

…далі буде