«Сніжна вправа»

«Сніжна вправа»Ця вправа направлена на сприйняття білого кольору. «Сніжна вправа» дозволяє звільнитися від неприємностей, поліпшити психічний стан, придбати відчуття легкості і спокою. Використовуючи її, ви зможете наповнитися енергією і розвинути інтуїцію.

Закрийте очі і уявіть, що ви перенеслися на кілька тисячоліть тому. Зараз стоїть зима. Навколо вас білий сніг, незайманий цивілізацією. На ньому зовсім немає слідів, це абсолютно чистий сніг. Ви знаходитесь на скелі, а навколо вас снігова рівнина. З білого неба падають сніжинки, які м’яким килимом покривають все навколо.

Зверніть свою увагу на сніжинку, як вона крутиться, летить і, приземляючись на снігову рівнину, зникає серед інших сніжинок. Під цим білим сніговим покривалом зникають ваші сумніви, тривоги, страхи і хвороби.

Так ви починаєте мислити ясно, спокійно і врівноважено. Ви починаєте усвідомлювати, що ваші проблеми йдуть, назавжди розчиняючись серед білих сніжинок. Вам гарний та спокійно. Ви відчуваєте прилив сил і впевненість у собі. Цю вправу варто виконувати не більше 5 хвилин. Подякуйте білому снігу і спокійно повертайтеся з стану медитації.

Сніжну вправу краще всього проводити під спокійну музику для релаксації.

Оцініть статтю
Додати коментар