Вправа «Світлофор»

Вправа «Світлофор»З дитинства нас так виховали, що більшість свого свідомого життя ми ставимо перед собою заборони, і не тільки перед собою. Від наших заборон страждають також наші близькі люди, подружжя, діти, друзі та інші люди.

Так, є речі й справи, на які потрібно поставити таку заборону. Наприклад, вживання наркотиків, алкоголю, куріння, постійна трата грошей і т. д.

Але в житті часто так буває, що на необхідні нам потреби ми накладаємо табу. Іноді це трапляється несвідомо, і тому сильно ускладнює наше життя.

Для зняття таких заборон існує відмінна вправа з кольоротерапії, яке називається «Світлофор». Якщо ви відчуваєте, що занадто сильно обмежуєте своє життя або прояви своєї особистості, то це вправа для вас.

Перш, ніж розпочати вправу, прийміть зручну для вас позу, закрийте очі. Уявіть, що перед вами знаходиться великий червоний круг. Він символізує вашу заборону, бар’єр або комплекс. Подивіться на нього без страху і відчуйте якою сильною енергією володіє червоний колір. Дозвольте енергії червоного проникнути у ваше тіло, вона додасть вам душевних сил і підвищить активність. Коли ви відчули прилив життєвої енергії, уявіть, що червоний колір поступово перетворюється в жовтий.

Тепер перед вашими очима стоїть коло жовтого кольору. Ми звикли асоціювати жовтий колір світлофора з очікуванням, однак, він також символізує свободу і незалежність. Відчуйте енергію жовтого кольору, вона допоможе вам усвідомити як вам буде добре, коли проблема покине вас. Жовтий колір зміцнить ваш інтелект і підкаже метод вирішення проблеми. Коли ви відчуєте впевненість у перемозі, дозвольте жовтому кольору трансформуватися в зелений.

Уявіть великий зелений круг. Цей колір відкриває перед вами дорогу, по якій ви підете самостійно. Відчуйте енергію зеленого, яка наповнює спокоєм і впевненістю в майбутньому.

Запам’ятайте цей стан і поступово, подякувавши всі кольори, виходьте зі стану медитації. При необхідності повторіть вправу.

Оцініть статтю
Додати коментар