Рецепти успіху і везіння.

uspih-ta-vdachaЯк стверджують психологи, щоб отримати бажане, не обов’язково народитися щасливчиком. Досить освоїти і щодня практикувати «технологію» везіння, якою ми поділимося в цій статті.

Пані Удача любить усміхнених. Похмурий буркотун не зможе залучити в своє життя радість і щастя. Багато міркують так: «Спочатку нехай мені пощастить, а потім я буде радіти».

Але закони Світобудови працюють трохи інакше. Якщо людина бажає поліпшити своє життя і посміхається в очікуванні позитивних змін, вони обов’язково відбудуться. Звичайно,  нелегко з буркуна і песиміста трансформуватися в випромінюючого позитив улюбленця Долі. Фахівці радять щодня, протягом місяця «тримати» усмішку. Починати краще з 5-хвилинного тренування, поступово збільшуючи «час умисної радості» до 60 хвилин в день.

Як зрозуміти, чи почали відбуватися зміни на краще?

  • Якщо нерозлучні друзі перестали впізнавати при зустрічі, а власне зображення в дзеркалі приємно дивує – значить, «час умисної радості» не було витрачено даремно.
  • Оптиміст у всьому шукає привід для радості. І радість не примушує себе довго чекати. У житті кожної людини трапляються зміни, що змушують «перекроїти» звичний спосіб життя, відмовитися від чогось важливого і по-новому розставити пріоритети. Якщо в воронку неприємностей затягне оптиміста, він обов’язково знайде нову можливість притягнути позитивні події. Це може бути що завгодно: можливість почати з нуля новий бізнес або, наприклад, безкоштовно (скориставшись можливостями світовий мережі) освоїти нову професію.
  • Отримує завжди той, хто багато хоче. Бажань має бути багато і кожне з них необхідно записати в спеціально відведений зошит. Чим більше запитів, вважають психологи, тим більше стає ймовірність їх втілення в життя. Це проста арифметика.
  • Вибір мети здійснюється не головою, а тілом. Підсвідомість іноді може «підкинути» людині чужу мету. Щоб цього не допустити, досить згадати про відчуття, супроводжуючі втілення якої-небудь мрії. Людина, яка втілила мрію, як правило, відчуває емоційний підйом, супроводжуваний бажанням багато рухатися і дихати на повні груди.
  • Фахівці радять: перед вибором мети необхідно уявити собі, що вона вже здійснилася, «побачити» бажане вже отриманим і проаналізувати реакцію свого тіла.

Життя – гра. Серйозного ставлення вимагають лише речі, без яких неможливо вижити. До всього, що не відповідає цьому визначенню, психологи радять ставитися, як до гри. Адже завершення звичних явищ одночасно є початком нового життя. А щоб взяти в свої руки щось нове і правильно ним розпорядитися, потрібно спочатку відпустити старе.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар