Сон і молодість. Методика омолодження уві сні

Сон і молодість. Методика омолодження уві сні
Що найбажаніше для людства з дня його створення?

Звичайно, вічна молодість, а продовжити її може… сон.

Сон не тільки життєво важливий, це до того ж, найефективніший і абсолютно безкоштовний спосіб зберегти красу. Саме уві сні відбувається активне оновлення клітин і відновлення тканин.

Вчені встановили, що сон для людини має принципово важливе значення. Його систематичне скорочення може призвести до розладу нервової системи. Більш того, якість і кількість сну безпосередньо впливає на зовнішній вигляд.

Сон пов’язаний з виробленням гормону мелатоніну, який вказує організму на те, що йому треба відпочити й поспати. Сон має величезне значення для організму.

Якщо ви спите добре, то мозок відпочиває, поліпшується пам’ять і розумові здібності. Якщо ж ви провели безсонну ніч, то на ранок ви роздратовані, не можете зосередитися на роботі, фізично відчуваєте себе «не у формі». Під час сну виробляються протеїни і гормони, які забезпечують функціонування і захисні функції організму.

Скільки потрібно спати, щоби сон вважався нормальним?

Одні фахівці кажуть, ніби людина проводить уві сні третину життя, тобто мінімально для сну потрібно не менше 5-6 годин на добу. Однак відомо, що Наполеон, Едісон, Ейнштейн, Мірабо, Шиллер спали всього по чотири години і менше, а Софі Лорен потрібно дев’ять годин для сну. Гете міг проспати 24 години поспіль.

Звичайно, тривалість сну – показник індивідуальний. Але медики вважають, що жінки у віці від 20 до 40 років повинні спати в середньому не менше 7-8 годин на добу.

Влітку тривалість сну зменшується, а взимку організм вимагає його збільшення приблизно на годину-півтори.

Кожній людині потрібна своя тривалість сну. Деяким людям для повного відновлення сил цілком достатній шестигодинний сон. Інші ж відчувають себе розбитими, якщо просплять менше восьми годин.

Більш важлива не кількість, а якість вашого сну. Якщо Ви спите без пробуджень, якщо після сну ваша шкіра стає рожевою і гладкою, зникають круги під очима, а Ваше тіло повно енергії і бадьорості, значить Ваш сон дуже якісний. Якщо ні, то варто розібратися, що заважає Вам добре спати ночами.

Крім втоми і поганого самопочуття, безсонна ніч призводить до опухлим повікам, блідості і синців під очима, тремору рук.

Хороший сон – це кращий лікар шкіри. Вночі шкіра відновлюється від стресу, так як її клітини насичуються киснем. Насичені киснем клітини збільшують свій метаболізм, здатність до репродукції і відновлення, що означає на практиці здорову молоду шкіру.

Перед нічним відпочинком надзвичайно корисна хоча б десятихвилинна спокійна прогулянка на свіжому повітрі. Не завадить і тепла, але не гаряча, загальна або ножна ванна. У воду можна додати кілька крапель лавандового масла або настої ромашки, липового цвіту, м’яти перцевої.

Тим, хто стикається з проблемою засипання, допоможе інтенсивний масаж литкових м’язів потужним струменем гарячого душу. Але приймати загальний душ і розтирати тіло перед сном не рекомендується – ці процедури підбадьорливого характеру варто приберегти на ранок.

Спеціальна методика омолодження уві сні

Існує навіть спеціальна методика омолодження уві сні. Для цього потрібно перед сном подумки уявити себе років на 15-20 молодше. Можете подивитися на свою фотографію тих років, і тримати свій образ в думках до тих пір, поки не заснете, і робити це кожен день. Автори методики стверджують, що позитивні результати будуть помітні вже через тиждень! А через два місяці щоденних занять ви будете виглядати молодше років на 10.

Дослідження показують, що в результаті нестачі сну в організмі може порушитися баланс гормонів, відповідальних за процес спалювання калорій. Фахівці одностайні в думці, що з допомогою дієти або фізичних вправ без повноцінного сну не досягти чарівних результатів. Тому висипайтеся, хорошейте і молодійте!

ГАРМОНІЯ
Додати коментар