Відносини невістки з свекрухою

Відносини невістки з свекрухою

Стосунки між членами сім’ї завжди мають непростий характер. Багато сімей розпалося лише через те, що невістка і свекруха не можуть поділити першості в сім’ї, така війна призводить до ворожнечі між усіма членами сім’ї, а чи є в ній переможці?

Звідки починається ворожнеча між невісткою та свекрухою? Адже нещодавно коли син привів свою наречену знайомитися з батьками, ніщо не віщувало біди, мама дивилася на майбутню невістку з теплотою, а невістка здавалася милою і лагідною дівчинкою.

Що могло так вплинути на двох жінок, які люблять одного чоловіка (одна як сина, а друга як чоловіка), здавалося б, навпаки треба прикласти всі зусилля і зробити чоловіка щасливим. Адже для нього дуже важливим буде те, які стосунки у дружини з його мамою.

Швидше за все, причина банальна, будь-яка дівчина, ставши дружиною, відповідно і невісткою) входячи в сім’ю чоловіка, в першу чергу намагається взяти чоловіка у свій оборот. Вона хоче, щоби він практично забув про своїх батьків, весь вільний час присвячував тільки їй. Це перша і дуже важлива помилка, яку можна зробити. Не варто змушувати чоловіка відмовлятися від своїх батьків, навпаки розумна невістка постарається налагодити відносини не тільки з чоловіком, але і зі свекрухою та свекром.

А якщо невістка починає ревнувати чоловіка до свекрухи, постійно показуючи своє невдоволення його батьками, з цього моменту і починають псуватися відносини, з часом переростаючи в скандали.

І в свій час настає такий момент, коли дружина ставить умову – він повинен вибрати або вона або мама.

Тому відносини невістки з свекрухою – дуже делікатне, хвилююче багатьох питання. Адже іноді відносини хороші, просто виникають різні дрібні спалахи сварок або висловлювань один одному, це цілком нормальне явище, ніхто не зможе прожити не посварившись ні разу.

Найважливіше вміти зупинитися, не завести дрібну сварку через дрібниці у великий скандал. Шукати винних і з’ясовувати стосунки, не варто, краще постаратися не провокувати один одного на сварку.

Після незначних дошкульних реплік в адресу один одного, постарайтеся не ображатися, ведіть себе так, як ніби нічого не сталося, не забувайте про те що ви родичі, і свекруха вам мати, а ви їй дочка. Звичайно, це стосується тих, у кого немає відкритої ворожнечі, взаємної неприязні.

Існує кілька типів свекрух

Диктатор

Якщо в сім’ї свекруха диктатор, вона буде всіма керувати, її авторитет незаперечний, вона не прислухається ні до чиєї думки, особливо до думки невістки, такий союз не зможе довго протриматися у мирі, адже невістка теж жива людина, яка створила свою сім’ю і не дозволить командувати в ній свекрусі.

Порада: Найкраще вибрати тактику, яка дозволить вам припинити сварку, не вважаючи себе переможеною, попросіть маму, щоб вона командувала у своїй родині, зі своїм чоловіком, але не в вашій.

Турботлива

Свекруха постійно намагається проявляти турботу, вона регулярно кличе вас у гості, готує смачні гостинці, змушуючи приймати їх, дитину балує, вважає, що вона все вміє робити краще за інших, постійно підказує невістці яке улюблене блюдо її сина, і як його приготувати.

Порада: Часто надмірна турбота теж буває тягарем, треба постаратися піти від такої турботи, по мірі можливості не жити разом.

Примхлива

Така жінка завжди хоче, щоб їй приділяли увагу, така свекруха діє тихо, але підступно. Вона всіма способами намагається привернути увагу сина, навіть шляхом шантажу, якщо по якійсь причині син не зміг її провідати, вона тієї ж ночі може зателефонувати і повідомити про свою швидку смерть. Вона постійно тисне на жалість.

Порада: Домовтеся зі свекрухою, що ви будете її регулярно відвідувати, скажіть, що ви її любите і дбаєте про неї, в той – же час попросіть її, нехай вона ставиться до вас з розумінням і не зловживає своїм часом і увагою.

Союзниця

Свекруха з перших днів стає вам подругою. Це добре, якщо у випадку вашої сварки з чоловіком вона не стане втручатися. Але якщо після скандалу вона буде говорити, що її син негідник, а ви хороша і ви повинні з ним помиритися, це найгірший розвиток подій. Погано, коли хтось, навіть, близька людина, втручається в особисте життя.

Порада: Скажіть свекрусі, що ви з часом придбаєте той життєвий досвід, яким володіє вона і станете такою ж розумною, а поки що ви хочете розбиратися у своїх відносинах з чоловіком самі. Краще навчитися на своїх помилках, ніж все життя жити чужим розумом.

Шпигунка

Самий жорстокий тип свекрухи, якщо вона не злюбила невістку, то всіма правдами і неправдами буде стежити за вами і збирати всю інформацію, і в прикрашеному вигляді про все розповідати синові. Щоб досягти мети вона зможе влаштувати вам пастку.

Порада: Якщо ви зрозуміли, що свекруха вирішила вас розвести, якщо всі звинувачення безпідставні, то поділіться з чоловіком, розкажіть йому про всі інтриги і пастки, але тільки якщо ви абсолютно впевнені.

На закінчення

Порада невістці: В будь-якій ситуації не втрачати над собою контроль, будьте доброзичливою, щирою. Якщо вирішите з’ясувати стосунки, не перетворюйте це в базар, а постарайтеся поговорити спокійно, серйозно і з повагою. На майбутнє запам’ятайте ще одне, адже в майбутньому ви так само можете стати свекрухою, а якими будуть ваші стосунки з вашою невісткою – невідомо.

Порада свекрусі: Пам’ятайте, що дівчина, яка увійшла в вашу сім’ю полюбила вашого сина, їй доводиться нелегко, адже до нової сім’ї треба звикнути. Підтримайте її, станьте їй опорою. Якщо її вибрав ваш син, значить вона для нього найкраща, пам’ятаючи про це — не руйнуйте своїми причіпками його щастя і родину.

Оцініть статтю
Додати коментар