Скільки потрібно спати, щоби схуднути?

Скільки потрібно спати, щоби схуднути?
Тривалість сну для кожного є індивідуальною. Щоб її визначити, потрібно оцінити свій ранковий стан. Якщо ви відчуваєте слабкість і млявість, то це свідчить про недосипання. Якщо ж на ранок ви відчуваєте бадьорість, то кількість сну оптимальна.

На що впливає недосип

Недостатня кількість сну впливає не тільки на стан фігури, але і на нашу психіку. Багатьма дослідженнями було доведено, що тривога, знервовані стани, галюцинації і стрес – це все наслідки недосипання.

Як сон пов’язаний зі схудненням?

Багатьма дослідженнями було доведено, що здоровий сон впливає на утворення гормонів лептину та греліну. Ці два гормони здатні пригнічувати апетит, що є головною точкою опори в схудненні.

Якщо в організмі недостатня кількість гормону лептину, то людина схильна до постійного переїдання. Грелін здатний підвищувати апетит. При постійному недосипанні його кількість в організмі збільшується, людині в такому стані дуже важко контролювати свій апетит, звідси і зайва вага.

Якщо багато спати, точно схуднеш?

Щоб одержати хорошу фігуру, повноцінного сну недостатньо. Із зайвою вагою відмінно борються фізичні навантаження в чергуванні з відпочинком. На додаток потрібно подбати і про гарну дієту.

Під час нічного сну відбувається випаровування рідини з організму. Це відбувається через процеси потовиділення і дихання. Таким чином, зайва вага йде з рідиною, але варто пам’ятати про те, що в день потрібно випивати не менше, ніж 2 літри рідини, щоб уникнути зневоднення.

Скільки потрібно спати, щоби худнути?

Багато досліджень показали, що єдиної відповіді на питання про те, скільки потрібно спати, не існує.

Все тому, що комусь достатньо 5 годин на добу, щоб відчувати себе чудово, а комусь не менше 12.

Середнім числом вважається 7 годин повноцінного сну. Щоб сон тільки допомагав в схудненні, не варто наїдатися на ніч. Вечеряти потрібно не пізніше, ніж за 3 години до сну.

Сон – універсальні ліки

Після сну рекомендують робити зарядку. Це повинні бути легкі вправи, тривалістю до 30 хвилин. Ні в якому разі перед сном не вживайте кави або інших напоїв, що бадьорять.

Якщо ви лягаєте в один і той же час, то вранці вам буде легше прокинутися. У разі, якщо сон поганий, то можна випити настій валеріани або інше трав’яне заспокійливе. Також можна помасажувати очі. Це теж сприяє швидкому засипанню, здоровому сну і, звичайно, схудненню.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар