Тест «Ваша дорога життя»

Ви бачите перед собою зображення поверхні якогось материка. Зверніть увагу на річки, острівці, ліси. Тут є і болото, і навіть височини. Ваше завдання – прокласти дорогу через весь материк, це по-перше. А по-друге, вам потрібно буде дати назву всім річкам, лісам, острівцям, мисам та затокам. Надайте карті завершений вигляд.

Тест «Ваша дорога життя»
Інтерпретація

Насамперед зверніть увагу на ті назви, які ви дали острівцям, лісам, річкам та всьому тому, що зображено на карті.

Якщо ви обрали гарні назви (мис вічної надії, острів небес, що плачуть і т.д.), то це говорить про ваше бажання наповнити своє життя змістом, знайти своє місце, зрозуміти своє призначення. Ви не уявляєте собі життя без надії, без віри у світле завтра. Ви до певної міри ідеаліст, проте з часом ваші ідеї відкоригуються і набудуть цілком реального вигляду.

Якщо ви дали всім річкам і островам реально існуючі назви (річка Амазонка, остріви Уітсанді і т. д.), то це говорить про вашу обережність і готовність йти в житті шляхом, який вкажуть інші. Ви живете так, ніби виконуєте чийсь завіт: йдете стопами батьків, втілюєте в життя якусь глобальну ідею або дотримуєтеся поради старшого товариша. Все це похвально, але згадайте про те, що це все ж таки ваше життя, а не чиєсь ще.

Якщо ваша дорога проходить по самому краю материка, старанно огинаючи всі перешкоди, то це говорить про те, що ви оптиміст, вірите у свій успіх і не хочете навіть думати про можливі перешкоди. І найчастіше перешкоди відповідають вам взаємністю:)

Якщо ваша дорога йде вздовж річок, то це означає, що ви життєрадісні, ваше життя сповнене цікавих пригод, ви вірите в те, що у вас попереду дуже багато незвичайних подій. Навіть якщо з вами вже траплялося щось неприємне, ви намагаєтеся не зациклюватися на своїх бідах. У будь-якому випадку, у вашому житті все обов’язково утвориться і все буде гаразд.

Якщо ваша дорога проходить наскрізь весь материк, не огинаючи небезпечні та важкопрохідні місця, то це говорить про вашу силу, цілеспрямованість та рішучість, ви ніколи не спасуєте перед небезпекою, не побіжите від неї. Це не означає, що вам не хотілося б легкої дороги та приємного шляху, але ви за вдачею боєць, ви не можете допустити і думки про можливий відступ. Якщо ви маєте конкретну мету, то ніхто і ніщо не зможе вам перешкодити йти до неї.

Оцініть статтю
Додати коментар