Сім доказів кохання чоловіка до вас

Сім доказів кохання чоловіка до вас

Щоб зрозуміти, наскільки сильні почуття чоловіка по відношенню до вас, досить звернути увагу на ряд дрібних деталей, які можуть розповісти багато про що. Сфокусуйтеся не на словах любові, які він повторює вам кожен день, а на зовнішніх її проявах. Ось шість прикладів того, що чоловік вас любить.

Чоловік поважає ваші погляди. Психологи стверджують, що якщо у вас і партнера абсолютно різні політичні пристрасті, ви все одно можете жити разом у мирі та злагоді. Виявляється, секрет щасливого сімейного життя полягає зовсім не в грошах чи любові, а в умінні спокійно приймати точку зору і погляди вашої другої половинки, а також відкритість та повага один до одного.

Чоловік прислухається до вашої думки. Зазвичай пари спільно приймають рішення з тих чи інших питань, що стосуються їх побуту. Однак, завжди останнє слово повинен мати той, хто володіє суттю питання або краще розбирається в предметі. Стосується це, перш за все, великих покупок, планування сімейного відпочинку, кредитів. Та головне не те, хто краще розбираєтеся саме в цьому питанні, а головне – щоби партнера цікавила ваша думка.

Чоловік хоче близькості. Є два види близькості – фізична і емоційна. Для досягнення останньої, зовсім не обов’язково займатися першою. Може партнер підсвідомо хоче бути ближче до вас, саме тому постійно кладе вам руку на плече, коліно, обнімає вас. Це доводить про найсильнішу його прихильність до вас.

Чоловік дивиться на вас. Ви періодично ловите його погляд на собі? Це просто чудово і говорить про те, що ваш партнер уважно до вас ставиться. Для цього достатньо помітити кілька його швидких поглядів протягом деякого часу. І зовсім необов’язково дивитися один на одного годинами.

Чоловік любить говорити про минуле. Дослідження доводять той факт, що міцні відносини мають ті пари, які часто згадують приємні події з вашого спільного життя.

Чоловік заступається за вас. Ще одним проявом любові вважається момент критики. Якщо хтось критикує вас, а ваш чоловік намагається захистити, навіть, якщо ви неправі, то він любить по-справжньому. У парах, де кожен один за одного горою, завжди панують теплі і міцні стосунки.

З чоловіком ви відчуваєте себе добре і комфортно. Мабуть, найголовніша ознака його любові. Він завжди намагається зробити вам щось приємне, приготувати якийсь сюрприз. Такий партнер підвищує самооцінку жінки, і вона на очах розквітає і гарнішає. При цьому у вашій парі можуть бути розбіжності і сварки. Просто впевненість в тому, що поруч з вами людина, якій ви дійсно потрібні, окрилює вас неймовірно. Такі відносини, з часом, будуть тільки міцніти.

Оцініть статтю
Додати коментар