Відносини з партнером: тест, як ви тримаєте руки

Руки дозволяють нам спілкуватися з навколишнім середовищем без слів. Вони слугують не тільки для використання різних предметів і пристроїв, але і для передачі почуттів і емоцій.

Як доводять вчені, коли пара, у якої є взаємна прихильність, тримається за руки, рівень окситоцину в їх організмах значно зростає. Вони обидва починають відчувати задоволення і радість. Те, як коханці тримаються за руки, видає більше, ніж ви думаєте. Як ви тримаєте руку свого партнера і що це означає? Відповіді нижче.

Руки, що вказують вниз

Відносини з партнером: тест, як ви тримаєте руки

Ви тримаєте руки руки так, як на малюнку, може вказувати на те, що ваш партнер приймає рішення у ваших відносинах. Він частіше проявляє ініціативу, і це його останнє слово, яке належить йому. Це людина, яка піклується про тебе і не заподіє Вам шкоди, але в той же час він може бути владним. У вас сильне почуття, але вам не вистачає пристрасті і жаги, які були на початку, ви також можете відчувати втому, втому від повторюваних шаблонів у ваших стосунках. Вам потрібна спонтанність, можливість подолати її і змінити своє життя в позитивному ключі.

Пальці рук з’єднані

Щільно сплетені пальці рук свідчать про міцні стосунки, в яких не пропали пристрасть і взаємне захоплення. Хоча ви знаєте один одного відносно довгий час, ви все ще закохані. Вносіть у своє життя божевільні і спонтанні ідеї, щоб у ваших відносин не було шансів нудьгувати. Проте, якщо тільки один з партнерів міцно тримає іншу руку, це може означати, що ви роз’єднані і тільки один з вас зацікавлений у відновленні відносин, але інша сторона байдужа до цих зусиль.

Відносини з партнером: тест, як ви тримаєте руки

Тримаючи палець один одного

Якщо ви часто тримаєте пальці, значить, ви обидва цінуєте свою незалежність. Основою ваших відносин є взаємна повага, особливо до вашої власної думки і особистого простору іншої людини.

Обіймаючи своїми руками

 

Відносини з партнером: тест, як ви тримаєте руки

Притискування руками може означати, що ваші відносини знаходяться на дуже просунутій стадії. Ви давно разом і знаєте один одного як свою власну кишеню. Такі знання можуть бути фатальними, проте в кінцевому підсумку ви можете приколоти один одного в найболючіших місцях. З часом ви можете стати все більш і більш звикшими одним до одного, будьте обережні, щоб не втратити почуття.

Тримаючись під лікоть руки

Відносини з партнером: тест, як ви тримаєте руки

Партнери зазвичай тримаються за руки під час громадських зборів. Такі обійми дають відтінок недбалості. Однак, якщо це відбувається за межами таких випадків, це може означати, що ми очікуємо, що партнер буде більш енергійно проявлювати прихильність і шукати захист.

 

Оцініть статтю
Додати коментар