Типажі чоловіків, з якими небезпечно заводити стосунки.

vybir

Є ряд типажів чоловіків, які не здатні на тривалі і гармонійні відносини (є такі і жінки, але в даній статті ми будемо говорити про чоловіків). І поки жінка не усвідомлює, де вона припускається помилки і внутрішньо не перегляне ставлення до себе і до подібних чоловіків, вона знову і знову буде наступати на одні й ті ж граблі (як правило, кожний наступний випадок – важче попереднього).

Часто невідповідних чоловіків притягують жінки, яких можна назвати ідеалістками, максималістками, зайво романтичними особами, що мріють про ідеальну, пристрасну, всепоглинаючу любов. Як правило, – це наслідок нестачі любові з боку батька. Подорослішавши, така дівчина підсвідомо прагне викликати до себе любов якраз у таких чоловіків, які не можуть їй цього дати. І цей стереотип поведінки повторюється знову і знову. Рідше відбувається протилежна ситуація – надмірна ідеалізація батька, велика любов з його боку.

Типи чоловіків, з якими небезпечно заводити стосунки.

1. Одружений чоловік.

Він клянеться тобі в любові, в хвилини близькості турботливий і ніжний. Але в спілкуванні з тобою весь час дивиться на годинник, ховає тебе від усіх, не може зустрічатися з тобою по вихідних і святах, говорячи при цьому, що любить тільки тебе. Однак насправді у відносинах вас не двоє, а троє. При цьому у нього знайдеться купа пояснень, чому він не може піти від дружини, незважаючи на те, що любить тільки тебе, а її не любить і вона його не розуміє. Або ж, він буде весь час обіцяти тобі, що ось скоро прийде час і він розлучиться і одружується на тобі. Але все це буде … у майбутньому. Це тільки слова. А чи не вчинки. Хоча бувають винятки.

2. Недоступний чоловік.

Цей тип чоловіків поводиться з тобою точно так само, як одружений. Але при цьому у шлюбі не перебуває. Він схожий на чудового чоловіка, з яким ти відчуваєш себе добре, коли ви розважаєтесь разом. Але, як тільки ти потребуєш допомоги … його не знайти поруч, він – поза зоною доступу. У нього завжди знаходяться справи, які важливіші. При цьому він теж, як і одружений, чи не знайомить тебе зі своїми друзями, не розповідає про тебе своїм батькам (вже не кажучи про те, щоб познайомити з ними). Коли ти йому потрібна, він кличе тебе, і ти – поруч. Але він навіть не допускає думки про те, щоб бути поруч з тобою, коли це потрібно тобі. Він не думає про це. Йому і так зручно і добре. А якщо тобі це набридне і ти підеш від нього, йому буде … теж добре. Хоча, можливо, і не відразу. Тому що якийсь час буде не зручно. Адже тебе не буде поруч, коли йому цього захочеться, як завжди, на кілька … годин або хвилин.

3. Поганий хлопчик.

Це веселун, обаяшка і балагур. Він чарівний, милий і непереборний. Коли ви разом, він підносить тебе на п’єдестал, дає клятвені обіцянки, жартує. З ним ніколи не нудно. Але … ні з того ні з сього, раптом не виходить з тобою на зв’язок, незважаючи на обіцянки. І може пропадати тижнями, нітрохи не турбуючись про твої переживаннях. Потім так само раптово оголошується і, з незмінним зачаруванням, закохано дивлячись тобі в очі, просить вибачення. Ну і що, що ти знайшла свідчення його зради у вигляді помади на сорочці? Адже він так чарівний і так віддано обіцяє що це більше ніколи не повториться. І ти прощаєш, тому що тобі хочеться вірити в казку. Адже цей очаровашка так милий і так майстерно говорить про любов до тебе. Але … він безвідповідальний так само, як про чарівний.

4. Сексуально стурбований.

Всі його помисли – про одне й те ж. Все що йому потрібно від тебе – це задоволення сексуальних потреб. Секс заміняє йому всі принади відносин між чоловіком і жінкою. Його не цікавлять розмови по душам, він не вміє висловити тобі свої почуття, він жадає тільки одного. І всі проблеми у відносинах вміє вирішувати тільки сексом. Але … в будь-який момент, коли тебе не буде поруч, або коли ти не зможеш по якихось причин задовольнити його раптово спалахнула потреба, він може зробити це де-небудь в іншому місці. Адже секс – це все, що йому потрібно від жінки.

5. Ненадійний, безвідповідальний чоловік.

Цей чоловік величає себе самодостатнім і незалежним. Він зовсім не потребує твоїй присутності. Вірніше, бути з тобою йому хочеться лише іноді. І далеко не кожен день. Адже він самодостатній, йому і так добре. Ти тішиш себе думкою, що він у тебе є, адже він з тобою зустрічається. І, що він підставить своє сильне чоловіче плече у важкій ситуації. Але … це ілюзія. Тому що йому цього не потрібно. І дуже може бути, що в якийсь момент його самодостатність у відносинах з тобою досягне таких меж, що він і зовсім перестане потребувати витрачати свій час на тебе хоча б зрідка. Адже головне для нього – його свобода і незалежність.

6. Бідолаха.

Такий чоловік буде обдаровувати тебе своєю увагою в надлишку, обсипати палкими зізнаннями в коханні, виконувати будь-який твій каприз без коливань, готовий заради тебе буквально на все і жити без тебе не може. І незабаром ти ні хвилини не зможеш побути одна. Тому що він буде з тобою постійно. Він хоче злитися з тобою, бути завжди одним цілим, і … стане вимагати від тебе такої ж постійної уваги до себе. Ти повинна будеш весь свій час віддавати тільки йому. Так, що в кінці кінців задаси собі питання – а чи любить він насправді тебе або це у нього якась хвороблива залежність?

7. Інженер людських душ.

Це казкар-задушевнік, чудовий знавець жіночої психології. Він у всіх фарбах живописует красу любові до тебе і тебе як такої. Красиві слова ллються з нього рікою. Ах, ці жінки, які “люблять вухами!” … Він кидає на тебе млосні погляди, він говорить про любов, багато обіцяє і постійно лізе тобі в душу. Він тонко розбирається в найменших рухах людської душі, відмінно відчуває тебе і робить вигляд, що “в дошку” тобі, рідний. Він чудовий маніпулятор, володіє психологічними методами впливу. Він знає твої мотиви і потреби, говорить тобі все, що ти хочеш, і багато тобі обіцяє. І незабаром ти розумієш, що він настільки вліз у твою душу, що вже не віддерти. Він підсадив тебе на красиві слова, як на наркотик. Має звичку тонко випитувати, наскільки ти його любиш, наскільки він потрібен тобі. І ти кажеш – так, люблю! Саме цього він і домагався. Але … скоро з’ясовується, що нічого, крім слів, він тобі запропонувати не може. І не вважає за потрібне. Він слабкий і безпорадний, не виконує обіцянок. Діяти він не вміє. Вся його енергія йде на красиві слова. Як правило, він має комплекс неповноцінності і задушевними бесідами закохує в себе жінок. Для самоствердження.

8. Егоїст.

Це чоловік, який любить тільки себе. Любити когось ще він просто не здатний. Особливо якщо мова йде про людину, яка величезну увагу приділяє своїй зовнішності. Ви думаєте – приємно мати справу з таким елегантним красивим мачо? Однак … це тільки видимість. Чим ретельніше він вибирає собі одяг, взуття, парфуми, зачіску, чим більше він дивиться в дзеркало і засмучується з приводу набраного зайвого кілограма, тим ситуація більш запущена – перед вами самозакоханий нарцис. Він дійсно відмінно стежить за собою, але … тільки за собою. На інших його просто не вистачить.

9. Трудоголік.

Чоловік, всі інтереси якого обмежуються виключно його кар’єрою, ніколи не зможе зробити жінку щасливою. Він пропадає на роботі цілодобово і йому немає ніякого діла ні до чого, крім неї. У цій парі – чоловік-робота не існує місця для інших складових. Ймовірно, у такої людини дуже не розвинена здатність відчувати, любити, піклуватися. Турботу і любов він замінює заробленими на роботі грошима. І, якщо жінка спробує обуритися його неувагою, він її дорікне в тому, що вона не цінує його зусиль щодо забезпечення їй солодкого життя. Він її просто не почує.

10. Наркоман, алкоголік, азартний гравець.

Чоловік, схильний шкідливим залежностям, може зробити нещасною будь-яку жінку. І тут не врятує ні сама чудова сумісність, ні любов. Жити з ним можна, але … чи можна жити щасливо? І чи варто мучитися?

11. Контролер.

Такий чоловік на перший погляд може убити тебе своєю силою і мужністю. Він уміє вирішувати проблеми, він активний, сильний, рішучий. Він – господар життя. Як правило, займає високий пост і добре заробляє. За ним – як за кам’яною стіною. Але в один прекрасний момент ти усвідомлюєш, що кам’яна стіна перетворилася в клітку. Тому, що такий чоловік обмежує тебе у всьому і диктує тобі всі твої дії на багато часу вперед. Контролюючи кожен крок, він сприймає тебе як річ, як свою власність.

12. Агресор.

Чи варто пояснювати, що якщо чоловік раз у раз б’є свою жінку, то сподіватися на відому приказку “Б’є – значить, любить” – не найкращий вихід. До того ж, одними побоями він не обмежується. І не скупиться на образи й брутальність. Якщо він настільки агресивний, що з легкістю піднімає руку на тебе, нерозумно вірити в те, що його можна переробити і ви житимете, як у казці. Навіть якщо він раптом стане обіцяти, що ніколи цього більше не повторить. Якщо він підняв руку на тебе, постарайся присікти ці відносини якомога швидше.

13. Жадина.

Це особливий тип чоловіків. Грошей у нього може бути скільки завгодно, але на ступінь його жадібності це мало впливає. Він може пояснювати це тобі якими завгодно причинами, і навіть запевняти тебе, що він не жадібний, але слід мати на увазі, що люди такого типу часто самі не усвідомлюють справжніх мотивів своєї поведінки. Чоловік, який шкодує грошей на свою жінку – це не чоловік. А завтра він пошкодує грошей на свою дитину. І що тоді? Вірити в чудеса? Він може шкодувати грошей на всіх, крім себе. А може скупитися і для себе теж. Це не настільки важливо. Важливо інше – його не виправити. Чоловік за вдачею – це захисник, годувальник. А якщо в твоєму обранцеві замість цих якостей – жадібність, все занадто запущено. Біжи від нього і ні про що не шкодуй!

14. Байдужий.

Спочатку він може здаватися таким зворушливо-нещасним, що займе тебе за душу. Тобі захочеться свою ніжність вилити на цю нещасну істоту, обігріти його, приголубити і зробити, нарешті, щасливим своєю любов’ю. Адже у нього такі сумні очі, він так серйозний і стриманий. Напевно, у нього така ранима і чутлива душа, що він боїться показати свої почуття, щоб його не поранили, не образили. А ти візьмеш і розтопиш лід, адже твоєї любові вистачить на двох. Стоп! Перш за все, зверни увагу на свою самооцінку! Чому ти повинна любити за двох? У таких відносинах не буде щастя. Тому що там немає гармонії і рівноправності. І не буде. По-друге, подібні історії, як правило, закінчуються крахом відносин, безліччю розчарувань, хвороб і душевних травм. Тому, що бездушна, байдужа і холодна людина не вміє любити і не розтане від однієї лише твоєї любові. Йому це й не потрібно. Хоча бувають винятки, – коли чоловік, спочатку обережний і стриманий, у міру розвитку відносин і зростання довіри до тебе, відкривається і стає з тобою люблячим і ніжним. Але це зазвичай відбувається досить скоро. І це рідкість. Якщо ж його холодність затягнулася на місяці, а то й на роки, дива чекати безглуздо.

15. Альфонс.

Цей схиблений на грошах тип складно назвати чоловіком. Але він так не вважає. Він звик продавати себе, свою привабливість (і часто він дійсно біса привабливий!). Він відмінно розбирається в тонкощах жіночої психології, уміло маніпулює і спокушає. Він може бути хорошим коханцем. І вміє “пустити пил в очі”, щоб ти втратила від нього голову. Попередньо дізнавшись всі особливості твого прекрасного матеріального добробуту. Але … чи буде він тебе любити? Він любить тільки твої гроші. З таким потрібно бути дуже обережною і триматися від нього подалі. Щоб не вийшло, як в одній історії: “Подруга познайомилася з таким красунчиком Чи не чоловік, а казка – ! Не п’є, не курить, не працює … і не збирається. Він живе у неї в шикарній квартирі, на всьому готовому . А на всі обурення відповідає – якщо тобі щось не подобається, я можу піти, мене-красеня швидко підберуть “.

16. Бабій.

Це чоловік, який в принципі не здатний любити. Хоча сам так може і не вважати. Але любов’ю він називає все що завгодно, тільки не саму любов. Він може щиро зізнатися, що він не прихільник моногамії. Якщо чоловік гуляє, марно чекати від нього, що ось він, нарешті, розсудливим і перестане ходити наліво. Навіть якщо говорить, що любить тільки тебе і з походів наліво більше не буде. Втім, якщо ти до цього готова, то продовжуй з ним бути. І навіть можеш обманювати себе, що щаслива і не відчуваєш комплекс неповноцінності. Але чи варто це?

17. Холостяк.

Цей тип дуже схожий на недоступного і на незалежного. Але він найчастіше відкрито декларує свої холостяцькі принципи. Він не приймає інститут шлюбу, терпіти не може зобов’язань. Брати на себе відповідальність за когось – це просто нерозумно. Навіщо? Якщо можна жити для себе коханого. І жити лише в своє задоволення. А сексуальні потреби задовольняти з жінками, яким він нічого, крім сексу, і пропонувати не збирається (адже він нікому нічого не винен). І таких жінок він завжди знайде. Йому невідома принадність близьких відносин, турботи сімейного затишку. Він цього не розуміє. Слово “ми” для нього не існує, а то й зовсім бісить. А слово “наше, спільне” – це взагалі як червона ганчірка для бика. Серед холостяків можуть зустрічатися також і жінконенависники.

18. Похмурий філософ.

Це чоловік, повний хитромудрих ідей і міркувань. Він буде цитувати класиків і філософів, він начитаний, розумний і дивиться зверхньо на весь цей “недосконалий світ” з міщанськими засадами. Найчастіше він веде аскетичний спосіб життя, нічого не може заробити (з гучними гаслами про те, що гроші – це так низько). Може надмірно захоплюватися духовними практиками, Кастанедой, йогою і т.д (що само по собі зовсім не погано, але не у випадку з похмурим філософом). Він ігнорує фізичний, матеріальний світ. Може не стежити за собою, бути неохайним, недоглянутих. У нього знижені сенсорні відчуття. Адже він – птах високого польоту. Плює і на загальноприйняті підвалини. На шлюб може дивитися теж зверхньо, ​​цинічно розмірковуючи про “любов до жінки як до польової квітки – побачив, понюхав, помилувався і пішов далі”, про вільні стосунки. Це і є “високі стосунки”. Навіщо йому обтяжувати себе побутом і серйозними стосунками? Адже він вище цього, бо весь такий духовний, розумний і просунутий.

19. Невдаха, скиглій.

Цей чоловік – типовий невдаха. Він не може знайти гідну роботу, він вічно сидить без гроша в кишені, а то й на чиїйсь шиї. При цьому може вважати себе невизнаним генієм, якого ніхто не цінує і не розуміє. У своїх невдачах, як правило, звинувачує інших і обставини. На роботі, мовляв, його не цінують, зарплату не підвищують, начальники всі суцільно погані, колеги – заздрісні. Друзі його не розуміють і тому друзів-то у нього, за великим рахунком, і немає. А жінки і зовсім підступні істоти. І жодної ще хорошоїї дівчини він не бачив. Всі суцільно стерви. Нити, критикувати все і бити на жалість – типова його поведінка. І навіть, якщо спочатку він буде говорити, що ти, можливо, виняток, і не така, як всі ці стерви, то ймовірність того, що ти в його очах скоро підеш в ту ж когорту стервозін, дуже велика.

20. Інфантильний. Мамин синок.

Це тип слабкої, залежної людини. Як правило, має владну мати або виховувався владною бабусею. Часто він – єдиний син у батьків (або у однієї матері, яку чоловік або кинув, або такого і не було). І зараз він у всьому підкоряється мамі, вона їм цілком управляє. Якщо ж йому вдається випурхнути з-під її крила і він заведе з тобою стосунки, його мати з великим ступенем імовірності його вибір не схвалить (навіщо їй конкурентки?). І він її послухає, або ж буде поводитися з тобою так, як з владною і сильною матір’ю. Кроку без тебе ступити не зможе, цілком буде під твоїм впливом. Опору і підтримку в такому чоловікові шукати не доводиться. А своєю залежністю він дуже скоро почне виводити тебе з себе. Тобі потрібен доходжалий інфантильний “синок”, чи все-таки чоловік?

Список можна продовжувати. Але тенденції зрозумілі. Звичайно, всі ці типи – лише умовності. І вони, як правило, утрирувані, як і в будь типології. До того ж, в природі практично не буває чистих типів. Звичайно кілька з цих характеристик, розвинених в тій чи іншій мірі, поєднуються в одній людині. Якісь із них взаємопересічні. Всі люди не ідеальні. І та чи інша риса може бути присутньою і в нормальному чоловікові, який вміє будувати хороші стосунки. Але найголовніше, зрозуміти – до якої міри вона розвинена. І якщо якісь з цих рис виражені в чоловіку сильно і всерйоз, то з ним, звичайно, відносини будувати можна, якщо дуже хочеться (але чи варто?). Тим більше, що “любов зла”. Але! Чи любов це?
Любов – це гармонія. Хоча багато хто називає нею сильні відчуття, де багато страждань, або пристрасть, або хворобливу залежність. Та що завгодно, тільки не любов. Пам’ятай, що тривалі і щасливі відносини з таким чоловіком створити практично нереально. Хоча багато хто з наших жінок живуть за принципом “хоч поганенький, та мій”.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар