Схуднення за допомогою активованого вугілля

Схуднення за допомогою активованого вугілля
Як відомо, у боротьбі із зайвою вагою жінки готові піти на багато що. «Асортимент» способів схуднення зовсім не обмежується дієтами і заняттями спортом. У хід йдуть різноманітні лікарські препарати, не обов’язково призначені для схуднення. Багато хто, наприклад, вважають, що можна успішно схуднути за допомогою активованого вугілля.

Активоване вугілля виробляється з органічної вуглецевої сировини (наприклад, деревного вугілля) шляхом активації. На даному етапі розкриваються пори, які знаходяться в закритому стані у вихідній сировині. Наслідок цього – пориста структура готового активованого вугілля, а також те, що він є ефективним сорбентом, тобто при прийомі його всередину шкідливі речовини зв’язуються і виводяться з організму. Цю властивість вугілля використовують для боротьби з різними отруєннями.

Іноді жінки замість того, щоб використовувати активоване вугілля для боротьби з отруєннями, застосовують його для схуднення. Існує дві схеми схуднення за допомогою активованого вугілля.

Згідно з першою схемою, для схуднення слід випивати в день 10 таблеток активованого вугілля, натщесерце, розбивши таблетки на три прийоми.

За другою схемою потрібно приймати перед їжею по одній таблетці вугілля на 10 кілограм ваги (7 таблеток за раз максимум). Рекомендується починати з трьох таблеток, підвищуючи дозу поступово, щоб організм звик до нового препарату. Триває курс схуднення 10 днів, після чого необхідно зробити перерву тієї ж тривалості. Потім можна повторити курс.

Ми розповіли, які існують схеми схуднення за допомогою активованого вугілля. Давайте розберемося, чи дійсно з його допомогою можна схуднути.

Як вугілля діє на масу тіла?

Та ніяк.

Все, на що воно здатне, так це очистити ваш кишечник і вивести з організму токсини.

Звідки ж тоді береться ефект схуднення? Відповідь проста. Зазвичай жінки, які худнуть за допомогою активного вугілля, п’ють багато води, запиваючи таблетки, і, як наслідок, починають менше їсти. Так, якщо зменшити кількість вживаної їжі і пити два літри води на добу протягом 10 днів, можна схуднути без всякого вугілля.

А ось надмірне захоплення даним препаратом може привести до неприємних наслідків. Адже активованому вугіллю все одно, що абсорбувати.

Запам’ятайте, що при тривалому прийомі вугілля разом з токсинами починає виводити поживні речовини, а також вітаміни і мікроелементи з організму.

Це небезпечно для здорової людини авітамінозом, а якщо ви маєте проблеми зі здоров’ям, тоді проблеми можуть бути і більш серйозні.

Так, активоване вугілля з легкістю виводить з організму кальцій і калій, а для серцевих хворих порушення в організмі калієво-кальцевого балансу може виявитися смертельним.

Крім того, при прийомі активованого вугілля тривалий час порушується нормальне функціонування кишечника. Активоване вугілля (як і інші штучні сорбенти) не стимулюють його перистальтику. І в тому випадку, якщо ви будете активованим вугіллям зловживати, ваш кишечник перестане нормально скорочуватися, а це, швидше за все, призведе до диспепсії, запорів або проносів.

Не варто забувати також, що активоване вугілля – лікарський засіб, і у нього, як у будь-якого іншого лікарського препарату є побічні ефекти і протипоказання. Серед протипоказань – шлункові кровотечі, виразкові ураження шлунково-кишкового тракту та інші. Про побічні ефекти написано вище.

Так що не варто сподіватися на чарівні властивості цього лікарського засобу. Адже схуднути за допомогою активованого вугілля без шкоди для організму навряд чи вийде.

Єдине, для чого можна його використовувати не замислюючись – це очищення організму, тут він незамінний помічник. Хоча не варто забувати і про інші способи очищення організму, більш щадні.

Наприклад, природним сорбентом є клітковина, вона міститься в овочах, фруктах, зерновому хлібі, злаках. Вона не тільки абсорбує шкідливі речовини, але також є джерелом поживних речовин і вітамінів для організму, стимулює роботу кишечника.

Продукти, багаті клітковиною, входять в раціон всіляких дієт (наприклад, дієти Кіма Протасова або дієти Дюка). Так що збалансований раціон, який багатий клітковиною, разом з фізичними вправами для схуднення набагато ефективніше, ніж активоване вугілля.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар