«Вогняна» вправа

«Вогняна» вправаВ цій вправі ми з вами навчимося використовувати силу теплих кольорів, а саме червоного, помаранчевого і жовтого.  Варто зазначити, що основною метою «вогняної» вправи є зняття психічного напруження, пов’язаного з проблемами і стресом. Теплі кольори дозволять вам наповнитися енергією і відчути впевненість у власних силах.

Закрийте очі і уявіть, що перед вами знаходиться велике багаття. Для вас воно не представляє ніякої загрози. Сконцентруйте свою увагу на полум’ї.

Якого воно кольору? Якщо ви бачите слабкий вогонь, постарайтеся збільшити його силу, щоби язики полум’я придбали червоний колір і змогли швидко перетворювати поліна в жменьку попелу. Тепер, коли вогонь набрав чинності, ви відчуваєте від нього тепло і енергію. Дозвольте собі наповнитися силою вогню. Протягом деякого часу побудьте в цьому стані, поки не відчуєте бажання діяти.

Уявіть, що перед вами лежать кілька сухих полін. Зв’яжіть кожне поліно з проблемою, яка мучить вас. Візьміть поліно і вкиньте у вогонь. Сила вогню настільки велика, що проходить трохи часу і «проблемне» поліно починає обвуглюватися, чорніти і розпадатися на вугілля.

В цей час зверніть увагу на ваш внутрішній стан. Ви відчуваєте, як проблема починає відпускати вас, і вам стає легше. Коли поліно догорить, проблема перестане існувати, і ви усвідомите кращий спосіб, як з нею впоратися.

Якщо ви відчуваєте, що багаття розпалюється і наповнює вас силою для подальшої роботи, то можете взяти друге поліно і кинути у вогонь. Проте варто відзначити, що за одну вправу не рекомендується спалювати більше трьох проблем. У перший раз варто обійтися вирішенням однієї проблеми.

Закінчуючи вправу, подякуйте вогню і повільно поверніться з медитації в звичайний стан.

Оцініть статтю
Додати коментар