Спокійне розлучення: міф чи реальність?

rozluchennyaНе всі пари живуть довго і щасливо. Якщо ви вирішили розлучитися, то першопричиною цього, швидше за все, є те, що ви не хочете, щоб у вашому житті постійно точились суперечки і сварки.

Якщо ви вирішили завершити ваш шлюб, потрібно пам’ятати, що є певні речі, котрі вкрай необхідні для забезпечення мирного розлучення.

Мирне розлучення вимагає взаємної поваги.

Після багатьох років боротьби і, нарешті, рішення розлучитися важко уявити, що у вас коли-небудь будуть теплі почуття по відношенню до іншого. Але якщо ви хочете мирного розлучення, то вам доведеться цього навчитися.

Звичайно, ви зараз подумаєте, що якби ви знали, як це зробити, то ви, мабуть, і не розлучалися б. На жаль, це трохи інше. Вам не потрібно знову закохуватися в вашого колишнього чоловіка обо колишню дружину, але ви повинні поважати цю людину за ті позитивні речі, які вона робить. Подумайте про це таким чином. Ваша в минулому кохана людина можливо не все робила правильно, але були деякі речі, які вона робила краще за всіх. Навіть якщо все, що ви можете зробити, це поважати кілька позитивних аспектів іншої людини, цього достатньо для початку.

Мирне розлучення вимагає позбавлення від минулого.

Ви можете звинувачувати свого чоловіка або дружину в тому, що ваша колишня половинка зробила все неправильно, але пам’ятайте, що відносини завжди будуються між двома людьми. Так що замість того, щоб звинувачувати іншого у всіх гріхах, загляньте глибоко в себе і зрозумійте, які речі, що посприяли вашому розлученню, зробили особисто ви. Ці знання допоможуть вам розібратися в тому, чому ваш шлюб розпався, а також у побудові майбутніх відносин.

Не намагайтеся змусити зрозуміти вас.

Людям подобається, коли їх розуміють. Однак, якщо мова йде про розлучення, то концепція розуміння давно забута. Просто прийміть, що ваш колишній чоловік чи дружина вже не розумітиме вас і не буде приймати вашу точку зору. Припиніть намагатися це зробити. Незалежно ні від чого, ви не можете насильно змусити вас зрозуміти. Прийміть це і знайдіть щось інше, на чому ви можете зосередити свою енергію.

Не чіпляйтеся до дрібниць.

Легко причепитися до дрібниць, якщо ви не любите людину. Якщо вам хтось не подобається, то все, що вона робить, ви розглядаєте крізь призму невдоволення. Це створює тільки більше гніву, образи і негативних почуттів між вами і вашою колишньою половинкою. Зрештою, пари, які зуміли мирно розлучитися, розуміли, що причіпки не допомагають нікому бути мирним або щасливим. Вони вчаться відпускати дрібні речі.

По-справжньому мирне розлучення вимагає вибачення.

Пам’ятайте той час, коли ваша дружина зганьбила вас на робочому корпоративі? Або коли він забув про річницю вашого шлюбу? Тепер, коли ви розлучаєтеся, немає ніякої необхідності, триматися за ці образи. Знайдіть у собі сили, щоб пробачити, і тоді ви зможете розраховувати на світле майбутнє.

Прощення коханої в минулому людини є, мабуть, найважчим для більшості, бо найчастіше ви не почуєте вибачень від іншої сторони. Але прощення корисно для вас самих. Воно дозволяє вам більше не відчувати біль від того, що було у минулому, і це дозволяє почати рухатися вперед без шрамів, що впливають на все життя.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар

4 × one =