Сухе голодування як джерело здоров’я і довголіття.

goloduvannyaХвороба двадцять першого століття і сучасної людини –  надмірне споживання їжі. Їжа швидкого приготування і генномодифіковані продукти повністю руйнують правильний гормональний фон людини. Наслідки, як правило, ожиріння і хвороби серцево-судинної системи.

У зв’язку з важким життєвим ритмом, багатьом людям не вдається застосовувати всілякі дієти. Життєвий ритм настільки високий, що буває, не вистачає часу навіть на перекус. Що ж робити, щоб зберегти здоров’я?

Напевно багато чули про користь голоду. Але ще менше людей пробували це на практиці. І тільки обізнані роблять сухе голодування.

Лікуємося за допомогою сухого голодування

Це єдиний спосіб позбавити і очистити організм від шлаків і хвороб. Доведено, що сухе голодування по ефективності перевершує традиційне голодування з вживанням води.

Також це ефективні ліки від застуди. Як тільки виникли підозри на застуду чи знаєте, що сильно промерзли, знаходилися біля хворої людини і т.п., потрібно на наступний день відразу ж проводити сухе голодування.

Практично в обід або трохи пізніше вже проходить нежить і головний біль. Наступного дня симптоми застуди зникають. Будь-якому вірусу для існування потрібна рідина. Під час голоду без води клітинні мембрани стають менш чутливими до проникнення різних вірусів. Тим самим запобігаєте хворобі і вірус гине на початковій стадії. Якщо людина вже знаходиться в стадії хвороби, голодування може допомогти тільки при тривалому використанні цієї практики. Починаючи від трьох діб і більше це можна робити тільки під наглядом лікаря.

Як готуватися і проводити сухе голодування?

У день перед голодуванням потрібно скасувати вечерю. Бажано зробити клізму, щоб при голодуванні не відбувався викид токсинів в організм.

Прояв втоми, легкого запаморочення і сонливості, –  це нормальний стан, бо організм адаптується до нового стресу. Наступні рази будуть проходити набагато легше.

У літній період часу краще використати традиційне голодування з вживанням води. Взимку треба віддавати перевагу сухому голодуванню. Почніть з одного періоду голодування в місяць, довівши цей результат до одного разу на тиждень.

Переваги сухого голодування

1. Оновлення клітинного водяного балансу: погані клітини гинуть, здорові відновлюються і стають ще більш стійкішими до стресів, хвороб, вірусів і грибків.

2. Відсутність зовнішнього фактора води вбиває всі віруси і запальні процеси в організмі людини.

3. Голод сприяє омолодженню всього організму, поліпшенню обміну речовин.

4. Нормалізація гормонального фону і очищення крові.

5. І як побічний ефект – сухий голод додатково позбавляє нас зайвого підшкірного жиру. Доведено, що на сухому голодуваннні людина втрачає чисто жирову тканину. На голодуванні з вживанням води відбувається процес втрати не тільки жиру, а й м’язових тканин у відсотковому відношенні – 50/50.

Як бачите, є багато причин, за якими варто зайнятися настільки корисною справою для свого організму. Приділяючи цій процедурі всього лише добу на тиждень, ви продовжите свою молодість і довголіття. Відчуття бадьорості і гарного самопочуття будуть супроводжувати вас завжди.

Оцініть статтю
Додати коментар