Що таке французький поцілунок. Як правильно цілуватися?

Що таке французький поцілунок. Як правильно цілуватися?

Хочете звести з розуму партнера тільки одним поцілунком? Прочитайте в нашій статті просту інструкцію – і станьте гуру в мистецтві французького поцілунку! Пора нам з Вами розібратися, що таке французький поцілунок, про який ходить стільки легенд. І як правильно цілуватися по-французьки теж. І чому французький поцілунок настільки приємний. Нарешті, чому він називається «французький».

Що таке французький поцілунок?

Якщо вже говорити точно, що таке французький поцілунок, то це поцілунок з провідною роллю язика, а не губ. І це – один з найбільш «використовуваних» поцілунків.

І до речі, французький він не тому, що винайдений у Франції. Там його взагалі називають «англійським». Знайти справжнього «винахідника» цієї чудової техніки вже неможливо. Як і датувати його появу. Вперше «французьке» коріння придумали англійці!

Що таке французький поцілунок. Як правильно цілуватися?

Цей поцілунок був занадто пристрасним і збудливим, а в манірній Британії сексуальність вважалася непристойною поведінкою. Але неймовірно приємним – і англійці навісили йому ярлик французького. Тому що з моменту існування Франція вважалася найбільш сексуально активною країною. Французи найчастіше цілувалися в Європі, і повірити, що французький поцілунок винайшли там, виявилося легко.

Техніка французького поцілунку

Покрокова інструкція, щоб навчитися робити французький поцілунок, тільки на перший погляд здається складною. Що таке поцілунок Ви і так знаєте. Потрібно просто його ускладнити і зробити більш дражливим:

  • Потрібно бажати поцілунку. Без бажання, він не вийде
  • Потрібно контролювати поцілунок – тому що партнер може не вміти цілуватися по-французьки і не зрозуміти Ваших дій
  • Краще починати поцілунок ніжно і поступово наростити пристрасть
  • Під час поцілунку можна дивитися один одному в очі (пару секунд, потім очі закрити, потім ще пару секунд)

А тепер головне – сама техніка процесу. Вона починається з впевненості в собі. І повільного наближення до партнера. Накидатися один на одного можуть тільки партнери, котрі добре знають що це -французький поцілунок. Інакше можна стукнутися зубами і зробити один одному боляче. І взагалі, французький поцілунок – це значить процес збудження, а не сама пристрасть. Отже:

  • Повільно, без напруги подайтеся назустріч своєму партнеру
  • Нахиліть трохи голову, щоб не впертися носом в ніс партнера
  • Легенько затисніть губами верхню губу того, кого цілуєте, і посмокчіть її, лизніть, торкніться і відпустіть кілька разів (не завмирайте, відразу рухайтеся!)
  • Повторіть те ж саме з його нижньою губою (якщо партнер почав відповідати, щоб не втрачати ініціативи злегка прикусіть його губу або трохи відстороніться і починайте заново)
  • Потім трохи висуньте язик, щоб більше не торкатися партнера губами, і оближіть, «уколіть» кінчиком язика або «намалюйте» язиком хвилясту лінію на губах партнера
  • Через 10 секунд або навіть хвилину (по ситуації) починайте робити дотики язиком і губами по черзі

Що таке французький поцілунок. Як правильно цілуватися?
Ось що це таке, знаменитий французький поцілунок. Якщо він триватиме менше хвилини – то в ньому не буде сенсу. Сміливо розтягуйте його на 2, 3 і навіть 7 хвилин. Партнер почне відповідати на Ваші поцілунок. Якщо Ви налаштувалися як слід – насолоджуйтеся. А якщо Вас його дії збивають – відсторонитеся на пару сантиметрів від обличчя партнера. І підніміть брову, подивившись на губи своєї другої половинки – несвідомо партнер зрозуміє, що повинен завмерти. Говорити нічого не потрібно, просто знову продовжите поцілунок.

Глибини цей поцілунок не передбачає. Але Ви цілком можете закінчити справу щільним злиттям губ і глибоким проникненням язика в ротик коханого. І не переривайте поцілунок різко – партнер вирішить, що щось зробив не так або навіть що Вам стало огидно його цілувати. Поставте себе на його місце -перерваний поцілунок, особливо з подальшим тіканням збентеженого ініціатора поцілунку, виглядає образливо. Краще вже незручне мовчання.

Готуйтеся до того, що чутливість після цього поцілунку у Вас обох зросте багаторазово. Тому, щоб зберегти пікантність і тривалість французького поцілунку, не торкайтеся партнера його ерогенних зон.

До речі, якщо з якоїсь причини у одного з партнерів є проблеми з збудливістю, цей поцілунок просто необхідний. Він розжене кров по тілу, налаштує на довіру і близькість, активує нервові закінчення.

Як цілуватися по-французьки правильно?

Якщо все робити вміючи, то правила, звичайно, не потрібні. А ось новачкові потрібно знати дещо про те, як цілуватися по-французьки правильно.

І перше, це гігієна. Їсти занадто перчені або цибульно-часникові продукти не варто перед побаченням. Пити газовану воду на побаченні теж не потрібно – це викликає виділення газів, і незручна ситуація може статися в будь-яку хвилину. Особливо в період перших зустрічей. І не споживайте фаст-фуду – він викликає не тільки печію і повноту, але і неприємний запах з рота. І навіть чищення зубів не допомагає від цього запаху. Утримуйте рот в свіжості. Перед першим поцілунком не куріть, навіть якщо хвилюєтеся.

Друге: близькість. Якщо Ви хочете поцілувати Вашого реального партнера або того, кого хочете зробити своїм партнером – будь ласка! А ось «тренуватися» на тих, хто Вам байдужий, або щоб підвищити свою технічність, значить, знецінити поцілунок. Краще вчитися на своїй коханій людині – партнер, який вас поважає, все життя буде цінувати, що досвід ви отримали від нього, а не від іншого.

Третє: момент! Якщо ви відчуваєте, що момент відповідний і Ваш партнер налаштований на близький контакт – цілуйте його негайно! А якщо вам хочеться, але щось заважає, або почуття партнера не зрозумілі, краще не починайте. Французький поцілунок надто інтимний, і якщо щось піде не так, можна надовго втратити впевненість у собі.

І пам’ятайте про впевненість! Помилитися в поцілунку майже неможливо. Відчувайте свого партнера, насолоджуйтеся процесом, не поспішайте – і все. Технічність це добре, але по-справжньому приємні поцілунки — це не виконання інструкцій, а духовний і чуттєвий зв’язок партнерів.

Насолоджуйтесь кожним моментам наодинці з коханою людиною!

Оцініть статтю
Додати коментар