Вправи Кегеля для жінок

Вправи Кегеля для жінок

Якщо ви хочете мати красиві м’язи тазу і інтимних зон, то радимо прочитати нашу статтю про корисні вправи від знаменитого гінеколога XX століття – Арнольда Кегеля.

Фахівцями було доведено, що в повсякденному житті м’язи тазового дна практично не задіяні. Саме тому Арнольд Кегель вирішив розробити спеціальну методику вправ, щоб ці м’язи з часом не втратили свою еластичність і пружність. Ці два фактори можуть негативно впливати на наше здоров’я, в тому числі і сексуальне.

Такі вправи показані в підготовці до майбутньої вагітності і успішних пологів. Такі вправи добре тренують м’язи, які в більшості випадків перешкоджають народженню дитини. У більш пізньому віці їх потрібно виконувати, якщо у вас проблеми з нетриманням сечі або калу. Успішне і довготривале життя – це теж заслуга цих тренувань.

Тепер хотілося б перейти безпосередньо до самих вправ. Але для того, щоб все було не дарма, потрібно знати місце розташування тих м’язів, які ми будемо тренувати.

Щоб дізнатися це, існує два способи. По-перше, коли ви йдете в туалет, щоб справити свою потребу по-маленькому, спробуйте зупинити процес, не задіявши при цьому ноги. Ті м’язи, за допомогою яких ви це зробили і будуть м’язами тазового дна.

Якщо перший спосіб вам не допоміг, то можна проаналізувати і спробувати другий. Краще використовувати спеціальний тренажер, але якщо його немає, то скористайтеся своїм пальцем. Для цього потрібно помістити палець у вагіну і спробувати її стиснути. Треновані м’язи повинні стиснутися навколо вашого пальця. Для цього не повинні задіюватися м’язи живота, спини або сідниць. Якщо у вас все вийшло, то переходимо до опису техніки самих вправ.

Існує два варіанти такої техніки.

До першого варіанту належать ті, які передбачають стиснення м’язів інтимної зони в різних темпах

Вправа № 1

  1. Протягом 10 секунд швидко стискайте і розтискайте м’язи інтимної зони. Після цього робимо перепочинок – 10 секунд. Таких підходів має бути не менше трьох.
  2. Тепер стискаємо і розтискаємо м’язи протягом 5 секунд. Відпочиваємо 5 секунд. Так робимо дев’ять разів.
  3. Стискаємо м’язи. У такому положенні застигаємо на 30 секунд. Після цього розслабляємо 30 секунд. Виконайте таку техніку два рази. І повторіть 1 пункт.

Вправа № 2

  1. Стискаємо м’язи і тримаємо 5 секунд. Після цього трошки Відпочиваємо. Такий пункт потрібно повторити десять разів.
  2. Максимально швидко стискаємо і розтискаємо м’язи десять разів. Підходів має бути не менше трьох. Після цього стискаємо м’язи, тримаємося якомога довше.
  3. Робимо перерву 2 хвилини і повторюємо вправу знову.

Вправа № 3

  1. Стискаємо і розтискаємо м’язи 30 разів.
  2. Якомога сильніше стискаємо м’язи і тримаємо 20 секунд. Після цього відпочиваємо 20 секунд. Кількість підходів – 5.

Секрет хорошого ефекту в тому, що виконувати вправи потрібно регулярно.

Другий варіант дещо ускладнений

Вправа № 1

Треба напружити свої м’язи так, як ви робили при зупинці сечовипускання. Рахуємо до трьох і повертаємося у вихідне положення.

Вправа № 2

Напружуємо і розслабляємо інтимні зони максимально швидко.

Вправа № 3

Для цієї вправи потрібно потужитися, як при пологах або стільці.

Тренування потрібно починати з 10 повільних стиснень і такої ж кількості скорочень і потуг. Кількість таких процедур в день має бути рівним п’яти.

Щотижня додавайте по 5 вправ до кожної методики, поки їх кількість не буде рівним 30. Згодом ви повинні з легкістю виконувати більше 150 вправ Кегеля в день. Щоб ефект був максимальним, під час тренувань можна вводити змащений палець в піхву або якийсь предмет.

Кегелем був винайдений спеціальний прилад для таких тренувань, який був названий промежностномером. Такий тренажер допомагав посилювати роботу м’язів, завдяки збільшенню навантаження.

На жаль, тренування без тренажера давали не такий швидкий результат, що було підтверджено самим доктором. В наш час випускається  досить багато аналогів такого тренажера. По можливості ви можете купити його в будь-якому спеціалізованому магазині або продовжувати тренуватися за старою схемою. В останньому випадки вам доведеться попрацювати трохи довше.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар