Що руйнує наше життя?

krascheЗ дитинства нам кажуть, що всі звички людини і її майбутнє формуються років до двадцяти. Добре вчитися, вступити до вищого навчального закладу, працювати не за професією, не любити роботу або попросту кричати «вільна каса». До 25 вийти заміж, народити пару діточок, говорити їм, що майбутнє формується до 30 … Немає такого поняття, як «не встиг одружитися», «не встиг здобути освіту». Вчитися ніколи не пізно, а любові всі віки покірні. Чехов був медиком і тільки на третьому десятку відкрив письменницький талант. Ніколи не пізно шукати в житті щось нове.

Викиньте з голови, що ви можете щось не встигнути

Ви можете все. У житті немає ніяких чітких схем і закономірностей, шлях кожної людини індивідуальний. Якщо ви так і будете слухатися вказівок коли краще вийти заміж і на кого піти вчитися, то далеко не підете. Одного ранку з’явиться апатія, всяке небажання робити що-небудь, порожні очі. Це крайні сигнали морального спустошення, так що потрібно негайно почати боротися. Кожен знаходить свій вихід з глухого кута, однак поради, як не завітати в горезвісний тупик, для всіх однакові.

Ретельно вибирайте супутників життя

Не витрачайте час на людей, які вам не подобаються, які вам не призначені. Шукайте людину, яка буде саме вашою, буде до кінця з вами і не на кого вас не проміняє. Якщо ви поки не знайшли такої людини,  не варто розпорошуватися на інших. Краще самотність, однак про неї краще нікому не говорити. Самотність буває у всіх, її потрібно прийняти і пройти.

Говоріть, якщо вам щось не подобається

Краще говорити по мірі надходження інформації, ніж все і відразу в критичний момент. Робіть більше того, що вам подобається, будьте з коханими людьми, любіть життя.

Минуле, звичайно, потрібно іноді згадувати, але жити з ним постійно не можна

Не думайте про те, що було б, якщо ви тоді зробили по-іншому. Тоді не було б вас справжнього, був би хтось інший і він точно не задавався б таким питанням. Минуле пішло, а попереду прекрасне майбутнє. Думайте про те, що буде завтра, але не живіть в ньому. Живіть у сьогоденні і ніде більше.

Ви можете порівнювати тільки себе з собою, але ні з ким більше

Так, у когось може бути краще виходить пекти пироги або доглядати за дітьми, але ви краще їх в інших сферах. Зростайте у порівнянні з собою, не дивіться ні на кого і життя раптом стане прекрасним.

Емоції потрібно висловлювати

Говоріть людям про те, як вони вам подобаються, як би ви не соромилися цього. Якщо ви щось сказали зайве, не переживайте, скоро всі забудуть. Якщо вчасно не вихлюпувати емоції, то може утворитися одна з перерахованих вище проблем.

Ваше життя не повинне ні на хвилину втрачати сенс. Не ламайте своє життя, вам ще дуже довго йти по дорозі.

 

ГАРМОНІЯ
Додати коментар