Вплив ефірних масел на інтимне життя людини

Вплив ефірних масел на інтимне життя людиниУ більшості сучасних людей виникають або виникали проблеми інтимного характеру, це може бути пов’язано з безліччю причин. Найбільш часто зустрічається така проблема як нездатність надати належне враження на особу протилежної статі, як при першій зустрічі, так і під час статевого акту.

У цій статті ми не будемо торкатися психологічних механізмів, що породжують цю проблему. Мета даної статті полягає у вивченні впливу ефірних масел на інтимне життя людини.

Кожна людина сприймає не тільки запахи квітів і духів, але і статеві запахи, при цьому сприйняття їх здійснюється вомероназальним органом (або, як його ще називають, вомером), який знаходиться на перегородці ближче до кінчика носа. Саме вомер спеціалізується на статевому нюху.

Сприйняття статевих запахів, що виходять від людини, впливає безпосередньо на підсвідомість. Тому залежно від того, як розвинений вомер у людини і як він здатний сприймати статеві запахи — значною мірою визначаються її сексуальні можливості.

Чоловіки і жінки мають свої індивідуальні запахи, походження якого пов’язане з особливостями імунної та гормональної систем, а також бактеріями, що живуть на нашій шкірі.

У кожної людини цей запах унікальний, як відбитки пальців, і в значній мірі він впливає на нашу привабливість.

Під час спілкування чоловіка і жінки обидва виділяють свого роду сигнали у вигляді запаху, які обробляються головним мозком і призводять до зміни біохімічних процесів в організмі. При цьому у чоловіка можливе збільшення кількості тестостерону, а у жінки, в свою чергу, збільшується кількість естрогену, що сприяє виникненню сексуального збудження.

Сексуально значущі запахи прийнято називати феромонами, при цьому в навколишній природі їх існує велика кількість.

У сучасній науці доведено, що деякі ефірні масла відносяться до феромонів. Так, дослідження американських вчених показали, що запах лаванди і аромат пирога з гарбуза є справжнім еліксиром для чоловіків, т. к. збільшують приплив крові до статевого органу.

Автори також зафіксували, що чоловіки, які проявляють активний інтерес до сексу, найбільш часто реагують на запах лаванди, коли і східних спецій, а чоловіки у віці і неодружені – на запах полуниці, бігардії, іланг-ілангу.

При цьому необхідно зазначити, що кожен четвертий чоловік пряні запахи вважає збудливими.

Якщо ви вирішили внести різноманітність у своє інтимне життя, то вам, безсумнівно, будуть корисні кілька рецептів для приготування «ароматів кохання»:

1. Під час приготування ванни додайте у воду по дві краплі ефірних масел фенхелю, розмарину, анісу, іланг-ілангу, жасмину. Їх аромати не тільки створять приємну і заспокійливу психологічну атмосферу, але і нададуть сприятливий вплив на особу протилежної статі.

2. Для збільшення сексуального потягу в країнах Південно-Східної Азії рекомендують у воду для купання додавати по краплі ефірних масел троянди і сандалового дерева. Ефект досягається вже після чотирьох таких ванн.

3. Під час проведення еротичного масажу рекомендується використовувати масло іланг-ілангу.

4. При складанні ароматичних композицій для підтримки своєї сексуальності можна використовувати ефірні масла апельсина, бергамота, кардамону, іланг-ілангу, бигардии, герані і мандарина.

Таким чином, можна сказати, що вплив ефірних масел на інтимне життя людини науково обґрунтовано і має позитивні результати.

Однак перед застосуванням ефірних олій обов’язково ознайомтеся з протипоказаннями, щоб уникнути небажаних наслідків. І на закінчення хотілося б сказати, що інтимне життя людини є невід’ємною частиною всього його існування. Не варто нехтувати своїми сексуальними потребами і бажаннями. Дозвольте ефірним маслам внести різноманітність у ваше інтимне життя і відчути всі принади її реалізації.

І не забувайте, що все в цьому житті має бути в міру, не порушуючи при цьому особистої свободи інших людей.

 

ГАРМОНІЯ
Додати коментар