«Синя» вправа

«Синя» вправаВ кольоротерапії можна досягти унікальних результатів, з допомогою медитації. Коли ви занурюєтеся в стан медитації і уявляєте собі певний колір, ви здатні вплинути не тільки на свій психічний стан, але і на здоров’я, адже психіка і тіло людини тісно пов’язані.

Працюючи з синім кольором, ви зможете досягти стану гармонії, зрозуміти себе і знайти своє місце в житті. Синій колір містить у собі настільки сильну і неймовірну енергію, яка дозволяє людині розкритися і розвинути вольові якості.

Займіть зручне для вас положення і закрийте очі. Тепер уявіть, що настала ніч, ви відчуваєте спокій і безтурботність. Глибокий синій колір заповнює все навколо себе. Небо, земля і вода набули темно-синій колір. Подивіться на небо і відчуйте, як воно кличе вас. Зробіть глибокий вдих і відчуйте, що енергія синього кольору проникає в вас і наповнює новими силами. Дихайте спокійно і впевнено, нехай енергія заповнить кожну частинку вашого тіла. Коли ви відчуєте гармонію, впевненість і спокій, спробуйте побути в цьому стані кілька хвилин, насолоджуючись цими моментами.

Тепер подякуйте синьому кольору і поступово виходьте зі стану медитації.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар