Що означають поцілунки? Види поцілунків

Що означають поцілунки? Види поцілунків

В нашій статті ми з Вами розберемося, які бувають види поцілунків. Що різні поцілунки означають. Як висловити свої почуття поцілунком. І який прихований сенс несуть поцілунки. Адже сексологи стверджують – кожен поцілунок несе прихований сенс! Дізнайтеся, що означають всі види поцілунків!

Звідки взявся поцілунок – незрозуміло. Немов він існував завжди. Вчені придумують неймовірні теорії, навіщо потрібен поцілунок. Цікавіше всіх звучить одна теорія, що поцілунок пов’язаний з прийомом їжі. В тому розумінні, що організм любить їсти, і при поцілунку «думає», що його годують. І загострює всі нерви, щоб розкуштувати смак і витягнути з «їжі» всю користь.

Так це чи ні, але що від поцілунку загострюються смакові рецептори, це точно. І іноді з’являється легке відчуття голоду. Так що не дивуйтеся, що під час поцілунку, особливо глибокого, іноді починає бурчати живіт! А якщо побачити цілуючихся на вулиці або по телевізору, виробляється слина. Це відбувається не від хвилювання, а від рефлексів пов’язаних з їжею.

Поцілунки багато говорять про цілуючого, тому що більшість з нас дарує поцілунки не свідомо, а від надлишку почуттів. І ось що значить поцілунок, коли хлопець цілує свою кохану, або ту, яка його не приваблює.

Поцілунок в щічку

Що означають поцілунки? Види поцілунків

Це один з найперших поцілунків в житті людини. Щічки м’які, ніжні, їх приємно торкатися губами. І це поцілунок дуже зворушливий. Якщо він – необхідність (як форма вітання в колективі, наприклад), то він дуже швидкий, формальний, холодний. Цілуючому і цілованому часто буває неприємний цей процес.

В іншому випадку він походить від переповнюючої ніжності. Якщо хлопець щільно притискає губи до вашої щоки або дзвінко чмокає, то він просто без розуму від вас. Буквально – хоче Вас з’їсти, щоб ніколи з Вами не розлучатися. Особливо це видно у дітей – вони при поцілунку часто покусують щоку. Цей поцілунок – інструмент любові без натяку на сексуальність. Підходить для публічних місць.

Поцілунок в ніс

Що означають поцілунки? Види поцілунків

Насправді це дуже інтимний поцілунок. Ніс підсвідомо сприймається як досить негігієнічний об’єкт. І якщо цей поцілунок відбувається, то партнер дає зрозуміти, що приймає Вас так, як Ви є, без прикрас. Він майже ні в кого не викликає пристрасті – це інструмент демонстрації довіри. Не підходить для публічних місць.

Поцілунок в лоб

Що означають поцілунки? Види поцілунків

Неймовірно ніжний, і батьківський, і любовний одночасно. Це інструмент показу захисту і турботи. Але в головах жителів пострадянського простору він асоціюється з прощанням, може навіть назавжди. Тому використовується рідко. Він викликає почуття захищеності у цілуємого, і трохи збудження, залишаючись цнотливим. Трапляється тільки між дуже близькими людьми. Підходить для публічних місць.

Поцілунок в шию

Що означають поцілунки? Види поцілунків

Це вже відверта заява про жадання. Цікаво, що чоловіки вважають за краще поцілунок в шию, щоб показати, що хочуть сексу, ніж в губи. І якщо чоловік старанно цілує в шию, а губи дівчини ігнорує, швидше за все він не любить її, а просто хоче. Ну або не знає, що дівчину потрібно цілувати всю, а не тільки її шию! Ось поцілунок в губи набагато частіше для хлопця – інструмент любові. До речі, поцілунок в шию не підходить для публічних місць.

Поцілунок в руку

Що означають поцілунки? Види поцілунків

Це ніжний, багатогранний і древній поцілунок. Його можна подарувати коханій, матері, кумиру, спасителю. Він проявляє повагу і захоплення, подяку. Підходить для публічних місць.

Якщо хлопець цілує без зупинки руку коханої, значить він пишається нею, захоплюється. А якщо ще покусує за пальчик – він планує зробити цю дівчину своєю назавжди. Ще цей поцілунок говорить про хороше виховання і високу внутрішню культуру людини, і романтизм натури.

Поцілунок в губи

Що означають поцілунки? Види поцілунків

Цей поцілунок настільки різнобічний, що в “Камасутрі” йому присвячена ціла глава. Він міцно увійшов навіть у ділові відносини. Це і вітальний чмок – в основному так вітаються і прощаються жінки. А ще недавно чмокались і чоловіки, трохи більше ста років тому – на знак примирення або при укладення договору. Коханці грайливо чмокаются на людях – це не дуже пристойно, але допустимо. Всі інші різновиди повинні відбуватися в строго інтимній обстановці!

Ніжний поцілунок губ без язика дуже збуджує. З язиком – так взагалі елемент сексу. Для дівчини, виявляється, поцілунок в губи, хоч і дуже важливий, але не такий серйозний, як для хлопця. Дивно, але навіть секс деякі чоловіки вважають нісенітницею, а поцілунок в губи – відповідальністю. Сексологи вважають, що причина цього все той же рефлекс їжі. Мовляв, хлопець підсвідомо «хоче з’їсти» дівчину, злитися з нею, щоб більше не розлучатися. Тобто це дуже значущий поцілунок. І часто ініціатором першого глибокого поцілунку виступають саме дівчата.

Як цілуватися правильно

Значення поцілунку можна розглядати як вторгнення в особистий простір. Можливість побачити людину максимально близько. Будь-який поцілунок тому повинен бути атмосферним. Вираз очей, міміка повинна говорити про Вашу мету поцілунку – прояв поваги, турботи, пристрасті або формальності. З кам’яним обличчям тягнути “хоботок” щільно зімкнутих губ – значить відлякати навіть близьку людину.

Якщо дівчина на очах хлопця перецілувала всіх подруг, то він буде вважати її не дуже чесною. А якщо хлопець чмокнув подружку при зустрічі на очах своєї дівчини, то вона буде впевнена в його зрадах.

Для якісного поцілунку – будь-якого-потрібна свіжість. При наближенні до бажаної людини відчути неприємний запах тіла не хочеться нікому. Тому купання, не різкий легкий парфум, чистий одяг і свіжий подих обов’язкові. І перестаньте їсти фаст фуд і пити газовану воду. Через них поганий запах з рота, різкіше пахне піт і живіт при поцілунку дуже голосно гарчить!

Висновок

Тепер ви знаєте, що означають поцілунки, і який прихований сенс вони несуть. Людина може не усвідомлювати, чому вона вибирає той чи інший поцілунок. а ось ви тепер можете “прочитати” її наміри, всього лише оцінивши її поцілунок!

Діліться своїми почуттями через поцілунок! Гарного вам поцілункового дня!

Оцініть статтю
Додати коментар