Що робити, якщо про тебе розпускають плітки.

-rozpuskayut-plitkyБагато хто любить обговорити чуже життя або, простіше кажучи, попліткувати про когось за його спиною, але одна справа – нешкідливі розмови і зовсім інша – розпускання пліток. Тобто, інакше кажучи, поширення неправдивої інформації про людину. Годі й казати, що найнеприємніше виявити себе на цьому місці … Наприклад, поговорив з кимось і раптом дізнався про себе багато нового. Все навколо це «нове», часто малоприємне, вже теж знають.

Що тепер робити?

Перший імпульс, звичайно ж, – це піддатися емоціям, дати волю обуренню, праведному гніву, покарати винного! Однак, навіть якщо ви зрозумієте, звідки ноги ростуть, зайвий конфлікт не принесе вам нічого хорошого. Більше того, для нього може взагалі не виявитися причин.

Ви напевно пам’ятаєте з дитинства гру «зіпсований телефон» – і вже точно здогадуєтеся, що саме за цим принципом часто працює спілкування в колективі, притому в більшості випадків без жодного злого наміру. Просто хтось щось не розчув, хтось десь перебільшив, потім новина пройшла ще через пару людей – і все. Змінилася до невпізнання.

Так що ваш «злісний пліткар» легко може виявитися всього лише останньою ланкою в подібній ланцюжку, який не так зрозумів або не те почув, або взагалі просто повторив те, що вже чув від інших.

Кращий спосіб з’ясувати це – підійти і запитати його особисто, безпосередньо. Якщо злого наміру не було, то непорозуміння буде прояснена відразу ж, не сходячи з місця.

Однак, на жаль, буває і по-іншому.

Припустимо, ви знаєте, що злісний пліткар дійсно робить вам на зло. Вже не в перший раз він намагається вам досадити, і плітки про вас розпускає – як дихає. Поставив собі мету зіпсувати вам життя і самозабутньо до цього прагне.

Що ж робити в такому випадку?

Нічого.

Правда в тому, що, якщо людина налаштувалася на конфронтацію, переконати її вам буде дуже складно. А йти на конфлікт – безглуздо: відкрита конфронтація викличе підозри у оточуючих в тому, що немає диму без вогню – ви лише дасте грунт для нових домислів.

Зберігаючи ж незворушність, ви збережете обличчя. Вихідні з вуст одного людини, все плітки про вас незабаром будуть асоціюватися вже не з вами, а з самим пліткарем. Йому будуть вірити не більш, ніж тому хлопчикові, що занадто часто кричав: «Вовки! Вовки! ».

Таким чином, плітки стануть не вашою проблемою, а власною проблемаю пліткаря. Ви зможете забути про цю проблему цілком і повністю.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар