Спілкування у відносинах з партнером

Спілкування у відносинах з партнеромЙмовірно, ви вже замислювалися до цього моменту над тим, що гарні навички спілкування є важливими у стосунках. Не можна заперечувати, що ефективне спілкування зі своїм чоловіком або партнером дозволить значно поліпшити відносини.

Однак, якщо багато людей згодні з тим, що спілкування важливо в стосунках, чому ж так багато людей зазнають невдачі, намагаючись спілкуватися? Відбувається це тому, що в той час, поки кожен знає, що це важливо, не кожен знає, як ефективно вдосконалювати спілкування.

Вміння спілкуватися в стосунках може бути насправді набагато більш складним, ніж спочатку представляється. Коли ви знаходитесь у відносинах, ви затаюєте ваші емоції і це може заблокувати деякі логічні кроки, які зазвичай застосовуються при спробі висловити свої почуття.

Спілкування у відносинах починається з уміння слухати. Це не означає, що ви повинні підслуховувати або щось на зразок того. Справжнє вміння слухати вашого партнера вимагає зусилля і розуміння.

Дивіться в очі під час розмови з вашим партнером весь час, коли він говорить і будьте щирими у вашому бажанні зрозуміти його точку зору. Коли він закінчить, задайте пряме уточнююче запитання, якщо ви щось не зрозуміли і прокрутіть в голові розуміння того, що партнер спробував вам передати під час розмови. Це покаже, що ви дбаєте про гарне спілкування у відносинах, що ви дійсно слухаєте і розумієте його точку зору. Вам не обов’язково погоджуватися з його думкою, але ви повинні хоча б спробувати зрозуміти партнера.

Відмінне спілкування у відносинах так само включає в себе вираження своїх почуттів у позитивному конструктивному ключі. Звинувачення і аргументи лише поставлять іншу людину в позицію, коли вона обороняється. Замість цього, висловіть те, як ви ставитеся до тієї чи іншої ситуації і запитайте думку про те, як це питання може бути вирішене.

Будьте короткі і не переводьте розмову в інший бік під час обговорення. Для гарного спілкування дуже важливо залишатися спокійним. Це може бути досить складно, особливо якщо ситуація підігріта емоціями. Багато людей схильні набирати обертів під час розмови і від цього більше хвилюються. Постарайтеся не робити цього, інакше ваш співрозмовник виявиться в оборонній позиції і тоді ваша спроба поговорити зі своїм партнером зазнає невдачі.

Нарешті, будьте впевнені, що ви вибрали підходящий момент для спроби поспілкуватися з вашим чоловіком або партнером з важливих питань. Спілкування у відносинах може бути затьмарене деякими неминучими відволікаючими моментами. Наприклад, не телефонуйте вашій другій половинці на роботу, щоб викласти всі ваші проблеми. Ваш партнер може бути зайнятий і зі зрозумілих причин не приділить достатньо уваги вам. Крім того, зробіть кілька глибоких вдихів, перш ніж почати розмову, якщо ви злі на даний момент. Ви, швидше за все, погіршить ситуацію, якщо ви не відчуваєте себе спокійно і розмова не вийде творчим.

Ефективне спілкування у відносинах дуже важливо, і це безперечно. Однак, те, як ви вирішили спілкуватися не менш важливо для того, щоб висловити свої почуття і прийти до взаємної домовленості. Якщо ви готові слухати і обговорювати наболілі питання в спокійному, позитивному ключі, у вас більше шансів отримати позитивний результат від свого партнера.

Зверніть увагу на те, як ви спілкуєтеся і подивіться, чи є можливість вдосконалювати спілкування у ваших стосунках.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар