Розвиток інтуїції.

rozvytok-intuitsiiМи часто чуємо про те, наскільки важлива інтуїція в нашому житті.

Крім того, нам відомо, що інтуїція у жінок розвинена набагато краще, ніж у чоловіків.

Але що ми ще знає про неї?

Ми знаємо, що за своєю природою кожна людина наділена божественними здібностями, які їй надала сама матінка-природа. Але так склалося, що протягом багатьох століть людина все більше і більше віддалялася від свого невичерпного джерела сили, поступово втрачаючи свої унікальні здібності. Адже раніше інтуїція була не тільки Божим даром, а й мистецтвом, яке викладали в школі.

Це було нормою.

Сьогодні ж ми ставимося до неї чи не як до чогось надприродного, а кожна людина з розвиненою інтуїцією викликає у нас заздрість. Ми абсолютно переконані в тому, що дана «надздібність» дана обраним, а решті людей просто доведеться змиритися з положенням справ і покладатися суто на логічне мислення.

Насправді все не так сумно і всі люди на цій землі хоча б раз використовували свої інтуїцію.

Інша справа, що більшість робила це несвідомо, але факт залишається фактом. Інтуїцію можна і потрібно розвивати кожній людині, оскільки вона дозволяє уникнути безлічі неприємностей і піти правильним життєвим шляхом.

Тому, навіть якщо Ви не вірите в можливість розвитку інтуїції, постарайтеся відсунути убік свої стереотипи, прибрати упереджене ставлення і відкритися новому і настільки корисному знанню. Можливо, Ви отримаєте настільки цінний досвід, який відразу змінить всю Ваше життя.

Але перш давайте дамо кілька визначень поняття інтуїція, щоб розуміти, з чим нам доведеться мати справу:
1. Інтуїція – це керівництво до дії, яке надсилається людині її підсвідомістю.
2. Інтуїція – це внутрішній голос людини.
3. Інтуїція – це інструкція, яка спущена нам з небес.

Виберіть те визначення, яке Вам більше до душі. Незалежно від Вашого вибору сенс терміну не змінюється. Головне, що потрібно буде розуміти – те, що інтуїція пов’язана з вивченням духовної природи і сутності людини, її впевненістю в себе, уважністю та чутливістю.

Альберт Ейнштейн якось сказав велику фразу: “Справжньою цінністю по суті є тільки інтуїція. Що тільки не називають інтуїцією! Це і вищий, навіть надприродний, дар, єдино здатний пролити світло істини на сокровенні таємниці буття, недоступні ні почуттям, блукаючим по поверхні речей, ні розуму, скутому дисциплінарним статутом логіки. Це і дивовижна сила, легко і просто переносить нас через прірву, що розгорнулася між умовою задачі та її рішенням. Це і щаслива здатність миттєво знайти ідею, яка лише заднім числом, в поту і муках буде обгрунтована міркуванням і досвідом. Але разом з тим, це і ненадійний, несистематизований шлях, що може завести в тупик; безплідна надія ледарів доводити свій мозок до знемоги напруженими розумовими зусиллями; наївне дитя пізнання, чий нескладний лепет позбавлений ясного сенсу і тільки після незліченних поправок може розглядатися в якості інформаційного повідомлення “.

Навряд чи ми зможемо знайти більш повне визначення поняття інтуїція, та й чи варто це робити? Адже відомий фізик і так все розклав по «поличках». Тільки освоївши своє внутрішнє Я і прислухаючись до його голосу людина зможе задіяти свою інтуїцію і приймати правильні рішення. Сам Ейнштейн постійно працював над розвитком власної інтуїції і часто визнавав, що вона складає більше 80% його успіху.

Життя часто ставить перед людиною складні завдання, які вона не в змозі вирішити з використанням власної логіки. Саме в цей момент на допомогу і приходить інтуїція. Головна заслуга інтуїції полягає в тому, що вона здатна ставити під сумніви те, що здається людині абсолютно правильним і очевидним. Вона допомагає людині висувати унікальні творчі ідеї та своєчасно вживати вірне рішення, а також знаходити найкоротший шлях від захождения своєї ідеї до її практичної реалізації та отримання бажаного результату.

Прямо зараз Ви отримаєте конкретні рекомендації з розвитку інтуїції. Скористайтеся ними і приймайте тільки вірні життєві рішення:

1. Фантазуйте. Фантазуйте. Фантазуйте.

Ви напевно чули про те, що не рекомендується жити в мріях і фантазіях, а інакше можна просто втратити свою реальність. Це так і є, але ж ніхто не говорить про те, щоб Ви жили мріями. Якщо Ви щодня будете знаходити у своєму щільному графіку по кілька хвилин для того, щоб просто закрити очі і уявляти яскраві картини свого життя, то зможете розвинути свою інтуїцію і успішно користуватися їй.

Більш того, якщо Ви візьмете ручку і блокнот, запишіть у нього будь-які пропозиції, цитати і фрази, які тільки відвідають Вашу голову, після чого для кожної із записів представите картину з життя – з Вами почнуть відбуватися дивні зміни. Ви помітите, що з Вами та близькими людьми почнуть відбуватися події, описані в блокноті. Але не варто дивуватися, адже в процесі фантазування Ви відкрили свою душу і свідомість всесвіту, запустивши механізм виконання Ваших бажань.

І перестаньте нарешті заганяти себе в суворі рамки, вважаючи, що інтуїція потрібна тільки певним людям, які використовують її в повсякденному житті. Інтуїція потрібна всім без винятку і коли Ви вперше після тривалої перерви задіюєте її, Ви зрозумієте істину.

2. Почніть знімати захоплюючий фільм в своїй голові.

Припустимо, скоро Вам належить важлива зустріч. Так підготуйтеся до неї. У даному випадку під підготовкою розуміється не тільки визначення теми обговорення і питань, а й створення уявних образів. Уявіть Вашу зустріч у всіх деталях, починаючи місцем зустрічі, одягом співрозмовника, привітанням, поведінкою оточуючих і закінчуючи підсумками зустрічі і Вашими відчуттями після спілкування з співрозмовником.

Це ж так просто зробити по дорозі на роботу, сидячи в громадському транспорті. Подумки знімайте фільм не тільки про зустрічі з людьми, а й про Ваші подорожі і навіть походи в кіно. Продумуйте все до дрібних деталей і з часом Ви почнете помічати, ніби Вас відвідує відчуття дежавю. Це працює Ваша інтуїція, але не давайте їй ослабнути, тренуйтеся якомога частіше.

3. Намагайтеся знайти вихід з найскладніших ситуацій.

У житті кожного з нас трапляються такі ситуації, які здаються нам практично тупиковими. Чи можемо ми використовувати інтуїцію для виходу з них? Безумовно.

Але для цього Вам необхідно почати ставити собі питання і поступово знаходити кілька варіантів виходу з важких ситуацій з найменшими втратами. Ви точно знаєте, що втрати будуть, тому Ваша мета – їх мінімізація, а кращий спосіб її досягти – почати говорити зі своєю підсвідомістю.

Інтуїція задіюється тільки після того, як людина почне ставити собі питання. Саме вона допоможе визначити причини виникнення неприємних для людини подій. Наведемо приклад: Ви втратили роботу і питаєте у себе, що ж робити. Як раптом в голові спливає відповідь: «Терміново складай резюме, розсилай його всім, кому тільки можна і знаходь собі нову роботу». Відразу запитайте себе, чому так сталося. Можливо, це пов’язано з найсильнішим стресом і накопиченої за роки роботи втомою.

У такому випадку Вам рекомендується звернути пильну увагу на своє здоров’я, поки Ваш організм остаточно не вийшов з ладу.
Відкладіть в сторону всі свої справи і вирушайте на відпочинок.
Куди? Туди, де Вам буде приємно і комфортно, але головне, щоб на час відпочинку Ви геть забули про свою роботу. Чим частіше Ви будете задавати собі питання, тим велику поживу Ви даєте своїй інтуїції і розвиваєте її.

4. Займіться вивченням свого внутрішнього світу.

Ми стільки часу проводимо в компанії інших людей, що зовсім забуваємо, що іноді дуже корисно просто побути наодинці з самим собою і своїми думками. Кожен день виділяйте від півгодини до однієї години просто для того, щоб побути в тиші і навчитися краще розуміти свої почуття, думки і відчуття. Можливо, Ви побоюєтеся самотності і Вам не приємно бути наодинці з самим собою, оточеним голими стінами. Але тим самим Ви позбавляєте себе унікального шансу стати ще більш щасливим.

Зрозумійте, що найбільше щастя знаходиться всередині кожного з нас, і найважливіша завдання, що стоїть перед людиною полягає в тому, щоб зуміти розгледіти це саме щастя. А разом з Вашими думками Ви почуєте «голос» своєї інтуїції.

Як він буде звучати?
У кожної людини він «звучить» по різному: у одних людей він проявляється через яскраві й барвисті картини уяви, а в інших являє собою внутрішній голос, який підказує людині, як йому слід вчинити в тій чи іншій ситуації.

Іноді люди і зовсім починають користуватися інтуїцією, коли відчувають сильний страх за можливий невірний вибір одного з варіантів поведінки. Сподіваємося, що в даній статті Ви дізналися багато цікавої інформації. Адже Вам стали відомі найпопулярніші та ефективні способи розвитку інтуїції, значення якої в житті людини настільки велике, що його навіть неможливо описати словами.

І пам’ятайте, що інтуїції властиво проявлятися в найнесподіваніший момент і допомагати людині в прийнятті правильного рішення. Тим цінніше для кожного з нас стає її поява. Тепер все залежить від Вас. Ви можете просто прочитати статтю, а можете застосувати один з вищеописаних способів і змінити своє життя на краще. Головне – прагнути стати краще і жити в абсолютній гармонії зі своїм внутрішнім світом.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар

5 × 5 =