Відносини з одруженим чоловіком

Відносини з одруженим чоловікомДосить часто, якщо чоловік відповідає ідеалам жінки, то його стан “у шлюбі” не має ніякого значення. Не зупиняє, навіть, різниця у віці або наявність дітей.

Зазвичай одружені чоловіки  вже відбулися як особистості. Вони добре вміють доглядати за жінками: красиві слова, подарунки, пристрасть. У них є постійне джерело доходу, машина, житло. Вони красиво одягаються, знають життя, цінують вашу молодість. Вони відмінно знають психологію жінок і вміло цим користуються. Все це зачаровує, приваблює дівчину.

Так чи варто зустрічатися з одруженим чоловіком?

Щоб відповісти на це питання, спробуємо відповісти на пару запитань:

1. Що потрібно одруженому чоловікові від дівчини?

Коли чоловік перебуває у шлюбі досить давно (від 3 до 10 років), почуття і пристрасть до дружини починає згасати. Щоденна буденність змушує шукати нові відчуття, розваги. І тут з’являється хтось поруч, хто дає ці відчуття, яких йому так не вистачає. Романтичні побачення, еротичний масаж, пристрасть. Однак за плечима залишається той світ, який насправді має для чоловіка більше значення. Дружина, яка готує, пере, прибирає, і яку він знає, як свої п’ять пальців. Спільні накопичення: житло, машина, гроші. І, можливо найважливіше – його дитина, яку він, напевно, дуже любить. Більшість чоловіків готові отримати нові відчуття від іншої жінки. Але мало хто готовий розлучитися заради цих відчуттів з тим, що він створював не один рік. Тому не варто будувати ілюзій про те, що чоловік піде від дружини заради вас. Не потрібно витрачати грошей на знахарів і ворожок – вони вам не допоможуть. Потрібно просто прийняти і усвідомити роль коханки, роль жінки на другому плані. Чи готові ви до цього?

2. Що вам потрібно від одруженого чоловіка?

Це питання я вважаю більш важливим, ніж перше. Звичайно, можна спробувати зустрічатися з одруженим чоловіком, якщо все це ви будете розглядати не дуже серйозно, як гру без зобов’язань і вас влаштовує роль коханки. Але, незалежно від того, чи замислюєтеся ви про це чи ні, час не стоїть на місці. Він йде і з віком відчуваєш, що він не просто йде, а біжить стрімголов. У підсумку, що має спільного ваше захоплення і ви? У нього є найголовніше в житті – сім’я. Без сім’ї у людини немає підтримки, надії на майбутнє. А що маєте ви? Чоловіка, який за дзвінком дружини збирається і йде від вас. Не варто затягувати такі відносини. Час – це те єдине, чого неможливо повернути.

Не варто закохуватися в одруженого чоловіка. Якщо ви закохані, навряд чи вам захочеться ділити свого коханого з іншою жінкою. Звідси виникнуть ревнощі, намагання вирвати його з сім’ї. Навіть якщо вам вдасться домогтися того, щоб він пішов від дружини, не буде жодних гарантій того, що коли ваше з ним життя стане буденним, він не зробить того ж самого. Причому зробити те ж саме з вами йому буде набагато простіше, тому що цей бар’єр для нього назавжди зломлений.

Якщо ви, все таки, закохалися, то вам варто набратися терпіння. Навіть якщо важко на душі, вам доведеться намагатися виглядати життєрадісною, бути краще, красивіше, посміхатися. Чи готові ви до того, що всі ночі і вихідні він буде проводити з дружиною і дітьми, а з вами – лише рідкісні години? Чи готові слухати захоплені розповіді про його дитину? Чи готові ви до того, що він не буде знайомити вас зі своїми друзями або родичами? Чи готові ви не думати про весілля? Цю думку вам доведеться відганяти як можна далі. В результаті вас чекає постійна депресія і почуття самотності.

Отже, якщо вас влаштовує роль коханки і ви не чекаєте від цього чогось серйозного, то звичайно, ви можете продовжити такі відносини. Головне вчасно зупинитися.

Але, не варто витрачати час на одружених чоловіків, якщо ви хочете чогось більшого, ніж періодичні зустрічі і постіль.

Оцініть статтю
Додати коментар