Тест: хто ви є насправді

Тест: хто ви є насправді

Один погляд на цю картину покаже ваш найбільший недолік. Ваші очі покажуть те, що ви не хочете бачити в собі.

Знайомство з собою – довгий і важкий процес. Це триває все життя. Ми змінюємося і розвиваємося з року в рік. На нас впливають люди, з якими ми зустрічаємося, і ситуації, в яких ми повинні виявитися. Кожен день життя формує у нас мільйони речей і іноді ми не розуміємо, що змусить нас сміятися, і що нас лякає до смерті. Проте є деякі аспекти нашої особистості, які можуть залишатися для нас загадковими. Наша підсвідомість багато що приховує.

Ми не хочемо знати свої недоліки, тому ми створюємо бездоганно чисті образи самих себе. Правда про ці приховані недоліки незручна, але її варто розкрити. Без цього наше життя буде неповним, ми втратимо шанс на прогрес.

Хоча ми можемо обманювати себе, але нас видають очі. Вони дзеркало нашої душі. Так що подивіться на картинку і відкрийте в собі приховане. Нехай ваші очі будуть спрямовані на те, що покаже вам важливу правду.

Дерево

У центрі картини ви знайдете дерево. Якщо це було перше, що кинулося в очі, значить, в житті ви керуєтеся логікою. Ви приймаєте важливі рішення своєю головою, а не своїм серцем. Ви твердо стоїте на землі, ви обережні, і мудрість, знання і терпіння допоможуть вам досягти успіху.

В житті, однак, вам не вистачає рівноваги, і ваша духовність втрачає логічний підхід до світу, тому що, навіть незважаючи на те, що ви можете без зусиль дістати матеріальні блага, в сфері почуттів ви не досягаєте задуманого. Ви не дієте, ви не виходите із зони власного комфорту, боїтеся невдачі, забуваючи, що людина вчиться жити на помилках.

Горила

З лівого боку картини є горила. Вона вказує на ваші проблеми з самооцінкою. Це означає, що ви завжди ставите потреби інших вище своїх власних. Ви зменшуєте себе, серйозно підходите до власних досягнень, зменшуєте, перебільшуючи свої недоліки. Настав час почати цінувати себе.

Лев

На правій стороні картини знаходиться величний лев. Він символізує вільну душу, яку дуже важко приручити. Якщо король тварин був першим, що ви бачили на картинці, це ознака того, що ви імпульсивні і часто прямуєте до бажаного інстинктами. Ваша безпосередність, стиль буття і вираження емоцій можуть заподіяти біль іншим, хоча ви не хочете, щоб хтось постраждав. Люди бояться вас як Левів, але під твердою шкірою ви ховаєте чутливе і ніжне серце.

Ви хочете успіху і оплесків. Ви можете багато присвятити досягненню своїх цілей. Ваша дика природа може бути як благословенням, так і самим великим пороком, тому що, хоча інші можуть показати вам вірний шлях, ви підете своїм шляхом і зробите свої помилки, навіть якщо ви знаєте, що друзі мають рацію.

Риби

Риби найскладніше виявити. Якщо ваш зір спочатку зупинився на них, то знайте, що вони символізують подвійність життя. У вас заховані дві особистості. Всі знають вас як одну людину,  але інша (справжня) – ваш солодкий секрет – ховається всередині. Ви навіть не можете відкрити своїм близьким всю правду про себе, бо відчуваєте, що вони не зможуть вас повністю зрозуміти.

Ось чому ви даєте їм урізану «цензуровану» версію себе, яка є єдино прийнятну. Ви любите свою сім’ю і друзів, але пам’ятайте, що те, що ви даруєте іншим, буде повернуто. Відкрийте себе трохи більше для інших, без цього ви ніколи не відчуєте повноти відношень з ними.

Оцініть статтю
Додати коментар