Що каже положення, в якому ви засинаєте

Що каже положення, в якому ви засинаєте

Що скаже положення, в якому ви засинаєте? Ви будете здивовані, скільки інтимних деталей може розкритися

Моменти засинання є одними з найбільш інтимних. Коли ми засинаємо, ми стаємо абсолютно беззахисними. Маски зпадають з нас і ми стаємо такими, які ми є насправді. Як ми виглядаємо тоді? Ми міцно стискаємо подушку, обіймаємо її? Лежимо ніби в скручених позах?

Наша улюблена поза, в якій ми вважаємо за краще спати, багато чого може сказати про нас.  Ви знайдете відповіді нижче.

1. На спині

Ви дуже цікава людина, тип дослідника. Ви любите секрети і життя змушує вас вирішувати незвичайні головоломки. Ви мислите нетрадиційно, унікальним чином. Ви креативні, наполегливі і віддані своїм ідеалам. Ви одержимі досконалістю і ненавидите виконувати свою роботу швидко і поспіхом. В очах інших ви активна і товариська людина, але насправді ви відчуваєте себе краще в невеликому колі кращих друзів, з якими ви можете зрозуміти один одного без слів.

2. На животі

Ви вибухонебезпечна суміш. У вас складний, сильний характер. Ви чіпкі і непохитні, рішучі і рішучі. Ви мислите логічно і ви завжди можете «вбити» свого противника своїм аргументом. Важко запідозрити вас у м’якому серці, але  в глибині душі ви дуже чутливі і співчутливими. Ви співчуваєте слабким і ображеним та завжди сміливо захищаєте їх. Ви можете присвятити себе своїм друзям. Ви дуже вірні, а при зраді близької людини ви йдете і зализуєте рани на самоті. Другий шанс їй не дасте.

3. На правій стороні

Ви доброзичлива і щедра людина, товариська і заслуговуюча довіри. Друзі звертаються до вас за допомогою, тому що знають, що завжди можуть розраховувати на вас. Ви щирі і вірні в своїх відносинах з іншими. Ви не легко піддаєтеся емоціям. Ви довго аналізуєте проблеми і розробляєте конкретні і докладні рішення. Ви також відмінний попутник.

4. На лівій стороні

Ви чутливий і прекрасний спостерігач. Ви прекрасно знаєте, коли хтось намагається обдурити вас або обдурити вас. Ви берете участь у всіх проектах, які ви робите. Ви можете виконувати будь-яку роботу швидко і в той же час точно. Ви терпимі до інших. Оптимізм і позитивне мислення здатні врятувати вас в будь-якій життєвій ситуації. Ви відмінний слухач. Ви завжди уважно слухаєте інших і можете дати дійсно суттєву пораду. Ось чому навколо вас є вірне коло відданих друзів.

Оцініть статтю
Додати коментар