Властивості грошей.

groshiВи ніколи не замислювалися над тим, чому в одних людей грошей – «кури не клюють», а інші постійно шукають, у кого б зайняти на покупку елементарних речей?

Причина у ставленні до грошей.

Деякі люди впевнені, що гроші – це всього-навсього прості папірці, які держава друкує на друкарському верстаті. Зараз вони є, а завтра їх немає. Такі люди не бережуть гроші і живуть одним днем. Є гроші? Витратимо! Немає грошей – ну і добре, не дуже й хотілося …

Ці люди живуть «від зарплати до зарплати», задовольняючись малим. Таких людей великі заробітки обходять стороною. Але є й інша категорія людей, які переконані, що гроші наділені енергією і магічною силою, і їх цілком реально накопичити, якщо дотримуватися деяких ритуали.

Їм відомі магічні властивості грошей, використовуючи які можна ні в чому собі не відмовляти і завжди бути при грошах.

Що ж це за магічні властивості грошей такі? Прямо зараз ми перерахуємо їх. Ви здивуєтеся тому, що не раз чули про властивості грошей, але не дотримувалися їх. Що ж, сподіваємося, після прочитання цієї статті ви станете їх дотримуватися і істотно поліпшите своє матеріальне становище:

1. Копійка рубль береже.

Можливо, це найкорисніший з усіх шаблонів, які наші батьки намагаються вбити в наші голови з найменших років. Багато людей не згодні з ними і вважають, що чим більше грошей людина витратить, тим більше до неї повернеться в майбутньому. На жаль, закони всесвіту не завжди працюють миттєво і вбільшості випадків, віддавши всі гроші, ви залишитеся без гроша в кишені.

Ми не стверджуємо, що ви повинні трястися за кожну копійку, але розумна економія навряд чи здатна нашкодити вам. Якщо ви здатні відмовитися від придбання непотрібної речі – просто зробіть це. Не захаращувайте свою квартиру всяким мотлохом і заощаджуйте кошти на дійсно потрібні покупки. Ще в середньовіччі був популярний вираз: «Гроші неодмінно притягуються до грошей». Тому, після того, як ви що-небудь купили в магазині, обов’язково залиште деякі гроші у своєму гаманці. Коли ви вішаєте в шафу одяг, залиште кілька дрібних купюр в кишені і гроші будуть притягатися до вас. Ніколи не витрачайте всі наявні у вас кошти «під нуль», інакше ви ризикуєте залишитися біля розбитого корита. У цьому і полягає велика магія грошей.

Ще одна порада, яка допоможе вам бути при грошах. Відкладайте від кожного своєго  заробітку деяку суму коштів (приміром, 10-15%). Так ви не просто заощадите гроші, захистивши їх від повної витрати, але і створите певну приманку для грошей. Тільки, дотримуйтесь кордону! Не варто відмовлятися від оплати чергового платежу по кредиту або оплати комунальних послуг лише тому, що ви хочете відкласти не 10% коштів, а 40. І не трясіться за кожною копійкою – ви ж не скнара.

2. Гроші люблять рахунок.

Дану властивість грошей цілком можна звести в ранг закону, адже його справедливість не раз була доведена на практиці. Якщо ви отримуєте гроші, після чого тут же витрачаєте їх на покупку різних речей, дуже скоро вони у вас закінчаться, а ви будете шукати, у кого-б зайняти до зарплати.

Одним із законів фінансового благополуччя і процвітання є регулярний перерахунок грошей. Підраховуйте наявну у вас суму коштів не тільки усно, але й на папері. Перед получкою напишіть, скільки грошей і на що вам необхідно витратити. У першу чергу, закривайте найважливіші витратні статті, які ви не можете проігнорувати. Якщо якась річ не потрібна вам прямо зараз – подумайте, можливо від її покупки поки варто утриматися.

Як рахувати сімейний бюджет? Кращий спосіб – вести щомісячний облік всіх доходів і витрат. Обов’язково рахуйте грошові кошти, які ви отримали на руки протягом місяця, адже ви повинні знати цю суму і відштовхуватися від неї.

Не ігноруйте народні прикмети, які свідчать, що для фінансового благополуччя слід розкладати гроші в гаманці згідно їх номіналом – дрібні гроші повинні зберігатися з дрібними, а великі – з великими. При цьому, гроші повинні бути акуратно складені, а не розкидані по гаманцю, як попало. Не рахуйте чужі і неодержані гроші, а також утримайтеся від перерахунку коштів ввечері після заходу сонця – все це здатне привести до фінансового краху.

3. Чим більше грошей ми віддаємо, тим більше отримаємо.

«Стоп!» – Помітите ви – «Але, Ви ж самі сказали про те, що правило “чим більше грошей людина витратить, тим більше до неї повернеться в майбутньому” не працює!».

Захоплюємося вашою спостережливістю, але в даному випадку мова йде трохи про інше. Якщо ви просто смітите грошима направо і наліво, закон не спрацює, але якщо ви віддасте гроші, зробивши добру справу – вони обов’язково повернуться до вас.

Як ви вважаєте, чому багато зірок так охоче жертвують свої гроші в дитячі будинки та медичні центри?
Тому, що знають про властивість грошей «Чим більше грошей ми віддаємо, тим більше отримаємо».

І знаєте, що?

Вони дійсно стають ще багатшими! Отримувати гроші необхідно із задоволенням, а витрачати їх слід без жалю. Якщо у ваше життя прийшли «шалені» гроші – ви виграли в лотерею, знайшли гроші на вулиці або вам подарували велику суму – позбудьтеся від них. Віддайте гроші на благодійні потреби або купіть те, про що давно мріяли.
Не тримайте такі гроші у себе, оскільки вважається, що вони не зможуть принести вам щастя.

Але що ж робити, якщо вам вдалося зібрати велику суму грошей? Їх теж терміново потрібно витратити?

Ні в якому разі! Вкладіть гроші у власний бізнес, покладіть на депозит в надійний банк або інвестуйте в компанію, яка займається довірчим управлінням Форекс. Одним словом, розпорядіться цими грошима з розумом, щоб вони приносили вам ще більші гроші, але не тримайте їх під матрацом.

4. Не поспішайте давати гроші в борг.

Можливо, за своєю вдачею ви – дуже добра і чуйна людина, яка готова в будь-яку хвилину прийти на допомогу друзям і позичити необхідну їм суму грошей в разі фінансових труднощів. Тим не менш, відповідно до властивості грошей № 4, не слід позичати кошти бідним і невдахам, які бачать гроші по великих святах.

Чому? Тому, що ви піддаєте серйозному ризику власний добробут. Подумайте ось про що: напевно у вашого знайомого невдахи є інші, більш серйозні борги. А тепер уявімо, що у нього з’явилися гроші. Кому він віддасть борг в першу чергу? Не турбуйтеся, бо в 99,9% випадків це будете не ви.

Але й це не головне! Коли невдачлива людина повертає вам гроші, разом з ними вона передає частину своєї негативної енергії і невдачливості. Якщо ж борг вам буде повертати багата людина, вона поділитися з вами енергією багатства. Ось тільки навряд чи багата людина буде позичати гроші – вона сама може когось хочете прокредитувати. Намагайтеся не давати гроші своїм друзям, бо неповернений борг може послужити причиною розриву дружніх відносин. Також є кілька народних прикмет з цього приводу:

  • Віддавайте гроші правою рукою, а приймайте лівою.
  • Ніколи не позичайте гроші у вівторок, так як дуже довго потім не зможете розрахуватися з боргами.
  • Давати гроші в борг краще в першій половині дня, а ввечері відмовтеся від ідеї дати в борг.

5. Бідність передається у спадок.

Скільки разів ми чули про те, що кожна людина сама є господарем своєї долі. Тим не менш, вченими доведено, що бідність здатна передаватися у спадок. Якщо в дитинстві дитина постійно жила у злиднях, у неї не вийде забезпечити себе у дорослому житті. Виявляється, бідність робить прямий вплив на інтелектуальний розвиток дітей. У них формуються установки бідності, які міцно зміцнюються у свідомості. Це пояснює той факт, що діти багатих батьків у дорослому житті також стають багатими, тоді як навіть обдаровані, але бідні діти залишаються такими ж, працюючи за невеликі гроші за цих же багатих людей. На щастя, в кожному правилі є виняток і діти з шаблонами бідності завжди можуть попрацювати над ними, замінивши їх принципами багатства. Головне дуже сильно цього захотіти. І історія знає безліч прикладів успішного перевтілення.

6. Великі гроші можливо накопичити тільки в молодості.

Як то кажуть, якщо до 40 років людина не зібрала достатньо грошей, то вони навряд чи з’являться у неї після. І це ще раз доводить часом жорстока, але дуже справедлива статистика – 73% всіх багатіїв сколотили свої статки до 40 років. Причина цього проста – до 40 років професійна кар’єра людини добігає кінця. Але й тут є маса виключень. Наприклад, Авраам Лінкольн розбагатів і став відомим лише після того, як йому виповнилося 40 років.

7. Знайте гроші в обличчя.

Ви хочете отримати купюру в 27 доларів? Уявіть її собі. Не можете? Вірно – тому як ви не знаєте, як виглядає купюра в 27 доларів, її немає в природі. Але інші номінали грошей є. Тому, вивчіть купюри кожної вартості, – якого вони кольору, що на них зображено, щоб поліпшити свої навички пробуйте розрізняти грошові знаки із закритими очима. Знайте гроші в обличчя – і ви зможете залучити їх у своє життя.

Пам’ятайте про ці магічні властивості грошей завжди, і ви зможете поліпшити своє фінансове становище. Чого ми вам і бажаємо.

Оцініть статтю
Додати коментар