Що батькам потрібно знати про Discord

Що батькам потрібно знати про Discord

Щомісяця Discord використовують понад 150 мільйонів людей і якщо ви батьки, швидше за все, серед них є і ваші діти.

Вибухова популярність Discord досі підживлювалася здебільшого підлітками та молодими людьми, які стікаються на цю платформу, щоб спілкуватися під час ігор, разом робити домашнє завдання, проводити зустрічі у клубах, співати у караоке чи просто тусуватися.

Якщо ви зацікавлені, що вам як батькам потрібно знати про Discord, наведене нижче допоможе вам зрозуміти, як ви можете забезпечити безпеку своїх дітей під час використання платформи.

Що таке Discord?

Discord – це безкоштовна комунікаційна платформа, яка дозволяє користувачам надсилати текстові повідомлення, спілкуватися у відеочаті та обмінюватися скріншами один з одним.

Спочатку платформа Discord використовувалася в основному геймерами, але з того часу її цільова аудиторія збільшилася серед інших груп завдяки простоті використання та широкому спектру корисних функцій, у тому числі для проведення онлайн-зустрічей книжкових клубів, груп з в’язання, гуртків з шиття та різноманітних зборів, як у особистих, так і у професійних інтересах.

Чим Discord відрізняється від інших соціальних мереж?

Однією з найбільших відмінностей Discord є відсутність реклами.

Discord також заявляє, що не продає дані користувача і не передає свої дані третім особам в рекламних цілях, хоча пропонує підписку, яка пропонує користувачам різні поліпшення для роботи з Discord. І, на відміну від багатьох соціальних мереж, тут немає стрічки новин.

Найбільше у світі Discord допомагає полегшити спілкування між однолітками, особливо у часи епідемії ковіду, коли інакше було неможливо зробити це особисто.

Користувачі також можуть взаємодіяти з публічними або приватними просторами. Як випливає з назви, загальнодоступні сервери (спільноти, організовані навколо певної теми або групи) доступні всім, а це означає, що все, що публікують ваші діти, може побачити будь-хто, хто знаходиться в цьому просторі.

Тим часом приватні сервери доступні лише для схвалених користувачів, що дає вашим дітям можливість настроїти власні сервери для людей, яких вони знають, або приєднатися до серверів своїх друзів.

Це робить Discord платформою, що має індивідуальні налаштування.

Словник Discord

Терміни, абревіатури та сленг платформи Discord можуть бути складними для непосвячених.

На щастя, є глосарій, а також численні посібники для початківців, у тому числі офіційне керівництво від Discord, і ряд матеріалів у вільному доступі інтернету про те, як використовувати Discord для спільної роботи з однокласниками над проектами.

Деякі терміни, які ви можете почути:

  • Сервер: місця, де користувачі можуть збиратися та спілкуватися. Сервери можуть бути запущені спільнотами та групами друзів і можуть бути загальнодоступними (що означає, що будь-хто може приєднатися) або лише на запрошення. Будь-який користувач може запустити новий сервер безкоштовно.
  • Канал: сервери організовані в текстових та голосових каналах, через які користувачі можуть спілкуватися. Зазвичай вони більш обмежені за обсягом та присвячені конкретним темам.
  • DM: скорочення від прямого повідомлення. Це особисті повідомлення (текстові, голосові або відео), що надсилаються безпосередньо від одного користувача іншому.
  • GDM: це скорочення від “групового прямого повідомлення”. У той час, як прямі повідомлення знаходяться між двома людьми, користувачі можуть запрошувати інших у приватну розмову до 10 осіб. Користувачі не можуть приєднатися до розмови, якщо вони не запрошені.

Чи можуть діти використовувати Discord?

В умовах обслуговування Discord зазначено, що тільки користувачі віком 13 років і старші можуть користуватися його послугами в США.

При цьому є діти віком до 13 років, які використовують Discord. Компанія заявила, що просить користувачів самостійно повідомляти дату свого народження під час створення облікового запису. Якщо кимось повідомляється, що користувачеві менше 13 років, Discord заблокує користувача з його облікового запису доти, доки він не зможе підтвердити свій вік за допомогою офіційного посвідчення особи.

Переконайтеся, що ваші діти ніколи не брешуть про свій вік на Discord або будь-якій іншій платформі!

Чи можуть сторонні взаємодіяти з моїми дітьми у Discord?

Це залежить від налаштувань акаунту вашого дитини.

Коли ваші діти приєднуються до сервера, інші користувачі сервера можуть надсилати їм прямі повідомлення. Однак, ви можете вимкнути цю функцію в установках облікового запису.

Ви також можете вибрати, хто може відправити вашій дитині запит на додавання в друзі, наприклад, ви можете вибрати всіх, друзів друзів або інших учасників сервера.

Discord рекомендує користувачам приймати запрошення у друзі лише від людей, яких вони знають.

Майте на увазі, що користувачі не зобов’язані використовувати свої імена в Discord, тому може знадобитися додатковий крок, щоб підтвердити особу того, хто надсилає запрошення.

Також є можливість сканувати повідомлення та видаляти ті, що мають явний зміст.

Якщо ваші діти коли-небудь зіштовхнуться з кимось, хто веде себе неналежним чином, Discord дозволить вам заблокувати цю людину, що не дозволить їй надсилати прямі повідомлення вашим дітям та приховає їхні повідомлення на будь-яких спільних серверах.

Нарешті, ви можете створити сервер тільки для запрошення і запрошувати тільки людей, яких ви або ваші діти знаєте особисто.

Чи є неприйнятний контент на Discord?

Як і будь-яка платформа соціальних мереж із контентом, створеним користувачами та наданим користувачами, Discord може містити контент, непридатний для дітей. Правила спільноти платформи вимагають, щоб сервери із контентом для дорослих мали позначку «вікове обмеження».

Нещодавно Discord оновив свої правила спільноти, щоб також заборонити шкідливу дезінформацію і в деяких випадках вивчити поведінку поза платформою при оцінці того, чи порушив користувач правила. Відповідно до Discord, це частина постійних зусиль із забезпечення безпеки платформи для її користувачів.

Відмінно, коли компанії та платформи роблять кроки для забезпечення безпеки своїх користувачів, але ніщо не замінить розмови вас з вашими дітьми про те, що робити, коли вони виявляють неприйнятний контент. Ви можете робити це не тільки тоді, коли вони використовують Discord, а й коли вони взаємодіють з іншими платформами соціальних мереж.

Discord надає своїм користувачам навчальні матеріали про те, як модерувати спільноти, а також витрачає ресурси на моніторинг та забезпечення своїх рекомендацій на всій платформі.

Фактично, кожні шість місяців платформа випускає звіт про прозорість, в якому вказується, скільки користувачів було повідомлено про порушення принципів спільноти, чому були надіслані звіти (переслідування, спам, кіберзлочинність, графічний контент тощо), дії, вжиті командою Discord для підтримання атмосфери довіри та безпеки та багато іншого.

Як допомогти своїм дітям безпечно використовувати Discord?

Як згадувалося вище, Discord має налаштування безпеки та конфіденційності.

Важливо пам’ятати, що будь-хто, хто має доступ до облікового запису Discord, може змінити налаштування в будь-який час, включаючи ваших дітей.

Тим не менш, Discord підкреслює у своєму FAQ з безпеки, що платформа не передаватиме дані для входу в систему батькам, які вимагають доступ до облікових записів своїх дітей. Таким чином, вам доведеться отримати доступ від ваших дітей безпосередньо.

Що ще можуть зробити батьки, щоб стежити за тим, що діти роблять у Discord?

Як і у випадку з усіма соціальними мережами та платформами для онлайн-ігор, батьки повинні підтримувати постійний контакт із кожним зі своїх дітей про використання ними цих платформ.

Виявляючи інтерес, регулярно перевіряючи та просячи їх поділитися тим, що вони роблять у Discord, не засуджуючи їх, – це не тільки чудовий спосіб зрозуміти, як працює платформа та як її використовують ваші діти, але й виявити будь-який потенційний ризик для дитини.

Оцініть статтю
Додати коментар