Техніка подяки

Техніка подяки
Спочатку спробуємо розібратися в тому, що таке подяка. Ми вважаємо, що найбільш точним визначенням буде наступне: подяка – це почуття у відповідь за зроблене добро.

Для того, щоби Ваше життя наповнилося хорошими і приємними подіями, потрібно навчиться правильно використовувати цю техніку. Психологи кажуть, що її найкраще практикувати перед сном. Щоб досягти щирості, складіть список всього, за що ви вдячні. З часом ця техніка стане хорошою звичкою, та й сон і самопочуття ваше покращаться. А найголовніше – це зробити зовсім неважко і часу багато у вас не займе.

Отже, давайте розберемо, як же скласти цей список? Що туди включити?

По-перше, напишіть на листочок все, що з вами сталося хорошого. Це можуть бути не тільки події, подарунки, а все, що завгодно. Найідеальніший список повинен містити більше п’ятнадцяти пунктів. Ви запитаєте: “Чому так багато?”. Відповідь дуже проста – щоби ви не забували і про незначні позитивні моменти. Після складання списку потрібно вибрати ті з них, які найкраще запам’яталися і про повторення яких ви мрієте. Тепер приготуйтеся до того, що з кожним цим пунктом потрібно провести процедуру подяки.

Сама процедура складається з трьох частин.

По-перше, сядьте, покладіть руки на коліна долонями до верху. Тепер уявіть, що на руках у вас існує окремий світ, всередині якого живе людина, яка зробила для вас щось хороше. Наступним кроком є уявне вираження подяки цієї особистості. Робіть це якомога щире, щоб направити потужну хвилю позитивної енергії. По-друге, подякуйте Всесвіту, якщо хочете, в особі нашого Творця-Бога. Скажіть, що цей подарунок вам дуже сподобався і що ви ще неодноразово хочете його отримувати. Не забудьте сказати, в якій кількості. По-третє, покладіть руки на серце, подякуйте собі за те, що прийняли цей подарунок або послугу.

Про позитивний результат люди говорять вже за 3 тижні застосування цієї процедури.

На жаль, найбільше в нашому житті ми засмучуємося. При цьому ми не замислюємося про те, чи обґрунтовано це чи ні. Ми вкрай болісно реагуємо на суму в чеку, на оплату рахунків. А при цьому навіть не думаємо про тих людей, які так працюють, щоб у нас завжди в будинку була холодна і гаряча вода, працювало освітлення, було тепло. Якщо ви це усвідомили, то ви добра людина. Подякуйте тим людям, які так стараються для блага інших. Адже як це зробити, ви вже знаєте.

Переглянувши все своє життя, ми можемо знайти безліч речей, людей, ситуацій, послуг, подій і ще багато всього. Спочатку можна висловити всю вашу подяку цим пунктам подумки, а в подальшому – і вголос. Використовуйте при цьому два найголовніших слова – «Спасибі» і «Дякую». Висловлюйте подяку своєму Ангелу Хранителю, Богу, своєму життю, людям, які зробили вам добро. Ми вас запевняємо, що в житті людини крім всяких прикрощів і печалі існує не так вже й мало хорошого.

Спробуйте згадати, ми впевнені, що у вас це вийде. Подякуйте тим людям, які зробили і не такі вже гідні вашої уваги вчинки. Ви повинні бути їм вдячними за те, що вони зробили вас сильною людиною. Адже іноді і погані люди заслуговують подяки.

Практикуйте цю процедуру і ви не встигнете озирнутися, як ваше життя зміниться в кращу сторону. Ви станете частіше посміхатися і радіти всяким приємним дрібницям. Важливо, щоб ви переступили через своє «не можу» і спробували виконати хоча б раз цю техніку. І потім ви усвідомите, що найбільше ви вдячні за те, що народилися в цьому світі, навіть не дивлячись на всі труднощі і негаразди. Послухайте не свій розум, а своє серце. Воно потужний і незамінний помічник. Але при цьому не забувайте, що одного разу буде недостатньо. Щоб змінити свій навколишній світ, використовуйте техніку подяки при кожній можливості.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар

seventeen − nine =