Сила волі важливіше, ніж коефіцієнт IQ

Сила волі важливіше, ніж коефіцієнт IQ
Так-так, ви все правильно прочитали. Тому варто в першу чергу варто спрямовувати свої зусилля на те, щоб стати більш дисциплінованими. А знання та інтелект додадуться в процесі.

В наші дні людям доступні тисячі спортивних залів і фітнес-центрів, але багато хто вибирає один з них і кидають, коли у них відразу нічого не виходить.

У кожному виді спорту кількість професійних команд обчислюється сотнями, але чемпіон завжди тільки один.

Знайте — ідеальних програм тренувань і спортивних команд просто не існує. Зате існують ті, хто не полінувався витратити на це достатньо часу і сил, щоб домогтися успіху.

Так, деякі тренери краще за інших, в якийсь сфері діяльності домогтися успіху простіше, а окремим спортивним командам пощастило роздобути у свій склад талановитих спортсменів. Однак у більшості випадків проблема потерпілих невдачу виявляється в банальній нестачі сили волі.

Вони просто-напросто виявляються нездатні протистояти швидкоплинним спокусам, що відволікають їх від виконання поставлених цілей, і робити те, що потрібно, щоб досягти успіху в довгостроковій перспективі.

Дослідження, проведене психологами Ангелою Дакворт і Мартіном Селігманом, показує, що наша сила волі у багатьох випадках виявляється важливіше інтелекту.

Саме тому ми радимо спрямовувати більше зусиль на те, щоб стати розумнішими, а на розвиток самодисципліни. Зрештою, який сенс навіть від гострого, як бритва, розуму, якщо ви не здатні розумно його використовувати?

Повірте, якщо ви станете на шлях розвитку самодисципліни, в результаті на ньому ви знайдете і знання, і інтелект.

Як правило, люди чудово знають, що потрібно робити для того, щоб домогтися успіху. Вони просто цього не роблять. Вони звинувачують у провалі своїх планів всіх і вся, крім себе. А адже це саме та проблема, над вирішенням якої їм би варто було попрацювати.

Пам’ятайте, ви можете прочитати хоч всі книги по самовдосконаленню, лідерству і розвитку у світі, але для того, щоб щось змінити і чогось добитися, вам доведеться відкласти їх убік і взятися за справу.

В основі успішної реалізації будь-якого плану завжди лежить сила волі, необхідна для напруженої і постійної роботи.

І ви цілком здатні виховати її в собі. Варто тільки захотіти.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар