Рекомендації по поліпшенню пам’яті.

pamyatКим би ви не були, вам все одно хочеться мати відмінну пам’ять і роботу мозку.

Працює мозок – працює пам’ять.

Багато хто вважає дійсною приказку про стару собаку, яку немає можливості навчити новим трюкам. Але вчені довели, що це не так. Мозок людини, має таку здатність змінюватися і пристосовуватися до адаптації, навіть, якщо людина вже літня. Якщо правильно і грамотно стимулювати, то мозок здатний створити оновлені нервові шляхи, а також може змінити існуючі з’єднання. Мозок без проблем здатний перебудувати себе, коли справа стосується вчення і пам’яті.

Раціон з корисних продуктів.

Найкраща дієта – це дієта, що складається зі злаків, фруктів і овочів. Вона не тільки корисна для всього організму але і добре впливає на пам’ять.

1) Омега-3 – жирна кислота, що сприяє правильній та повноцінній роботі мозку і розвитку відмінної пам’яті.

Не останнім продуктом, який містить цю кислоту є риба. Якщо не любите рибу, вживайте замість неї риб’ячий жир.

2) Як можна менше вживайте насичені жири. Всі дієти, які включають в себе насичені жири, ведуть до погіршення пам’яті. Не слід надмірно споживати продукти тваринного походження, такі як: сир, м’ясо, морозиво, сметана і вершкове масло.

3) Додавайте в свій раціон фрукти та овочі. Саме ці джерела багаті антиоксидантами. Вони захищають клітини мозку від пошкоджень.

4) Також вам допоможе сік винограду, який містить ресвератрол. Це речовина, яка позитивно впливає на збільшення припливу крові до мозку. Також вона є в журавлинному соку і горіхах.

Пам’ять потребує тренування.

Коли людині виповнюється 18 років, нейрони її мозку здатні розвивати неймовірно велику кількість шляхів. Вони спрямовані на оброблення інформації, рішення щоденних завдань і тому подібних проблем при незначних розумових витратах. Але, якщо регулярно слідувати прокладеним шляхам, то пам’ять піддається деградації. Пам’ять не повинна постійно стояти на місці, вона повинна розвиватися. Як м’язи, потребують силових тренуваннях, так і пам’ять вимагає регулярного повторення вивченого.

1) Саме те, що вам добре відомо і знайоме не варто повторювати і проходити багато разів. Потрібно прагнути до чогось нового і бажано того, що не входить в зону вашої комфортної атмосфери.

2) Розширення знань – ось шлях до відмінної пам’яті. Потрібно намагатися логічно думати. Наприклад: рішення кросвордів, спорт, іноземна мова і т. п.

3) Зацікавленість в своїй діяльності – ось секрет довгої і міцної пам’яті. Чим більше вам подобається та чи інша діяльність, тим краще.

4) Сон, фізична активність і правильне харчування. Фізичні вправи позитивно впливають на мозок, вносячи більшу ніж зазвичай кількість кисню, тим самим активуючи його діяльність.

ГАРМОНІЯ
Додати коментар