Тест: хто найбільший дурень?

Тест: хто найбільший дурень?

Як ви думаєте, який з цих людей самий дурний? Вкажіть найбільшого  дурня і взнайте щось новеньке про себе

Що нас визначає?

Після хвилинного роздуму ми прийшли до висновку, що це не що інше, як наша поведінка і реакція на те, що роблять інші. Ніщо так ясно не каже нам, що ми за люди, крім критики дій інших. Скільки ми можемо винести, і що нам не можна робити, і що з нами ніколи не траплялося, – так багато включає в себе наше визначення чогось ідіотського. Чи хочете ви дізнатися про себе те, що не обов’язково було для вас ясним або очевидним? Вкажіть дурня. Ось що ваш вибір говорить про вас.

Дурень 1

Ви лідер і, швидше за все, екстраверт. Люди у вашому близькому оточенні вірять вам, що вони можуть покластися на вас. В той же час вони розуміють, наскільки ви вперті. Ви також можете бути занадто імпульсивними, і ви приймаєте рішення, не думаючи і не надто швидко. Витратьте деякий час, щоб подумати про свої ідеї, перш ніж приступити до їх реалізації, і ви обов’язково реалізуєте їх.

Дурень 2

“Виміряти двічі, розрізати один раз” – у цьому висловлюванні є визначення всього, що визначає вас. Складно знайти людину схожу на вас –  людину таку ж мудру і розумну, як ви. Інтелект, ерудиція, блиск і в той же час емоційна стабільність – ви були б ангелом, якби не кілька грішників, яких ви не уникли. Люди навколо вас знають, що іноді ви намагаєтеся перекласти відповідальність за те, що ви зробили на інших. Ви добра людина, але вам трапляється використовувати людську наївність.

Дурень 3

Вам подобається мріяти, ваші мрії дуже сміливі. Тим не менш, вони не далекі від вас, і ви виконуєте їх один за іншим. Ви вільний дух. Люди часто не розуміють вас, тому що багатьом ваші погляди можуть здатися екстравагантними. Ви йдете своїми власними шляхами. Це добре, тому що інші вже визначилися в своїй долі, а вас ще чекає багато сюрпризів на шляху життя.

Дурень 4

Ви дуже принципова, дуже вперта людина, яка завжди намагається йти своїм шляхом. У вас є своя думка практично по кожній темі і дуже часто «ви йдете проти течії». Але будьте обережні і не робіть щось, тільки щоб довести свої причини іншим. Ви можете заподіяти дуже багато болі коханій людині, рідним та друзям.

Оцініть статтю
Додати коментар