Що таке особистий брендинг?

Що таке особистий брендинг?

Особистий (персональний) брендинг – це спосіб, яким людина свідомо і свідомо просуває себе або свій бізнес через власний веб-сайт, канали соціальних мереж і т.д.

Хоча особистий брендинг, безумовно, включає унікальний зовнішній вигляд і відчуття, він трохи відрізняється від просування публічної персони: особистий брендинг охоплює те, хто ви є, що ви робите і чому ви робите те, що робите.

Іншими словами, особистий брендинг виходить за рамки ідеально освітлених фотографій у Instagram або яскравих постів у власному блозі. Хороший особистий брендинг – це те місце, де мета та ідентичність людини чи бізнесу перетинаються з її роботою, щоб принести додаткову цінність своєї аудиторії чи послідовникам.

У цьому ключі особистий брендинг має вирішальне значення у розвиток будь-якого бізнесу.

Чому? Оскільки сильний особистий бренд здатний залучати та залучати аудиторію, необхідну для розвитку вашого бізнесу, досягнення результатів та перетворень та, зрештою, надання більшого впливу на життя оточуючих.

Що означає мати власний бренд?

Наявність особистого бренду дає фрілансерам, підприємцям, індивідуальним підприємцям та творцям можливість завоювати довіру.

Якщо, наприклад, ви є генеральним директором своєї компанії, вважайте особистий бренд вестибюлем штаб-квартири: це перше враження, яке отримують ваші передплатники та потенційні співробітники, і він задає тон тому, що насправді знаходиться всередині вашого бренду.

Чому особистий брендинг є важливим?

Особистий брендинг важливий, тому що особистий бренд це ваша унікальна торгова точка. Думайте про це як про можливість чітко показати, що відрізняє творця унікальних речей чи бізнесу від людей та компаній, які роблять щось подібне.

Творця чи лідера спільноти з успішним особистим брендом часто порівнюють із магнітом: у них буде можливість залучати та хвилювати людей, які поділяють одні й ті самі мотиви та захоплення та хочуть разом освоїти щось цікаве. У свою чергу, аудиторія або послідовники, яких вони об’єднують, можуть стати відправною точкою, необхідною для масштабування свого бізнесу або створення онлайн-спільноти.

Оскільки будь-хто, хто створює контент, розкриває себе перед аудиторією з різних боків, дуже важливо чітко усвідомлювати свій особистий брендинг. Взявши на себе активний контроль над тим, як ви уявляєте себе та свою роботу, ви формуєте те, як люди бачать вас і що ви можете запропонувати.

Переваги особистого брендингу

Головна перевага особистого бренду – впізнаваність. Це один із перших великих кроків у тому, як люди пов’язують вашу роботу з тим, хто ви є.

Це, у свою чергу, має вирішальне значення для створення бренду, онлайн-спільноти або членства, які викликають у людей захоплення і яких вони хочуть повернутися. Оскільки продуманий особистий бренд створює довіру та сприяє певній репутації вас і вашої роботи, сильний особистий бренд також відкриває двері для співпраці з творцями або лідерами спільноти, які доповнюють один одного, які поділяють схожі інтереси, цілі та мотивацію.

Оцініть статтю
Додати коментар