Вода для схуднення і здоров’я

Вода для схуднення і здоров'я

Якщо ви займаєтеся фізичними вправами, правильно харчуєтеся, а вага не хоче йти, то однією з причин може бути нестача води в організмі.

Адже, як відомо, людина на 2/3 складається з води. Саме вода є основним середовищем, а також учасником незліченних реакцій, що лежать в основі життя. Всі обмінні процеси протікають тільки при участі води. Брак води може послужити причиною вашої зайвої ваги, а також головного болю, безсоння і поганого самопочуття.

Що відбувається, якщо організму не вистачає води

При недостатньому вживанні води може виведення продуктів розпаду (шлаків), які виникають в організмі в процесі його життєдіяльності. Це загрожує тим, що виникає зневоднення, і в органах, які утилізують або виділяють продукти розпаду відкладаються шлаки.

Чи дійсно вода грає таку важливу роль в здоров’ї людини розглянемо на простому експерименті.

Уявіть собі, що акваріум з водою – це ваш організм, а цукор – продукти, які ви їсте щодня. Деякі корисні речовини засвоюються, а деякі залишаються так само, як на дні нашого акваріума залишилися нерозчинені шматочки цукру.

Виникає питання: як зробити цю рідину в акваріумі знову чистою, прозорою і без цукру? Якщо ми можемо рідину з акваріума просто вилити і заповнити його знову чистою водою, то вчинити так з організмом ми не можемо. Звідси висновок: необхідно наливати в акваріум чистої води до тих пір, поки забруднена вода не піде зовсім.

Так само і з організмом – необхідно пити чисту воду. Саме вона допоможе вивести всі продукти розпаду, токсини і гарантовано схуднути.

Яку воду треба пити?

Тепер необхідно розібратися яку воду пити краще? Чи можна пити воду з крана? На це питання можна відповісти в разі вивчення 2 факторів.

1 фактор – чи дотримані конкретні регіональні санітарно-гігієнічні норми. Це досить жорсткі вимоги, які пред’являються до питної води.

2 фактор – місцеві особливості. Наприклад, якщо система водопостачання в якомусь конкретному будинку зруйнована, тріщини в трубах або розташування системи в часто затоплюваних підвалах…

В такому випадку, навіть найкраща вода, яка буде надходити з централізованого водопостачання стає малопридатною для вживання.

Тому вживати воду з крана не рекомендується.

Воду з крана необхідно фільтрувати або купувати очищену воду. За накипом в чайнику, за кольором води можна визначити який забруднювач у вас вдома.

Якщо в чайнику є накип, то вода жорстка. Значить, потрібен фільтр, який ефективно видаляє жорсткість води. Якщо вода жовта – це, швидше за все, залізо і фільтр необхідний, що видаляє залізо.

Кожен фільтр має свою рецептуру. При фільтрації необхідно враховувати склад води і купувати фільтр, спрямований на очищення конкретної води, що містить в складі конкретні домішки.

Чим небезпечне зневоднення?

Мало кому відомо, що вміст води в організмі дитини – 90%, в організмі дорослого – 70-80%. В кінці життя вміст води в організмі у людини може падати до 55%. Це говорить про те, що протягом життя всі ми повільно усихаємо. Організм не може затримувати воду надовго. Він змушений постійно її отримувати з їжею.

Зневоднення – це симптом, який може стати причиною багатьох захворювань, зокрема таких як: пневмонія, цукровий діабет, онкологічні захворювання, отруєння.

Кількість рідини надходить в організм має відповідати кількості рідини, що виводиться з організму. І якщо виводиться більше, виходить зневоднення.

Якщо організм не отримує води в достатній кількості – це може бути великою проблемою.

Для того, щоб зрозуміти на скільки організм зневоднений можна по досить простому досліду: берете руку і защипуєте шкіру великим і вказівним пальцем.

Вода для схуднення і здоров'я

Якщо кількість води нормальна, то відпустивши защип, бачимо що складка швидко зникає і її вже немає. Якщо вміст рідини знижено, то защип розгладжується повільно. Але тільки на один цей спосіб покладатися не можна, так як він не завжди вірний.

Як же обчислити, скільки треба пити води в день?

Є кілька думок:

1. Досить пити додатково до їжі 1,5-2 літри води в день, цього буде достатньо для виведення шлаків і очищення. У літню спеку або коли сильно потіємо цю кількість можна збільшити до 2-3 літрів.

2. Розрахувати індивідуально за формулою: 25-30 мл води на 1 кг вашої ваги. А при активному способі життя або жаркій погоді 30-40 мл води на 1 кг вашої ваги. Підвищену норму необхідно вживати і тим, хто хоче бути струнким і скинути зайву вагу. Сюди входить проста вода, вода, яку ми п’ємо у вигляді різних напоїв, вода, що надходить з їжею.

Такій пораді слідують багато світових зірок. Почніть з сьогоднішнього дня і ви!

ГАРМОНІЯ
Додати коментар