Тест: як ви сприймаєте світ

Тест: як ви сприймаєте світ

Подивіться уважно на малюнок і вирішіть, що на ньому ви бачите. Вибір зможе багато чого сказати про те, хто ви насправді 

Психологи вже багато років використовують психологічні тести, щоб отримувати інформацію, яку людська психіка приховує навіть від нас самих. Наша свідомість – складний механізм. Він обробляє тисячі даних в день. Деякі зберігає під рукою, щоб у будь-який момент могли ними скористатися, інші, однак, ховає глибоко в підсвідомості, приховуючи навіть перед їх власником.

На рівні підсвідомості ховаються люди, почуття, емоції або травми. Варто дістатися до них, щоб дізнатися про себе щось нове, що може незабаром виявитися дуже важливим. Не потрібно гіпнозу, щоб пробитися до прихованої всередині істини, або спогадів, які вже встигли затертися.

Уважно подивіться на зображення. Не плутайте сильно контрастні кольори один з одним. Якщо потрібно, подивіться кілька разів і дайте відповідь на питання: що ви бачите?

Ваше рішення має вирішальне значення, змінює те, як ви сприймаєте світ і людей, як їх аналізуєте і оцінюєте. Ви готові дізнатися правду про себе? Ось і можливість.

Автомобіль

Якщо перше, що ви бачите на зображенні – це автомобіль, то це означає, що ви є людиною незалежною, яка перш за все цінує свободу. Життя на самоті не є для вас новинкою, ви прекрасно справляєтеся з проблемами і навіть з найскладнішою ситуацією ви можете знайти розумний вихід.

На жаль, у вас є одна істотна особливість: ви допитлива людина. Ви повинні знати все про своє оточення, знати їх зсередини і в найдрібніших деталях. Будьте обережні, тому що цікавість – це перша сходинка в пекло і це може задати вамприкростей.

Людина з біноклем

Коли перше, що кидається в очі, це людина з біноклем, це означає, що у вас широка перспектива, і вам не подобається вдаватися в подробиці. Навпаки, узагальнення близькі вам. Вам подобається робити життя простіше і легко оцінювати дану річ або явище. Інколи ви занадто легко класифікуєте інших, ставите їх на патчі, ставитеся до них стереотипно. На відстані ви дивитеся на речі в цілому, тому деталі, які можуть бути дуже важливими, вислизають від вас.

Ви повинні зрозуміти, що поверхнева оцінка людей і ситуацій не повинна бути точною. Те, що ми думаємо, зазвичай має мало спільного з правдою. Зазвичай – це тільки передчуття, припущення і непрямі докази.
Ви не можете зробити будь-які висновки з них або поставити щось ще на місце. Ви повинні пам’ятати, що очі можуть ввести нас в оману.

Буква “А”

Коли ви вперше побачили букву «А», це ознака того, що ви можете бачити деталі, які залишаються солодким секретом для очей інших. Ви прекрасно поєднуєте факти і поєднуєте деталі в одне зв’язкове ціле. Ви відмінний матеріал для слідчого або детектива.

Оцініть статтю
Додати коментар