Тест «Господар своєї долі»

Уважно подивіться на малюнок нижче. Перед вами частина кімнати і вам доведеться взяти на себе роль дизайнера, а також художника-оформлювача, маляра, штукатура і т.д. Ваше завдання – надати цій кімнаті житлового вигляду. Також подбайте про шпалери!

Тест «Господар своєї долі»
Інтерпретація

Для початку подивіться на двері та вікно. У цьому малюнку вони зображені з явним порушенням перспективи. Дуже показовий момент: якщо ви спробували вирівняти вікно та двері, то це говорить про ваше прагнення контролювати все, що відбувається у вашому житті. Ви любите бути в курсі всіх подій, вам це необхідно для того, щоб почуватися щасливим. Ви волієте самі все перевірити.

Якщо ж ви залишили двері і вікно без змін, то це означає, що ви приймаєте життя таким, яким воно є. Ви терпляче, не скаржачись на долю, куєте своє щастя.

Якщо ви намалювали на стіні ще одне вікно, то це говорить про вашу підвищену потребу у спілкуванні, ви не можете жити поза суспільством. Якщо це вікно займає більше половини стіни, то вам важливо, що подумають інші.

Якщо ви прикрасили підлогу килимом або ретельно вималювали на ньому паркет або лінолеум, це говорить про ваше яскраво виражене прагнення до незалежності. Ви цінуєте у всьому ґрунтовність та розумність, ви твердо стоїте на землі.

Якщо ви намалювали в кімнаті додаткові предмети (меблі, посуд), це означає, що ви самі творите свою долю. Ви вірите у щасливий випадок та зумовленість, проте розумієте, що під лежачий камінь вода не тече. Ваш життєвий принцип – закидати вудки на всі боки, щоб збільшити ймовірність клювання.

Особливу увагу слід приділити шпалерам чи їх відсутності. Якщо ви зафарбували стіни суцільним кольором, це говорить про те, що вам треба приділяти більше уваги сприятливим можливостям, які з’являються в полі вашого зору. А вони з’являться, не вагайтеся!

Якщо ви старанно покрили стіни шпалерами з дрібним малюнком, це означає, що ви акуратні, пунктуальні, відповідальні. Великий малюнок на шпалерах говорить про те, що ви справжній бунтар, не згодні миритися з тим, що є, і обов’язково знайдете (або вже знайшли) свій шлях. Ваша наполегливість та завзятість приведуть вас до успіху.

Оцініть статтю
Додати коментар